1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
DC-UNİVERSE-SEVEN-CASH-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Paysafe Card 10 TL
Stok
0
Fiyat
11.21 TLTL
Durum
Paysafe Card 20 TL
Stok
0
Fiyat
22.42 TLTL
Durum
Paysafe Card 50 TL
Stok
0
Fiyat
56.05 TLTL
Durum
Paysafe Card 100 TL
Stok
0
Fiyat
112.10 TLTL
Durum
Paysafe Card 10 TL  
0
11.21 TL
Paysafe Card 20 TL  
0
22.42 TL
Paysafe Card 50 TL  
0
56.05 TL
Paysafe Card 100 TL  
0
112.10 TL
Satın almadan önce oyunun sitesinden yükleme seçeneklerinde Paysafe varmı diye kontrol ediniz.

Dünya eğlence tarihine bakıldığında çizgi romanların teknoloji çağı öncesi ve sürecince çocuk veya büyük fark etmeksizin milyonlarca insanın keyifli vakit geçirmek için kullandığı popüler bir araç olduğu görülebilmektedir. Bu durum her ne kadar ülkemizde markalaşma ve şirketleşmeyi beraberinde getirmemiş olsa bile, Amerika'da uzun yıllardır yayınlarını farklı platformlarda sürdüren DC Comics, yıllar içerisinde sunduğu onlarca farklı çizgi roman ve bu yapımlarda bulunan yüzlerce farklı karakter ile literatüre  Süper Kahraman kalıbını sokmuş durumdadır. Milyonlarca dolarlık bir sektörün içindeki çalışmalarını sürdüren firma, bilgisayar oyunları alanındaki gelişmeleri de fark ederek, kişilerin kendisüper kahramanlarını oluşturarak kendileri ile aynı zevki paylayan milyonlar ile karşılaşabileceği profesyonel bir çalışmaya imza atmış durumdadır.DC Universe Online, isminden de anlaşılabileceği gibi DC Comics'in yarattığı karakterleri ve bu karakterlerin içinde yaşadıkları baş şehirleri bünyesinde barındıran, bu sayede serinin takipçisi olsun veya olmasın tüm oyuncuları birden çok fantastik dünyanın içine sokarak diledikleri güçlere sahip bir süper kahraman olma yolunda ilerlemelerini sağlayabilmektedir. DC Universe Online, her ne kadar tema aldığı çizgi romanlar ile yalnızca küçük yaştaki kullanıcılara hitap eden bir yapıya sahip gibi düşünülse de durum bundan tamamı ile farklıdır.

 

DC Universe , tür olarak klasik çok oyunculu online rol yapma oyunlarına benzer bir yapı sergilese de, sahip olduğu üst düzey ayrıntı ve farklılıklar ile kendisini farklı bir noktaya taşımayı başarıyor. Öncelikle DC Universe 'da kullanılan oyun motorunun oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olması sayesinde, yapımın yapısı gereği çok sayıda kişinin aynı ortamda bulunduğu çarpışmalar ve bu çarpışmalar esnasında ortaya çıkan detaylı görsel öğeler sırasında herhangi bir takılma, donma veya yavaşlama yaşanmıyor. Üst düzey MMO'larda standart olması gereken bu özellik maalesef halen sınırlı sayıda yapımın ulaşabildiği bir gelişmişlik noktası olarak belirtiliyor. Benzerlerinden farklı olarak kişiye bir Menthor yani öğretici seçme şansı sunan DC Universe Online, karakterini o süper kahramanın öğretileri ve yaşayış tarzı çevresinde şekillendirerek şehrin hacirc;kimi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyebiliyor. Her karakterin sahip olduğu farklı temel özelliklere ek olarak pek çok tek ve çift elli silah, yardımcı veya zarar verici envanter gibi öğelerin kullanımını gerçekleştirerek, karşılaşmalarda taktiksel açıdan doğru biçimde kullanıp hayatta kalma şansı arttırılabiliyor.

 

DC Universe , ilk zamanlarda ücretli olarak sunulsa da, piyasanın yoğun rekabeti ile güç kaybetmek istemeyen yapımcılar ücretsiz politikaları sebebi ile yoğun bir kitleyi de kendilerine bağlamış durumdalar. Bunun yanı sıra oyun içerisindeki ek özellik, silah ve görsel öğelerden sınırsızca faydalanmak isteyen kişiler, Levelci üzerinden temin edebilecekleri Seven Cash ile bu arzularına yanıt bulabilmektedirler.DC Universe Seven Cash alarak oyununuza farklı bir boyut katabilirsiniz. Sizler de DC Universe Online'ı destekleyerek bu başarılı oyunun uzun yıllar boyu canlı ve güncel yapısını korumasını sağlayabilirsiniz.

Dc Universe Seven Cash nereden satın alırım?
Dc Universe Seven Cash nasıl satın alırım?
Dc Universe Seven Cash fiyatları ne kadar?
Dc Universe Seven Cash en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Dc Universe Seven Cash satışı Levelci de. Dc Universe Seven Cash satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.

dc universe online, dc universe, sony dc universe, station cash, dc universe station cash, station cash nereden alabilirim, station cash satışı, station universe cash satın al, dc universe station cash satın almak için, station cash ucuz ve güvenli, station cash almak, seven cash epin, seven cash satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :