1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
DUYURULAR
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
VİNDİCTUS-NEXON-CASH-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Vindictus Nexon Cash 1900
Stok
0
Fiyat
6.67 TLTL
Durum
Vindictus Nexon Cash 3800
Stok
0
Fiyat
14.44 TLTL
Durum
Vindictus Nexon Cash 9500
Stok
0
Fiyat
33.33 TLTL
Durum
Vindictus Nexon Cash 19000
Stok
0
Fiyat
66.67 TLTL
Durum
Vindictus Nexon Cash 38000
Stok
0
Fiyat
133.33 TLTL
Durum
Vindictus Nexon Cash 1900  
6.67 TL
Vindictus Nexon Cash 3800  
14.44 TL
Vindictus Nexon Cash 9500  
33.33 TL
Vindictus Nexon Cash 19000  
66.67 TL
Vindictus Nexon Cash 38000  
133.33 TL

Vindictus Nexon

Vindictus devCAT tarafından güçlendirilmiş Nexon tarafından Kore, Avrupa ve Amerika'da yayınlanan hack and slash tarzındaki yüksek tempolu 3D MMORPG oyunu Vindictus, kısa sürede action RPG severlerin favori oyunlarından biri olmayı başladı.

Kaliteli grafikleri, etkileyici görsel efektleri ve yeni nesil savaş sistemiyle benzerlerini geride bırakan oyunun en belirgin özelliklerinden biri zindan (dungeon) sistemi. Bu sistemde çeşit çeşit haritalara ışınlanıp uzun mesafeler kat ederek level kasmaya çalışmıyor, gitmek istediğiniz zindanı seçerek size tahsis edilen vasıta ile belirlenen bölgeye geçiş yapıyorsunuz.
 
Kelt mitolojisinden esinlenerek hazırlanan hikayesi ve fantastik ögeleriyle oyuncularına görsel şölen sunarken, sade arayüzüyle oynanabilirliği kolaylaştıran Vindictus ta Lann, Fiona, Evie ve Karok adında 4 farklı karakter (bunların dışında Avrupa sunucusuna henüz gelmeyen Kai karakteri bulunmaktadır) bulunmakta. Her birinin farklı hikayesi ve özel yeteneklerinin bulundu bu karakterleri biraz daha yakından tanıyalım.
 
Lann
Yüksek kabiliyet ve hasar verme yeteneği sahip olan Lann, iki eliyle silah kullanabilen, hafif zırh kuşanan bir erkek karakterdir. Yüksek DPS (damage per second) özelliği sayesinde rakibine fırsat vermeden ciddi hasarlar verebilir. Ayrıca seviyeleri yükseldikçe defansı arttıran ağır zırh kullanabilirler.
 
Fiona
Kalkan ve silahı aynı anada kullanabilme özelliğinin yanı sıra ağır zırh kuşanabilen Fiona, Tank görevi gören bir bayan karakterdir. Yüksek defans özelliği sayesinde özellikle BOSS partilerinin aranan karakteri olan Fiona, ilerleyen seviyelerde gelişmiş rakip engelleme sistemine sahip olur.
 
Evie
Farklı özelliklerde sihir yapma yeteneğine sahip olan Evie DPS oranı yüksek bir kadın büyücüdür. Oldukça düşük olan defans değerlerinin yanısıra tek seferde yüksek damage verebilen bu karakter aynı zamanda takım arkadaşlarına büyü gücü sayesinde yardımcı olabilir.
 
Karok
Dev bir erkek karakter olan Karok, yüksek fiziksel özellikleri sayesinde rakiplerine çeşitli işkencelerde bulunabiliyor  Boyut ve tür ayırt etmeksizin yakaladığı düşmanı evire çevire döven Karok, Vindictus ta savaşların olmazsa olmaz karakterlerinden birisidir.

Vindictus Nexon Cash nereden satın alırım?
Vindictus Nexon Cash nasıl satın alırım?
Vindictus Nexon Cash fiyatları ne kadar?
Vindictus Nexon Cash en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Vindictus Nexon Cash satışı Levelci de. Vindictus Nexon Cash satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
 
Vindictus kredisi,Vindictus oyun parası, Vindictus kuponu,Vindictus satın alma,Vindictus oyun parası satın al,Vindictus satış, Vindictus kredi satış, Vindictus e-pin,Vindictus epin, Vindictus kredisi,Vindictus Kredi Satın Alma, vinducus cash satın al, vindicus nexon cash, nexon, nexon cash, nexon cash satın al
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :