1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
TANOTH-KAN-TASİ
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin
Stok
48
Fiyat
6.39 TLTL
Durum
Gameforge 12 TRY E-Pin
Stok
5
Fiyat
12.78 TLTL
Durum
Gameforge 30 TRY E-Pin
Stok
5
Fiyat
31.95 TLTL
Durum
Gameforge 60 TRY E-Pin
Stok
3
Fiyat
62.19 TLTL
Durum
Gameforge 150 TRY E-Pin
Stok
2
Fiyat
159.77 TLTL
Durum
Gameforge 300 TRY E-Pin
Stok
1
Fiyat
319.54 TLTL
Durum
Gameforge 6 TRY E-Pin
30 Tanoth Kan Taşı  
48
6.39 TL
Gameforge 12 TRY E-Pin
60 Tanoth Kan Taşı  
5
12.78 TL
Gameforge 30 TRY E-Pin
180 Tanoth Kan Taşı  
5
31.95 TL
Gameforge 60 TRY E-Pin
450 Tanoth Kan Taşı  
3
62.19 TL
Gameforge 150 TRY E-Pin
1275 Tanoth Kan Taşı  
2
159.77 TL
Gameforge 300 TRY E-Pin
3000 Tanoth Kan Taşı  
1
319.54 TL
Tanoth Kan Taşı
Gameforge tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Tanoth da, cesur maceraperestlere katılarak karanlığa gömülen Aris ülkesini acımasız yaratıklardan kurtarmak için amansız bir yolculuğa çıkacaksınız.
 
Oyuna kayıt olup giriş yaptığınızda sizi karakter sayfası karşılayacak. Bu sayfadan kahramanınızın adını ve avatarını değiştirebilir, Güç, Kabiliyet, Bünye ve Zeka gibi özelliklerini yükseltebilir, kıyafet, takı ve silah gibi malzemeleri kullanabilir, ayrıca oyun ile ilgili çeşitli ayarları yapabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra gelişmek ve altın toplamak için Maceraya atılmaya başlayabilirsiniz.
 
Macera sayfasına girdiğinizde gün içinde yapabileceğiniz görevlerin listesini, kazandırdığı tecbübe puanı ve altın miktarını, zorluk derecesini ve süresini görebilirsiniz. Kolay görevlerden başlayarak tecrübe kazandıktan sonra zor görevleri yapmanız başarılı olma şansınızı yükseltecektir. Günlük macera (görev) limitinizi doldurduğunuzda yada görev yapmaktan sıkıldığınızda oyundaki diğer oyuncularla dövüşebilirsiniz.
 
Dövüş sayfasına ilk girdiğinizde sistem tarafından seviyenize uygun rastgele bir rakip seçilecektir, isterseniz bu rakiple dövüşebilir ya da kendi istediğiniz oyuncunun adını yazarak dövüş başlatabilirsiniz. Yeterince güçlü değilseniz Tüccar ve Simyager'e uğrama vaktiniz gelmiş demektir.
 
Tüccar'ın tezgahından kendinize uygun kıyafet ve takıları alabilir, tezgahtakileri beğenmediyseniz kan taşı harcayarak yeni ürünler gelmesini sağlayabilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz kıyafet ve takılar ile elinize aldığınız silahlar, kahramanınızın güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda Simyager'e gidip iksir alarak karakterinizin özelliklerinin belirli bir süre yükselmesini sağlayabilirsiniz.
 
Yeterince paranız ve kan taşınız olduğunda ahıra gidip kendiniz için bir yol arkadaşı almalısınız. Buradan alacağınız yaratıklar hem görevlerdeki hızınızı arttıracak hem de savunma ve saldırı özelliklerinizi yükseltecektir. Tanoth dan çıkmadan önce kahramanınızı çalıştırmayı unutmayın, böylece oyun kapalıyken bile altın kazanabilirsiniz.
Tanoth Kan Taşı, tanoth oyun parası, tanoth gameforge parası, tanoth kan taşı satın alma, tanoth oyun parası satın al, tanoth kan taşı satış, tanoth oyun parası satış, legend online kan taşı, tanoth e-pin, tanoth epin, tanoth legend online, legend online oyun parası , tanoth kupon, legend online kan taşı, kan taşı satın al
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :