1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
DİABLO-3-KEY-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Diablo 3 Global Cd Key
Stok
0
Fiyat
83.45 TLTL
Durum
Diablo 3 Rise of the Necromancer
Stok
0
Fiyat
91.02 TLTL
Durum
Diablo 3 Battle Chest
Stok
0
Fiyat
147.96 TLTL
Durum
Diablo 3 Reaper of Souls
Stok
0
Fiyat
91.04 TLTL
Durum
Diablo 3 Global Cd Key
Diablo 3 EU Battle.net CD Key. Diablo III baslangiç paketidir.  
83.45 TL
Diablo 3 Rise of the Necromancer  
91.02 TL
Diablo 3 Battle Chest  
147.96 TL
Diablo 3 Reaper of Souls
Diablo 3 Reaper of Souls EU Battle.net CD Key. Yüklemek için hesabınızda Diablo 3 paketinin bulunmasi gerekmektedir.  
91.04 TL

Blizzard firması, dünya genelindeki bilgisayar oyunların gelmiş geçmiş ve büyük ihtimalle gelecek tarihi incelendiğinde en başarılı isimler arasında bulunmaktadır.Her ne kadar şirketin kurulum tarihinden bu yana sınırlı sayıda yapım ile ortaya çıkmış olsa da, sundukları tüm ürünler yediden yetmişe on milyonların gözdesi olmuş ve olmaya devam etmektedir. Fantastik tarzdaki rol yapma oyunları alanında uzmanlaşmış olan şirket, Starcraft ve Warcraft serileri ile elde ettiği başarıyı Diablo serisinde de azalmadan devam ettirmiştir. On seneyi aşkın bekleyişin ardından kullanıcılara sunulan serinin son oyunu Diablo 3, dünya çapında milyonlarca kişinin günlük aktiviteleri arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz günlerde sunulan ek paket ile birlikte mevcut oyuncularına yeni içerik ve daha üstün özellikler sunan firma, aynı zamanda henüz bu şaheseri tecrübe etmemiş kişilerin de bir an deneyimlerini gerekleştirebilmelerine olanak sağlamış durumdadır.

 

Diablo 3, aksiyon tabanlı rol yapma oyunlarını kullanıcılar ile tanıştıran serinin son oyunu olarak nitelendirilmektedir. Günümüzün klasik yakın üçüncü kişi görünümlü RPG'lerinden farklı olarak kendine has üst görünümlü üçüncü kişi açısını tercih eden oyun, bu sayede kullanıcılarının oyun atmosferini çok daha etkin biçimde görüntüleyebilmesine ve türün takipçilerinin herhangi bir zorluk çekmemesine yardımcı olmuştur. Seçilebilen farklı karakter sınıfları sayesinde kendi oyun tarzlarına göre tercihlerini yapan kişiler, gelişimlerini tam olarak istedikleri doğrultuda sürdürebilmektedirler.

 

Diablo 3 Cd Key 'i Levelci üzerinden en uygun fiyatlar karşılığında edinebilecek kişiler, herhangi fiziksel bir gönderim süresi beklemeye gerek kalmadan Diablo 3 Cd Key'i  Battle.Net hesapları üzerinden aktif ederek oyunu internetten yüklemeye başlayabileceklerdir. Birkaç saatlik yükleme sürecinin ardından anında kullanıma açık hale gelecek olan Diablo 3, kişiyi efsanevi atmosferine katarak heyecan ve aksiyonun tam ortasına alabilecektir. Diablo 3 'ün diğer ürünlerinden farklı olarak herhangi bir bölge ayrımı olmayan Diablo 3 Global Cd Key, kişiye ister Avrupa ister de Amerika sunucularında oynama şansı sunmaktadır. Oyuna hali hazırda sahip olan kişiler ise Diablo 3 Reaper of Souls eklenti paketini satın alarak karakterlerinin gelişim sürecini devam ettirebilecek ve yeni görev, harita ve eşyaları tecrübe etmeye başlayabileceklerdir.  

 

Oyun içerisindeki görevler tamamlanıp düşmanlar alt edildikçe edinilebilecek olan Diablo 3 Gold 'ları  uzun süreci ekarte ederek direkt ulaşım sağlamak isteyen oyun severler ise arzu ettikleri sunucu için Diablo 3 Gold satın alımı gerçekleştirebilmektedirler. Sunucuya girildiği an satın alınan Diablo 3 Goldsayesinde açık arttırma sisteminden en kaliteli silah ve zırhlar seçilebilmekte, böylece karakterin gelişim süreci de maksimum hızda devam edebilmektedir.  Blizzard'ın oyuncularına hesap güvenliği açısından sunduğu ve yüzde yüz güvenlik sağlayan Battle.net Authenticator da Levelci aracılığı ile temin edilmektedir. Hesabınız ile etkileşime geçen cihaz, hesabınıza her girişten önce size farklı bir kod göstererek yalnızca sizin giriş yapmanıza, böylece manevi ya da maddi kayıplar yaşamamanıza imkacirc;n vermektedir.

diablo3, diablo 3, diablo3 aktivasyon, diablo3 aktivasyon key, diablo3 satın al, diablo3 nereden satın alınır, diablo3 aktivasyonu, diablo3 orjinal key, diablo3 anahtar kodu, diablo 3 almak istiyorum,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :