1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
STEAM-CUZDAN-RANDOM-KEY
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Steam Random Key (1 Adet oyun)
Stok
0
Fiyat
1.50 TLTL
Durum
Steam Random Key (1 Adet oyun)  
0
1.50 TL
 

Steam oyunları pek çok kişinin severek oynadığı oyunlar arasında bulunmaktadır. Söz konusu oyunlarda alacağınız Steam Cüzdan Epinleri bulunmaktadır. Bu Cüzdan Kodları Steam cüzdan kodları olarak nitelendirilmektedir. Bunlar sayesinde Steam üyeliğinizin aktif hale gelmesi söz konusu olacaktır.Tüm bunların yanında sisteme yüklediğiniz bakiyeleri de Steam alanında satılan ürünleri satın almakta kullanmanız mümkündür.  

 

Söz konusu yapı Valve Corparation tarafından tasarlanmıştır. Dijital dağıtım, dijital hak yönetimi olarak bilinen bu platform aynı zamanda çok oyunculu bir iletişim platformu olarak da tanımlanabilmektedir. Bu sistem oyunların büyük oranda dağıtımı ve aynı zamanda oyunlarla ilgili çoklu ortamların internetten yayılması ile ilişkilidir. Steam üzerinden oyunların pek çoğunun eklenti paketi de sunulmaktadır. Aynı zamanda oyunlar ile ilgili olan pek çok programın da satışı bu sistem üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bilgisayar oyunları doğrudan ve çevrim içi olarak indirilebilmektedir. Steam platformunun hem kullanımı hem de performansı değerlendirildiğinde pek çok farklı sistemden ayrı gelişmiş özellikleri bulunmaktadır.

 

Steam sistemi üzerinden pek çok oyuna erişmek mümkündür. Bu oyunların pek çoğu 28 Eylül 2012 tarihinden sonra yüklenmeye başlamıştır. Bu oyunların sayısı yaklaşık olarak 2000 i bulmuştur. Aynı zamanda Ekim 2013 değerlendirildiğinde söz konusu sistemin 65 milyon kullanıcıya erişmesinin söz konusu olduğu da söylenebilir. Bunun yanında 4 Aralık 2013 tarihi, göz önünde bulundurulduğunda aynı anda 7 milyon aktif kullanıcının sistem üzerinde bulunması o ana ait bir rekorun oluşmasını da sağlamıştır.

 

Steam kelimesi Türkçe buhar anlamına gelmektedir. Söz konusu sisteme üyeliğinizi aktif hale getirebilmeniz için sürekli Steam Cüzdan bakiyesi yüklemeniz gerekecektir. Bu bakiyeler aynı zamanda sistem üzerinde satışa sunulan Steam Oyunları almanız konusunda da fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda fırsat ürünleri ve kampanya ürünleri de sistem üzerinden satışa sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapanlar için uygun alternatifler bulunmaktadır. Bunun yanında kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyenler de kredi kartı sahibi olanlardan daha az bedeller ödeyerek Steam wallet bakiyesine sahip olabilmektedir. Steam Wallet kodlarını edinmek oyun içerisinde size pek çok farklı yönden avantaj sağlayacaktır.

 

Steam ağını kullanabilmeniz için mutlaka internet bağlantınızın bulunması gerekecektir. Bunun yanında aldığınız Steam Wallet yani Steam Cüzdan anahtarının geçerli bir hesapta kullanılması da şarttır. Hem çeşitli ürünleri satın alırken hem de söz konusu sistemde bulunan sayısı 2000 i geçmiş olan farklı pek çok oyunu oynamak için bu sistemde üyeliğinizin bulunması sizin için oldukça avantaj sağlayacaktır. 5, 10, 15, 20, 50, 100, 200, 250 TL şeklinde pek çok farklı bakiye miktarlarında söz konusu ürünü alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Dolayısıyla her biri farklı miktarda olan hesaplarınızı istediğiniz zaman tüketmeniz mümkün olacaktır. Arkadaşlarınızı da bu sisteme dahil edebilir ve söz konusu platformun avantajlarından onların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Son derece yoğun ve aktif olan bu sistem sayesinde çok eğleneceksiniz.

 

Steam Wallet Cüzdan Kodu nereden satın alırım?
Steam Wallet Cüzdan Kodu nasıl satın alırım?
Steam Wallet Cüzdan Kodu fiyatları ne kadar?
Steam Wallet Cüzdan Kodu en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Steam Wallet Cüzdan Kodu satışı Levelci de. Steam Wallet Cüzdan Kodu satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.

 

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :