1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
ATLANTİCA-NEXON-CASH
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Atlantica Nexon Cash 1900
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Atlantica Nexon Cash 3800
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Atlantica Nexon Cash 9500
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Atlantica Nexon Cash 19000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Atlantica Nexon Cash 38000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Atlantica Nexon Cash 1900  
0.00 TL
Atlantica Nexon Cash 3800  
0.00 TL
Atlantica Nexon Cash 9500  
0.00 TL
Atlantica Nexon Cash 19000  
0.00 TL
Atlantica Nexon Cash 38000  
0.00 TL

Atlantica Nexon Cash

Bilgisayar oyunları alanında sıra tabanlı olarak tabir edilen oyunlar, geçmiş dönem konsol oyunlarından bu yana halen yoğun ilgi gören ve pek çok başarılı yapımda oyun severlerin karşısına çıkan bir sistemdir. Ortaya çıktığı yıllarda mevcut olan sınırlı grafiksel öğe ve hızlı oynanış imkacirc;nı açısından kolaylık sağlasa da, günümüzdeki gelişmiş imkacirc;nlar neticesinde bile hala keyif veren ve Turn-Based olarak adlandırılan bu yapımlar, gerek türün takipçileri gerekse ilk defa tecrübe eden kişiler için üstün eğlence ve süreklilik içermektedir. Çok oyunculu çevirim içi rol yapma oyunlarının günümüzde sahip olduğu yoğun popülerlik düzeyi nedeni ile bu alanda çalışmalarını sürdüren yapımcılar, Atlantica oyunu ile MMORPG leri standart olarak sunulan gerçek zamanlı oyun modundan çıkararak sıralı sisteme döndürmüş durumdalar. İlk anda oldukça uyumsuz olarak düşünülebilen bu iki kavram, başarılı şekilde harmanlanıp üstün grafik ve ses öğeleri ile birleştirildiğinde, dünya genelinde yüz binlerce kişiyi peşinden sürükleyen bir çalışmaya ulaşılmış.

 

Oldukça orijinal bir hikacirc;yeye sahip olan Atlantica, her ne kadar çevirim içi bir oyun olup kişinin kendi yaşantısını şekillendirmesini sağlasa da, içerisinde yaşadığı ortamın geçmişinin zengin ve araştırılabilir olması, oyuncunun karakterine ve dünyaya olan bağlılığını arttırıyor. Karakter yaratım sürecinde seçilebilecek yedi farklı sınıf ve bu sınıfların içerdiği pek çok ayrıntılı gelişim ağacı ile birlikte kendi zevk ve istekleri doğrultusunda bir sanal karaktere hükmedebilen oyun severler, gerek savaşlarda gerekse normal yaşantıları boyunca karakterleri ile manevi bir bağ kurabiliyorlar.

 

Oyunun kullanıcılar ile buluşmasını sağlayan Nexon firması, sık aralıklar ile düzenlediği aktivite ve güncellemeler ile birlikte Atlantica dünyasının canlı ve değişken kalmasını da mümkün kılıyor. Gerçek dünyadaki gelişmelere ve özel günlere bağlı olarak yetkililer tarafından meydana getirilen toplu veya kişisel aktiviteler ile birlikte Atlantica oyuncuları kelimenin tam anlamı ile nefes alan bir dünyanın parçası olduklarını hissedebiliyorlar.

 

Atlantica herhangi bir ücret ödenmesi gerekmeden süresiz olarak oynanabiliyor. Bu sayede kullandığı oyunlara başlangıç veya aylık düzenli ücret ödemekten kaçınan kişiler de bu başarılı yapımı diledikleri süre zarfında tecrübe ederek keyifli ve nitelikli zaman geçirebiliyorlar. Buna ek olarak arzu eden kişiler Levelci üzerinden temin edebilecekleri Nexon Cash ler ile birlikte oyun içerisinde kullanılabilecek pek çok ek özelliğe de erişim şansı elde edebiliyorlar. Atlantica Nexon Cash leri uygun ücretler karşılığında edinen deneyimli oyun severler, site üzerinden kolaylıkla aktive ettikleri bu NX Cash ler sayesinde gerek görsel gerekse işlevsel özelliklere sahip olarak oyundan aldıkları zevki doruk noktasına çıkarabiliyorlar. Sizler de sıra tabanlı bu rol yapma oyunu bir an önce bilgisayarınıza yükleyerek orijinal ve canlı bir dünyaya adım atmanın keyfini yaşayabilir ve Atlantica Nexon Cash leriniz ile rakiplerinize karşı üstünlük sağlayarak savaş arenasının tek hakimi olabilirsiniz.

Atlantica kredisi, Atlantica oyun parası, Atlantica kuponu,Atlantica satın alma, Atlantica oyun parası satın al,Atlantica satış, Atlantica kredi satış, Atlantica e-pin, Atlantica epin, Atlantica kredisi, Atlantica Kredi Satın Alma, atlantica nexon cash, atlantica nexon, atlantica nexon al,
   FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :