1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
POİNT-BLANK-TG-EPİN-NG-CASH
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Point Blank 900 TG
Stok
125
Fiyat
5.35 TLTL
Durum
Point Blank 1800 TG
Stok
28
Fiyat
10.71 TLTL
Durum
Point Blank 4500 TG
Stok
0
Fiyat
26.76 TLTL
Durum
Point Blank 10000 TG + 400 TG Bonus
Stok
0
Fiyat
58.88 TLTL
Durum
Point Blank 20000 TG + 1.000 TG Bonus
Stok
0
Fiyat
117.76 TLTL
Durum
Point Blank 900 TG  
125
5.35 TL
Point Blank 1800 TG  
28
10.71 TL
Point Blank 4500 TG  
26.76 TL
Point Blank 10000 TG + 400 TG Bonus  
58.88 TL
Point Blank 20000 TG + 1.000 TG Bonus  
117.76 TL
point blank ng cash
Nfinity Games tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve patlayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor. Çevresel öğeleri kullanarak stratejinizi oluşturun. Düzeni sağlamak için kurulan özel birlik CT-Force ekibiyle mi savaşmak istersin? yoksa hükümete karşı ayaklanan Free Rebels örgütündeki asilerle mi? Takımını seç, silahını al ve bu sürükleyici savaşa sende katıl!
 
Haritalarda yer alan hareketli nesneler ve patlayan objeler sayesinde anlık stratejilerle rakiplerinizin kabusu olacak, ateş ettiğinizde parçalanan duvarlar, kırılan camlar ve kulağınızın dibinden geçen mermilerin çığlıklarıyla kendinizi çatışma alanında hissedeceksiniz.
 
Silahını Tanı!
Çeşitli dürbünler, çift şarjör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
 
Point Blank de tek silaha bağlı kalmak zorunda değilsiniz, her türden farklı silahları alıp çantanızda taşıyabilir, oyundayken silahlarınızı değiştirip hem haritaya hem de oyun moduna (Pompalı tüfek maçı, keskin nişancı maşı, bıçak maçı v.s) göre diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel yapım aksesuarlar kullanarak karakterinizin görüntüsünü değiştirmeniz ve özelliklerini arttırmanız mümkün.
 
Görevler ve Ödüller!
Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüller de bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül!
 
Oyundaki klan sistemi sayesinde kendi klanınızı kurabilir veya başka klanlara girebilir, özel klan maçları yaparak adrenalin katsayınızı yükseltebilirsiniz.
 
15 yaşından büyük oyuncular için hazırlanan Point Blank'ın ayarlarından dilerseniz kan efektini kapatabilirsiniz.

Point Blank NG Cash nereden satın alırım?
Point Blank NG Cash nasıl satın alırım?
Point Blank NG Cash fiyatları ne kadar?
Point Blank NG Cash en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Point Blank NG Cash satışı Levelci de. Point Blank NG Cash satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
Point Blank, nfinitygames, pointblank, pb türkiye, pointblank türkiye, point blank türkiye, ng yükle, nfinitygames yükle, point blank silah, point blank wallpaper, pointblank silah, pointblank wallpaper, zepetto, pointblank rütbe, pointblank içerik, pointblank resmi site, pointblank website, pointblank image, pointblank resim, pointblank forum, pb forum, point blank forum, point blank guide, point blank klavuz, point blank sıralama, pb rank, pointblank sıralama, pointblank clan, point blank clan, pb clan, pb türkiye online, pb online, point blank türkiye online, point blank online, point blank online türkiye, pb online türkiye, pointblank online türkiye, pb turkey, point blank turkey, pointblank turkey, ak47 pb, ak-47, point blank, warrock, war rock, wolfteam, crossfire, download, counter-strike, mmofps, mmorpg, mmofrp, frp, fps, rpg, free2play, freetoplay, f2p, oyun download, ücretsiz oyun, f2p oyun, point blank gn cash satın al, Ng Cash satisi, Ng Cash satis sitesi, Ng Cash alma, Ng cash satın alma, Ng Cash alımı, Point Blank Ng Cash, Point Blank 5000 NG, Point Blank 10000 NG, Point Blank 26500 NG, Point Blank 53650 NG, Point Blank 110000 NG, Nfinity Games, Nfinity Game, point turnuva, epin, epin sitesi, online satis sitesi, guvenilir, guvenli, enucuz satis siteleri, satis siteleri, alim sitesi, cdkey, takas, bedava, levelci, point blank ng cash satşı, point blank ng alma
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :