1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
DEKARON-NEXON-CASH-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Dekaron Nexon Cash 1900
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Dekaron Nexon Cash 3800
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Dekaron Nexon Cash 9500
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Dekaron Nexon Cash 19000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Dekaron Nexon Cash 38000
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Dekaron Nexon Cash 1900  
0.00 TL
Dekaron Nexon Cash 3800  
0.00 TL
Dekaron Nexon Cash 9500  
0.00 TL
Dekaron Nexon Cash 19000  
0.00 TL
Dekaron Nexon Cash 38000  
0.00 TL
Dekaron Nexon
Azure Knight
Bu sınıf pek çok silah çeşidini kullanabileceğiniz bir sınıftır. Seçeceğiniz silah ve statslar karakterinizin iyi bir defansa sahip olmasına ya da olmamasına etki edecektir. Bu seçimler aynı zamanda saldırı gücünü de olumlu veya olumsuz şekilde etkileyecektir.
 
Segita Hunter
Bu sınıf savunma konusunda pek güçlü değil fakat seçebileceği silahlar konusunda oldukça çeşitli alternatiflere sahip (En fazla çeşit Azure Knight'ta). Segita Hunter uzaktan saldırı konusunda uzman ve hızlı şekilde seviye atlayabiliyor. Hasar verme etkisi de epey kuvvetli.
 
Vicious Summoner
Düşük seviyelerde hızlı level atlayabilen bu sınıf summon ettikleri petleri ve alan etkili büyüleri kullanarak oldukça etkili saldırılar yapabilirler. Birkaç uzaktan saldırı skili ve düşük seviyelerdeyken oldukça etkili olan kombo skillerine sahipler. Diğer sınıflarda olduğu gibi Vicious Summoner sınıfında da savunmanızın gücünü vereceğiniz statslar belirler.
 
Bagi Warrior
Eğer statslarınızı güzel dağıtırsanız karakterinizi bir tanka çevirebilirsiniz. Bagi Warrior savunma yönü kuvvetli, alan etkili büyüleri (AoE) çeşitli ve PvP'de oldukça becerikli bir sınıftır. İyi defans buffları ve stun skillerine sahiptir. Kullanmayı bilirseniz PvP'de çok kişinin canına okuyabilirsiniz. Uzaktan saldırı da yapabilir fakat bu sınıf yavaş level atlar, hasar verme yönü de biraz eksiktir.
 
Segnale
Partilerin aranan sınıflarından olan Segnale iyi buff ve debufflara, leech ve uzaktan saldırı skillerine sahiptir. Başlangıçta yavaş seviye atlar fakat leveliniz çoğaldıkça level atlama hızınız da artar. Eğer statlarınızı uygun dağıtmazsanız savunma yönünüz oldukça düşük kalabilir. AoE (alan etkili büyü) skillerine sahip olduğunu da unutmayalım.
 
Incar Magician
Çok güzel alan etkili büyülere (AoE: kullandığında o çevredeki herkese zarar veren büyülerdir) sahip olan bu sınıf hasar verme gücü çok yüksek fakat savunma yönü de aynı oranda düşük bir sınıftır. PvP'lerde düşmana fazla yaklaşırsa ölmesi işten bile değildir. Bunun yanında hızlı level atlar ve uzaktan saldırı skilleri gelişmiştir.
 
PARTİ ÇEŞİTLERİ
Normal: Öldürdüklerinizden çıkan eşya ve puanlar party üyeleri arasında eşit olarak paylaştırılır.
Sequential: Eşyalar party üyelerine sırasıyla dağıtılır.
Free: Party'deki her üye topladığı eşya ve puanı alır.
Random: Eşyalar party üyelerine rastgele dağıtılır.

Dekaron E pin Nexon Cash Satış Sayfası. Levelci Güvencesi ile Dekaron E-pin Satın Alın ve Rakiplerine Karşı Üstünlük için Tıkla
 
Dekaron kredisi,Dekaron oyun parası, Dekaron kuponu,Dekaron satın alma, Dekaron oyun parası satın al,Dekaron satış, Dekaron kredi satış, Dekaron e-pin, Dekaron epin, Dekaron kredisi,Dekaron Kredi Satın Alma, dekaron nexon cash, dekaron nexon satın al,
   FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :