1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
COMBAT-ARMS-EU-NEXON-CASH
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Combat Arms Nexon Cash 1900
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Combat Arms Nexon Cash 3800
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Combat Arms Nexon Cash 9500
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Combat Arms Nexon Cash 19000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Combat Arms Nexon Cash 38000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Combat Arms Nexon Cash 1900  
0.00 TL
Combat Arms Nexon Cash 3800  
0.00 TL
Combat Arms Nexon Cash 9500  
0.00 TL
Combat Arms Nexon Cash 19000  
0.00 TL
Combat Arms Nexon Cash 38000  
0.00 TL

Combat Arms Nexon

FPS türündeki yapımların son yirmi yıllık bilgisayar oyunu sektöründe gördüğü büyük ilgi, internetin giderek yaygınlaşması ile beraber artan kullanıcı potansiyeli sayesinde taban noktasına ulaşmış durumdadır. Herhangi bir zahmete girmeden evlerinin rahatında mücadele etmek isteyen milyonlarca oyuncu, başarılı yapımları tercih ederek keyifli vakit geçirmeye vakit kaybetmeden başlayabilmektedirler. Yapımcı firmalar, geliştirdikleri üstün ve orijinal oyunlar sayesinde bu yoğun talebe karşılık vermeye çalışmakta ve bu sayede gerek oyunlarının gerekse kendi firmalarının popülerliğini arttırmaya çalışmaktadırlar. Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ye benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir.

 

Combat Arms oyuncuları hem FPS türünün gerektirdiği standart özelliklerden olan yoğun silah ve envanter kapasitesini doruk noktasında yaşarken aynı zamanda sahip oldukları karakterlerin üstündeki kıyafetlerden kullanılan aksesuarlara kadar tüm ayrıntılarında değişiklik yaparak kontrol ettikleri asker ile etkileşime geçebilmektedirler. Her ne kadar benzer oyunlarda farklı şablon seçimleri mümkün hale getirilebilse de, Combat Arms ın sahip olduğu detaylı modifikasyon işlemleri tüm kullanıcıların beğeni ve takdirini kazanmış durumdadır. Kişiler kısa sürede gerçekleştirdikleri ayarlamalar ile savaş arenasında dost ve düşmanlarını çarpışma kabiliyeti kadar görsel uyum anlamında da etkileyebilmektedirler..

 

Dünyanın on beş ayrı noktasında bulunan oyun haritalarına sahip olan Combat Arms, bu sayede mücadelelerin çok farklı atmosferlerde yaşanabilmesini sağlamaktadır. Özellikle çevresel faktörler olarak nitelendirilebilecek yağmur, sis, kar ve benzer oluşumların oyun zevkine direkt olarak etki etmesi,Combat Arms ın amatör kabul edilebilecek yapımlardan ne denli üstün bir noktada olduğu gözler önüne serebilmektedir.

 

Kişiler Combat Arms da savaşa başlayarak karakterlerini yoğun bir gelişim sürecine sokmaktadırlar. Kazanılan muharebeler sonrasında edinilen nişan ve rütbeler sayesinde daha üstün yetenekli kullanıcılar ile oynayabilmek ve bu sayede kişiler arası oluşabilecek aşırı tecrübe farklarının önüne geçebilmek mümkün olmaktadır. Belirli bir tecrübe puanı elde edildikten sonra kullanıma açılacak silahlar sayesinde, kişilerin öncelikle basit envanterleri kullanmaya alışarak üst düzey yetenek gerektiren silah ve ekipmanda sorun yaşamamaları sağlanmaktadır.

 

Herhangi bir ücret ödenmeden direkt indirilip oynanmaya başlanılabilen Combat Arms ın, yetkililer tarafından hiçbir zaman ön veya aylık ödemeye tabii tutulmayacağı açıklanmıştır. Bu durum paralı oyun konusunda hassasiyeti bulunan kişilerin takdiri ve beğenisi ile karşılaşmakta, dolaylı yoldan da kullanıcı kitlesinin daima artış göstermesini sağlamaktadır. Oyun içerisindeki zamanla açılabilecek silah, envanter ve aksesuarlardan vakit kaybetmeden yararlanmak isteyen oyun severler ise Levelci üzerindenNexon Cash satın alarak bu arzularını yerine getirebilmektedirler. Uygun ve düşük ücretler karşılığında edinebileceğiniz Combat Arms Nexon Cash lerinizi hesabınıza saniyeler içerisinde yükleyerek dilediğiniz içeriğe kavuşabilir ve savaş arenasında vakit kaybetmeden kullanarak rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

Nx Cash satışı, Nx Cash satış sitesi, Nx Cash alma, Nx Cash satın alma, Nx Cash alımı, Waille Card Nx Cash, combat arms,combat arms nx, combat arms nx satın al, ucuz, güvenli, levelci, nx cash, ucuz nx cash, nx cash yükleme, combat arms wallie card, co nx, combat arms cash, combat cash, combat arms nexon cash, nexon cash, combat nakit, combat nakit alım
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :