1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
ARAF-GT-KREDİ-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
5 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
10 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
20 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
30 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
50 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
75 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
100 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
250 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
5 GT Kredi
Araf Online 225 Puan  
0.00 TL
10 GT Kredi
Araf Online 450 Puan  
0.00 TL
20 GT Kredi
Araf Online 900 Puan  
0.00 TL
30 GT Kredi
Araf Online 1350 Puan  
0.00 TL
50 GT Kredi
Araf Online 2250 Puan + 115 Bonus  
0.00 TL
75 GT Kredi
Araf Online GT Puan  
0.00 TL
100 GT Kredi
Araf Online 4500 Puan + 450 Bonus  
0.00 TL
250 GT Kredi
Araf Online 11250 Puan + 1690 Bonus  
0.00 TL

Araf Online GT Kredi

Ne ölüm var bu topraklarda ne de hayat. Ne dün var bu topraklarda ne de gelecek . Savaş sonsuza dek kan dökecek! Türkiye'nin ilk Ücretsiz HD MMORPG oyunu olan AraF Online da Savaşçı, Büyücü, Şifacı ve Ruhban olmak üzere 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Araf ; Gelişmiş parti sistemi , geliştirilmiş yapay zeka sistemi , onlarca boss , arena savaşları, yüzlerce pet , zindanlar ve devasa PK sistemi ile sıradışı bir RPG deneyimi sizlere sunuyor. Yılın en iyi MMORPG oyununu tamamen ücretsiz oynayabilir ve Edana topraklarına hüküm sürebilirsiniz.
 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de online yapımlar başta olmak üzere tüm bilgisayar oyunutürlerine genel ve yoğun bir ilgi bulunması, bu alanda hizmet veren şirketlerin de çalışmalarına hız vermesini ve mevcut yapımları Türk oyunculara uygun şekle getirerek piyasa sürmesini mümkün hale getirmiş durumda. Gameturk firması, hali hazırda sahip olduğu pek çok başarılı yapıma ek olarak Araf Online'ı tamamı ile Türkçe diline çevirip yayın haklarını aldıktan sonra kullanıcılara sunmuş durumda. Bir ay süren Beta testinin ardından resmi olarak oynanışa sunulmuş olan Araf Online, hali hazırdaki çok oyunculu çevirim içi rol yapma oyunları arasında farkını kısa sürede belli edebiliyor.Tamamen yüksek çözünürlüklü grafikler ile hazırlanmış oyun bu sayede kullanıcısına adeta görsel bir şöleni yaşatırken, aynı zamanda sahip olduğu derin içerik sayesinde de uzun süreli oynanışta bile herhangi bir tekrar veya sıkılma etkisi yaratmıyor.

 

Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasikMMORPG'lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Piyasadaki yoğun oyun fazlalığının getirdiği negatif etkilerden olarak nitelendirilebilecek aşırı benzerlik ve yalnızca görüntüde farklılık olması olgusu bu şekilde ortadan kalkarak orijinal bir yapım ile karşılaşılabilmesini sağlıyor..

 

Yapımcı firmanın sık aralıklar ile getirdiği güncellemeler sayesinde, kişiler neredeyse her hafta yeni eşya ve görevler ile karşılaşarak kelimenin tam anlamı ile yaşayan bir dünyada bulunduklarını hissedebiliyorlar. Gerçek dünya ile etkileşimli olarak farklı özel gün ve tatillerde uygulanan özel etkinlikler ile kişilerin yoğun olarak bulunabildikleri saat aralıkları ve günlerde daha aktif bir oyun tecrübesi elde edilebiliyor. Bu sayede oyun severler Araf Online'dan aldıkları tatmin ve memnuniyet düzeyini en üst noktalarda yaşayabiliyorlar.

 

Araf Online dünyasına girmek için herhangi bir ücret ödenmesinin gerekmemesi, bu alanda katı kurallara sahip oyuncuların da memnuniyet duymasını sağlıyor. Buna ek olarak internetten indirmenin mümkün olmadığı durumlarda firmanın web sitesi üzerinden erişime geçerek Araf Online'ı ücretsiz biçimde optik disk formatında da talep eden oyuncular, arzu ettikleri zaman rahatlıkla yüklemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

 

Sitemiz üzerinden Araf Online GT Kredi satın alabilecek kişiler, bu sayede oyun içinde kullanabilecekleri puanları temin ederek, bazı ek özellik ve ayrıntılı içeriklerden faydalanabiliyorlar. GT Krediler sayesinde Gerek savaşlarda hayatta kalma gerekse görsel güzellik sağlama alanında kullanılabilecek bu eklentiler ile oyundan alınabilecek keyif düzeyi de en üst noktasına taşınabiliyor. Sizler de vakit kaybetmeden Araf Online'ın keyifli dünyasına adım atarak bu profesyonel yapımı dilediğinizce tecrübe edebilir ve arzu ettiğinizde puanlarınız ile rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

Araf Online GT Kredi Puan nereden satın alırım?
Araf Online GT Kredi Puan nasıl satın alırım?
Araf Online GT Kredi Puan fiyatları ne kadar?
Araf Online GT Kredi Puan en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Araf Online GT Kredi Puan satışı Levelci de. Araf Online GT Kredi Puan satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.

araf online, araf gt kredi, araf gt puan, araf online puan satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :