1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
JADDE-GT-KREDİ-PUAN-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Jadde 5 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 10 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 20 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 30 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 50 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 75 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 100 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 250 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Jadde 5 GT Kredi
225 Jadde Puan  
0.00 TL
Jadde 10 GT Kredi
450 Jadde Puan  
0.00 TL
Jadde 20 GT Kredi
900 Jadde Puan  
0.00 TL
Jadde 30 GT Kredi
1350 Jadde Puan  
0.00 TL
Jadde 50 GT Kredi
2250 Jadde Puan + 115 Bonus  
0.00 TL
Jadde 75 GT Kredi
Jadde Puan  
0.00 TL
Jadde 100 GT Kredi
4500 Jadde Puan + 450 Bonus  
0.00 TL
Jadde 250 GT Kredi
11250 Jadde Puan + 1690 Bonus  
0.00 TL

Jadde GT Kredi

İnternetin, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların birbirleri ile anında etkileşim haline geçmesine imkacirc;n sağlaması ile birlikte, sanal yaşam alanları birbiri ardına üretilmiş ve kişilerin sanal gerçeklikte farklı hayatlara sahip olabilmeleri mümkün hale getirilmiştir. Bu alanda çok sayıda yazılı ve görüntülü yapım üretilmesine rağmen çok azı günümüze kadar hayatta kalabilmiş ve kişilerin genel ilgi ve alakasını üzerinde tutabilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda Snail Games ve G.G.C. Interactive firmaları tarafından hazırlanarak GameTURK desteği ile birlikte yayınlanan Jadde Online, ülkemizin ilk yerli sanal yaşam platformu olma özelliğini taşımaktadır. Benzerlerinin aksine üstün grafik ve ses öğelerine sahip olanJadde , kişilerin üç boyutlu karakterlere sahip olarak sanal bir dünyada sürdürdükleri hayatları boyunca gelişim, sosyal etkileşim ve öğrenme süreçlerini birebir yaşamalarına fırsat vermektedir. Jadde 'yi yalnızca basit bir rol yapma oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir.

 

Jadde hayatına başlayan kişi öncelikle karakterinin yüz hatları, fiziksel özellikleri ve basit kıyafetleri hakkında seçim yapmaktadır. Bu sayede kişi kendi gerçek vücuduna benzettiği veya arzu ettiği şekilde dizayn ettiği karakteri ile hali hazırda oldukça yoğun olan bu sanal dünyaya giriş yapabilmektedir. Kişinin karakterini en ince ayrıntısına kadar istekleri doğrultusunda şekillendirmesi, hangi temada hazırlanmış olursa olsun tüm başarılı rol yapma oyunlarının vazgeçilmez noktası olarak nitelendirilmekte ve Jadde'de bu konuda üst düzey başarıya sahip durumda bulunmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kısa bir alışma evresinden sonra oyunun genel işleyişi ve kişinin gerçekleştirebileceği eylemler konusunda bilgi sahibi olan kullanıcı, karakteri arzu ettiği yolda geliştirerek yeni insanlar ile tanışmaya başlayabilmektedir.Evcil hayvan sahibi olma, arkadaşlar ile gezintiye çıkma, herhangi bir hobide kendini geliştirme gibi pek çok seçenek arasından dilediği aktiviteyi tercih eden kişi, sanal hayatında arzu ettiği tüm özelliklere kısa sürede sahip olabilmektedirler.

 

Oyun, benzer rol yapma oyunlarının aksine herhangi bir savaş teması içermediği için kişilerin birbirlerine karşı olan mücadeleleri de şarkı, dans ve benzer aktiviteler ile gerçekleşmektedir. Sokakta ilerlediği sırada karşısındaki kişinin özelliklerine göre meydan okuyan kişiler, kendi geliştirdikleri dans figürlerini de sergileme ve çevreden ilgi görme şansı bulmaktadırlar. Edinilen puanlar sayesinde daha farklı kıyafet ve aksesuar seçenekleri arasından tercihlerini gerçekleştiren kişiler, Jadde dünyasındaki en güzel veya şık karakter olma yolunda çalışmalarını sürdürebilmektedirler.

 

Herhangi bir ücret ödenmeden kullanılmaya başlanabilen Jadde, bu sayede türü daha önce denememiş kişilerin de herhangi bir karşılık beklenmeden denemelerini yapabilmelerini sağlamaktadır. Bu sanal acirc;lemdeki en moda kıyafet ve en beğenilen dans figürleri benzeri özelliklere sahip olmak isteyen kişiler ise Levelci üzerinden Gametürk Kredi satın alarak oyun içerisinde Jadde GT Kredi 'ye sahip olabilirler ve  bu isteklerini gerçekleştirebileceklerdir.

jadde, jadde online, jadde puan, jadde kredi, jadde kredi satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :