1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
MU-REBİRTH-W-COİN-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
MU Online 500 W Coin
Stok
0
Fiyat
30.95 TLTL
Durum
MU Online 1000 W Coin
Stok
0
Fiyat
61.88 TLTL
Durum
MU Online 2000 W Coin
Stok
0
Fiyat
123.77 TLTL
Durum
MU Online 3000 W Coin
Stok
0
Fiyat
185.65 TLTL
Durum
MU Online 5000 W Coin
Stok
0
Fiyat
309.43 TLTL
Durum
MU Online 10000 W Coin
Stok
0
Fiyat
618.84 TLTL
Durum
MU Online 500 W Coin
MU Online 500 Webzen Coins Wcoin  
30.95 TL
MU Online 1000 W Coin
MU Online 1000 Webzen Coin Wcoin  
61.88 TL
MU Online 2000 W Coin
MU Online 2000 Webzen Coins Wcoin  
123.77 TL
MU Online 3000 W Coin
MU Online 3000 Webzen Coins Wcoin  
185.65 TL
MU Online 5000 W Coin
MU Online 5000 Webzen Coins Wcoin  
309.43 TL
MU Online 10000 W Coin
MU Online 10000 Webzen Coins Wcoin  
618.84 TL

Mu Online

2000'li yılların başında tüm dünyada etkili olan online oyun furyası, Asya pazarında da pek çok firma, profesyonel düzeydeki rol yapma oyunlarını piyasaya sürerek, milyonlar ile ifade edilen kullanıcı kitlesinin beğenisini kazanmaya çalışmışlardır. 2003'de kullanıcılara sunulduğu ilk günden bu yana gerek merkezi olan Kore gerekse dünyanın genelindeki popülerliğini halen devam ettiren Mu Online, on seneyi aşkın hayatı boyunca halen zirvedeki oyunlar arasında yer almasını başarılı bir şekilde pazarlanması ve benzerlerine göre içerdiği üstün oynanış öğelerine borçlu durumdadır.

 

Mu Online, grafiksel açıdan klasik Asya çizgilerini taşımaktadır. Her ne kadar günümüze göre bir miktar demode dursa da, halen pek çok güncel yapımdan daha kaliteli görsel öğelere sahip olması, yapımın ne denli geleceğe dönük olarak tasarlandığının da kanıtı olarak gösterilmektedir. Kullanılan üst düzey oyun motoru sayesinde, kullanım sırasında gereksiz veri harcanışı ve dolayısı ile gecikme yaşatabilecek öğelerden vazgeçilerek, çok daha akıcı ve kayıpsız bir online oyun keyfi yaşanmaktadır. Bir online oyunne denli kaliteli görsel ve işlevsel öğelere sahip olursa olsun, bilgisayar veya internet hızı bağlantılı takılmalar yaşattığı sürece hiçbir oyuncu tarafından takdir kazanmayacağı düşünüldüğünde, Mu Online'nın bu alanda yakaladığı başarı da beğeni kazanmaktadır.

 

Oyun içerisinde çok sayıda dolaşıma açık harita bulunmaktadır. NoraElveland ve Lorencia olarak bilinen başlangıç haritalarının haricinde, farklı seviyelerde ziyaret için özel olarak düzenlenen çok sayıda açık alan ve zindan, kişilerin maceralara atılabileceği sayısız düşmanı da içinde barındırmaktadır. İster tekil ister grup halde dolaşılsın, Mu Online oyuncusuna durmak bilmez aksiyonu arzu ettiği an itibarı ile sunabilmektedir.

 

Karakter yaratımı öncesi mevcut beş sınıftan birisini tercih eden kişi, her şeyden önce bir rol yapma oyunu olan Mu Online'ı büründüğü rol ile daha keyifli biçimde tecrübe edebilecektir. ElfDark Knight,Dark Wizard arasında seçim yapabilecek kişi, oyun içerisinde gerçek parayla satın alabileceği kodlar sayesinde Summoner ve Rage Fighter sınıflarını da kullanılır hale getirebilecektir. Herhangi bir karakter ile 220 ve 250. Seviyelere ulaşıldığında Magic Gladiator ve Dark Lord sınıfları da seçime açılacaktır. Her sınıf birbirinden ayrı silah ve yeteneklere sahip olsalar da, hiçbirisinin diğerine kesin bir üstünlüğü bulunmamaktadır. Bu sayede yapılan savaşların tamamen tecrübe ağırlıklı olması sağlanmakta ve kişinin doğru taktiksel stratejiler ile galibiyete ulaşması mümkün kılınmaktadır.

 

Bu başarılı yapımı herhangi bir sınırla ile karşılaşmadan tecrübe etmek isteyen kişiler Levelci aracılığı ile Mu Online Webzen W Coins satın alabilmektedirler. Tüm sınıfları açık hale getirmek, özel zırh ve silahları edinerek düşmanlara karşı avantaj sağlamak ve bazı görsel içeriklere ulaşabilmek için temin edilen Webzen Coins kısa adıyla WCoins, hesabınızda istenen süre muhafaza edilerek dilediğiniz zaman kullanımınıza hazır halde bekleyebilmektedirler.

MU Webzen Wcoin nereden satın alırım?
MU Webzen Wcoin nasıl satın alırım?
MU Webzen Wcoin fiyatları ne kadar?
MU Webzen Wcoin en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı MU Webzen Wcoin satışı Levelci de. MU Webzen Wcoin satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.

MU Online W Coin, MU Online oyun parası, MU Online kuponu, MU Online W sikke satın alma, MU Online W coin satın al, MU Online W coin satış, MU Online W sikke satış, MU Online e-pin, MU Online epin, MU Online W sikke, mu gold, mu online gold, MU Online W Coin, MU Online oyun parası, MU Online kuponu, MU Online W sikke satın alma, MU Online W coin satın al, MU Online W coin satış, MU Online W sikke satış, MU Online e-pin, MU Online epin, MU Online W sikke

Mu Online Wcoins nasıl  yüklenir ?
 

1 ) Oyun sitesinde  oturum acın
 

2 )  W coins satın al  bolumune tıklayın
 

3 )  Kod takas et bölümüne tıklayın
 

4)  Kodu kod takas etme yerine yazın ve  onaylayın
 


Tebrikler kodunuz başarı ile yüklenmiştir

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :