1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
SHAİYA-AERİA-POİNTS-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Shaiya Online Aeria 218 Points
Stok
0
Fiyat
16.65 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 1030 Points
Stok
0
Fiyat
61.05 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 2100 Points
Stok
0
Fiyat
116.55 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 3240 Points
Stok
0
Fiyat
172.05 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 5500 Points
Stok
0
Fiyat
283.05 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 8550 Points
Stok
0
Fiyat
2.59 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 11600 Points
Stok
0
Fiyat
560.55 TLTL
Durum
Shaiya Online Aeria 218 Points
Shaiya Online 510 Aeria Puanı  
16.65 TL
Shaiya Online Aeria 1030 Points
Shaiya Online 1030 Aeria Puanı  
61.05 TL
Shaiya Online Aeria 2100 Points
Shaiya Online 2100 Aeria Puanı  
116.55 TL
Shaiya Online Aeria 3240 Points
Shaiya Online 3240 Aeria Puanı  
172.05 TL
Shaiya Online Aeria 5500 Points
Shaiya Online 5500 Aeria Puanı  
283.05 TL
Shaiya Online Aeria 8550 Points
Shaiya Online 8550 Aeria Puanı  
2.59 TL
Shaiya Online Aeria 11600 Points
Shaiya Online 11600 Aeria Puanı  
560.55 TL
Onlarca başarılı online oyuna imza atan Aeria Games in yayınladığı fantazi türünde ücretsiz bir MMORPG oyunu olan Shaiya, İngilizce hizmet veren Avrupa versiyonundan sonra Türkçe olarak oyun severlerin hizmetine sunuldu.
 
Adını ve konusunu Kore destanı olan Shaiya Tanrıçalarından alan oyun, Karanlık ve Aydınlığı simgeleyen 2 düşman ittifakın savaşı üzerine kurulmuştur. Aydınlığı simgeleyen Işık İtifakı Elfler ve İnsanlardan, Karanlığı simgeleyen Öfke kardeşliği ise Vailler ve Nordeinlerden oluşmaktadır.
 
Kurgusu ve fantastik oyun yapısının yanısıra oyunda yer alan binekler, iblisler, birbirinden güçlü BOSS'lar, zindanlar ve uçsuz bucaksız haritalar kendinizi oyunun içerisinde hissetmenizi sağlayacak, görsel efektlerle süslenmiş skiller ve dövüş sahneleri sayesinde Shaiyalsquo;da sıkılmadan level atlayabileceksiniz.
 
Shaiya Zorluk Dereceleri
 
KOLAY
Online RP oyunlarına yabancı olanlar için uygundur. 2 katı hızla tecrübe puanı kazanılır, ancak 30. seviyeye kadar devam edilebilir. Karakterler normal, zor ve aşırı derecelerdeki kadar güçlü değildir. Bu derecede özel yetenekler kullanılamaz.
 
NORMAL
Bu derecede tecrübe puanı ve bonuslar normal hızla kazanılır. Karakterler zor ve aşırı derecelerdeki kadar güçlü değildir.
 
ZOR [Tavsiye edilen zorluk derecesi]
Seviye atlamak için daha fazla tecrübe puanı gerekir, buna karşılık her seviye için daha fazla bonus kazanılır. Özel yetenekler ve nesnelere bu derecede ulaşılabilir. Aşırı' derecede yeni bir karakter oluşturabilmek için zor' derecedeki karakterinizin 40. seviyeye ulaşması gerekir.
 
AŞIRI
Bu derecede oynamak gerçek anlamda bir meydan okumadır. Tecrübe puanı kazanımı zor derecedeki gibidir ancak karakteriniz ölüp canlandırılmadığı takdirde kalıcı olarak silinir. Bu derecede oynarken diğer derecelerde kullanamayacağınız nesne ve yeteneklere sahip olabilirsiniz.
 
Not: Sisteminiz gerekli özelliklere sahip değilse Shaiya çalışsa bile oyun içeriğinde bazı eksiklikler oluşur. İyi bir oyun deneyimi için sisteminizin belirtilen özelliklere sahip olması gerekir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer bütün programları ve uygulamaları kapadığınızdan emin olun. Bazı firewall uygulamaları sunucunun oyuna erişimini engelleyip Shaiya'yı bloke edebilir. Oyun açılırken Sunucuya bağlanılamıyor/Cannot connect to server' veya Cannot change directory c.35' uyarılarını alırsanız Shaiya için firewall uygulamalarını devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

Shaiya Online Aeria Points (AP) nereden satın alırım?
Shaiya Online Aeria Points (AP) nasıl satın alırım?
Shaiya Online Aeria Points (AP) fiyatları ne kadar?
Shaiya Online Aeria Points (AP) en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Shaiya Online Aeria Points (AP) satışı Levelci de. Shaiya Online Aeria Points (AP) satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
Shaiya Online, Shaiya Online aeria epin, Shaiya Online oyun parası satın al , Shaiya Online e-pin satın alma, Shaiya Online oyun parası satın alma, Shaiya Online aeria points satış, shaiya oyun parası satış, Shaiya Online points satış, shaiya e-pin, Shaiya Online epin, Shaiya Online e-pin alma, Shaiya Online aeria points
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :