1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
MSTAR-JOYPARA-NAKİT
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
MStar 5000 Joypara
Stok
6
Fiyat
6.52 TLTL
Durum
MStar 10000 Joypara
Stok
19
Fiyat
13.05 TLTL
Durum
MStar 20000 Joypara
Stok
15
Fiyat
26.10 TLTL
Durum
MStar 30000 Joypara
Stok
7
Fiyat
39.15 TLTL
Durum
MStar 50000 Joypara
Stok
3
Fiyat
65.24 TLTL
Durum
MStar 80000 Joypara
Stok
1
Fiyat
104.39 TLTL
Durum
MStar 100000 Joypara
Stok
3
Fiyat
130.49 TLTL
Durum
MStar 5000 Joypara  
6
6.52 TL
MStar 10000 Joypara  
19
13.05 TL
MStar 20000 Joypara  
15
26.10 TL
MStar 30000 Joypara  
7
39.15 TL
MStar 50000 Joypara  
3
65.24 TL
MStar 80000 Joypara  
1
104.39 TL
MStar 100000 Joypara  
3
130.49 TL

Mstar Nakit

İnternetin kullanıcı kitlesinin gerek yaş gerekse sosyal çevre anlamında büyük bir genişliğe ulaşması,bilgisayar oyunları açısından her türlü zevk ve isteğe hitap edecek farklı türde yapımların ortaya çıkmasına imkan vermektedir. Günümüzde kişilerin sosyal ağlara ve birbirleri ile daima iletişimde olmaya verdikleri önem neticesinde, klasik oyun tarzından farklı olarak sanal dünyada farklı yaşamlar sahibi olma fırsatı veren yapımlar da yoğun ilgi ile karşılaşmaktadır. 2000 li yıllara damgasını vuran metin tabanlı Popmundo nun bir benzeri olarak kabul edilebilecek Mstar, referans oyunundan tamamen farklı biçimde üç boyutlu grafikler ve gelişmiş bir atmosfer ile sevenlerini karşılıyor. İsminde gizli olduğu gibi, kullanıcısına normal bir müzisyen olarak başladığı hayatına yıldız olma yolunda devam etme şansı sunan Mstar, ülkemizde sunulduğu ilk günden bu yana binlerce kullanıcısı ile JoyGame  in en sevilen oyunları arasında yerini almış durumda bulunuyor.

 

Mstar, kullanıcısının oyundaki diğer kişiler ile sosyalleşmesine yardımcı olurken aynı zamanda pek çok karakter gelişim aktivitesi, pratik ve yarışma gibi öğeler ile de keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Müzik ve dans teması üzerine kurulmuş olan oyun, kişinin sanal hayatını sürdürdüğü karakterini pek çok yetenek ile süsleyerek zaman içerisinde aranan bir kişi haline getiriyor. Kişi girdiği yarışmalardan elde ettiği puan ve sanal paralar ile birlikte gelişim sürecine katkıda bulunabileceği gibi, aynı zamanda bir yıldızın olmazsa olmazı konumundaki son model aksesuar ve kıyafetleri de satın alabilecektir. Basit ve gösterişsiz kıyafetler ile sahne alınan bir ortamda asla başarıya ulaşılamayacağı unutulmayarak, karakterin dış görünüşüne de üst düzey önem gösterilmelidir.

 

Kullanıcılara sunulan ve yoğun olumlu geri dönüşler alan bir diğer sistem ise M star bünyesinde bir ev sahibi olmaktır. Hali hazırda dilediğiniz dış görünüşe sahip ev alarak içini sevdiğiniz eşyalarınız ile döşerken, aynı zamanda bahçecilik sistemi ile birbirinden güzel bitkiler yetiştirmeniz de mümkün olmaktadır. Bitkilerin yine tıpkı gerçek hayattaki gibi bakıma ve suya ihtiyaç duyması, kullanıcıların sık aralıklar ile evini ziyaret ederek genel durum hakkında bilgi alabilmesi ve gereken durumlara müdahale edebilmesini sağlamaktadır.

 

Her ne kadar tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak Mstar oynamak mümkün olsa da, oyunun tüm özelliklerinden sınırsız biçimde faydalanmak ve yıldızlığa doğru uzanan yolu kısa sürede kat ederek sahnelerin aranan ismi haline gelmek için ufak ücretler karşılığında MStar Nakit satın alınabilmektedir.Mstar Nakit ihtiyaçlarınıza güvenli ve uygun fiyat avantajları ile ulaşmak için Durmaplay i tercih edebilir ve keyifli alışveriş tecrübesi yaşayabilirsiniz. Mstar Joypara lar ile elde edebileceğiniz bu oyun içi Mstar nakit sayesinde, karakteriniz ve evinizde son model değişiklikler yapabilir, arzu etmeniz durumunda arkadaşlarınıza hediyeler alarak onların da bu başarılı sosyal yaşam platformundan üst düzey keyif yaşamasını mümkün hale getirebilirsiniz.

mstar, m-star, mstar nakit, mstar joypara, mstar epin, mstar e-pin, mstar satış, mstar kod, mstar nakit satışı, mstar joypara yükle, mstar nakit al, mstar oyunu, mstar oyunu nakit al, mstar nakit ucuz,

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :