1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
TANOTH-KAN-TASİ
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Gameforge 5 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
5.56 TLTL
Durum
Gameforge 10 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
11.13 TLTL
Durum
Gameforge 25 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
27.86 TLTL
Durum
Gameforge 50 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
55.72 TLTL
Durum
Gameforge 125 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
139.26 TLTL
Durum
Gameforge 250 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
278.62 TLTL
Durum
Gameforge 5 TRY E-Pin
20 Tanoth Kan Taşı  
5.56 TL
Gameforge 10 TRY E-Pin
45 Tanoth Kan Taşı  
11.13 TL
Gameforge 25 TRY E-Pin
135 Tanoth Kan Taşı  
27.86 TL
Gameforge 50 TRY E-Pin
450 Tanoth Kan Taşı  
55.72 TL
Gameforge 125 TRY E-Pin
1300 Tanoth Kan Taşı  
139.26 TL
Gameforge 250 TRY E-Pin
3100 Tanoth Kan Taşı  
278.62 TL
Tanoth Kan Taşı
Gameforge tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Tanoth da, cesur maceraperestlere katılarak karanlığa gömülen Aris ülkesini acımasız yaratıklardan kurtarmak için amansız bir yolculuğa çıkacaksınız.
 
Oyuna kayıt olup giriş yaptığınızda sizi karakter sayfası karşılayacak. Bu sayfadan kahramanınızın adını ve avatarını değiştirebilir, Güç, Kabiliyet, Bünye ve Zeka gibi özelliklerini yükseltebilir, kıyafet, takı ve silah gibi malzemeleri kullanabilir, ayrıca oyun ile ilgili çeşitli ayarları yapabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra gelişmek ve altın toplamak için Maceraya atılmaya başlayabilirsiniz.
 
Macera sayfasına girdiğinizde gün içinde yapabileceğiniz görevlerin listesini, kazandırdığı tecbübe puanı ve altın miktarını, zorluk derecesini ve süresini görebilirsiniz. Kolay görevlerden başlayarak tecrübe kazandıktan sonra zor görevleri yapmanız başarılı olma şansınızı yükseltecektir. Günlük macera (görev) limitinizi doldurduğunuzda yada görev yapmaktan sıkıldığınızda oyundaki diğer oyuncularla dövüşebilirsiniz.
 
Dövüş sayfasına ilk girdiğinizde sistem tarafından seviyenize uygun rastgele bir rakip seçilecektir, isterseniz bu rakiple dövüşebilir ya da kendi istediğiniz oyuncunun adını yazarak dövüş başlatabilirsiniz. Yeterince güçlü değilseniz Tüccar ve Simyager'e uğrama vaktiniz gelmiş demektir.
 
Tüccar'ın tezgahından kendinize uygun kıyafet ve takıları alabilir, tezgahtakileri beğenmediyseniz kan taşı harcayarak yeni ürünler gelmesini sağlayabilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz kıyafet ve takılar ile elinize aldığınız silahlar, kahramanınızın güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda Simyager'e gidip iksir alarak karakterinizin özelliklerinin belirli bir süre yükselmesini sağlayabilirsiniz.
 
Yeterince paranız ve kan taşınız olduğunda ahıra gidip kendiniz için bir yol arkadaşı almalısınız. Buradan alacağınız yaratıklar hem görevlerdeki hızınızı arttıracak hem de savunma ve saldırı özelliklerinizi yükseltecektir. Tanoth dan çıkmadan önce kahramanınızı çalıştırmayı unutmayın, böylece oyun kapalıyken bile altın kazanabilirsiniz.
Tanoth Kan Taşı, tanoth oyun parası, tanoth gameforge parası, tanoth kan taşı satın alma, tanoth oyun parası satın al, tanoth kan taşı satış, tanoth oyun parası satış, legend online kan taşı, tanoth e-pin, tanoth epin, tanoth legend online, legend online oyun parası , tanoth kupon, legend online kan taşı, kan taşı satın al
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • NBA Live Mobile coins (jeton) 500k (500.000 coins)
  62.09 TL 82.78 TL
  %25 indirim
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :