1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
AİON-COİNS-GAMEFORGE-E-PİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Gameforge 5 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
5.67 TLTL
Durum
Gameforge 10 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
11.34 TLTL
Durum
Gameforge 25 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
27.41 TLTL
Durum
Gameforge 50 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
55.76 TLTL
Durum
Gameforge 125 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
141.65 TLTL
Durum
Gameforge 250 TRY E-Pin
Stok
0
Fiyat
282.56 TLTL
Durum
Gameforge 5 TRY E-Pin
16 Aion Coins  
5.67 TL
Gameforge 10 TRY E-Pin
35 Aion Coins  
11.34 TL
Gameforge 25 TRY E-Pin
110 Aion Coins  
27.41 TL
Gameforge 50 TRY E-Pin
350 Aion Coins  
55.76 TL
Gameforge 125 TRY E-Pin
1.050 Aion Coins  
141.65 TL
Gameforge 250 TRY E-Pin
2.600 Aion Coins  
282.56 TL
Aion Online
AION Koreli oyun geliştiricisi ve yayıncısı NCsoft tarafından CryEngine oyun motoru ile geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Kasım 2008'de Güney Kore'de yayın hayatına başlayan Aion, 2009 yılı Eylül ayında Gameforge aracılığıyla Avrupa sunucularını oyun severlerin hizmetine sundu. Çin'de yayına başladığı ilk dört gün içinde 1 milyondan fazla oyuncunun giriş yaptığı Aion, Amerika da ise 400.000 pre-order gerçekleştirdi,
 
Oyunda oynayabileceğiniz 4 farklı sınıf var ve bu sınıflar kendi içlerinde ikiye ayrılıyor. Oldukça gelişmiş bir karakter yapılandırma sistemi bulunan Aion da bir çok yönden karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bu özellik o kadar ayrıntılı ki karakterinizi başka bir karaktere benzetmeniz için fazlasıyla zaman harcamanız gerekiyor.
 
Oyun genelde görev yapmak ve rastgele canavar kesmek ile geçiyor. NPC lerden görevleri alıyorsunuz ve uçsuz bucaksız haritada bu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Görevler genelde basit görevler ve bir süreden sonra sıkıyor çünkü gitmeniz gereken yer bazen çok uzakta olabiliyor. Rastgele yaratık kesip sağdan soldan eşya toplamaktan sıkıldıysanız PvP arenasına girme vaktiniz gelmiş demektir.
 
PvP arenalarda ırklara ait kaleler var ve amaç bu kaleleri ele geçirmek. Eğer bu sizin ilginizi çekmediyse havada savaşmaya ne dersiniz? 10. seviyeyi geçtikten sonra uçma yeteneği kazanıyorsunuz, uçmanın bir süresi var fakat bunu seviye atladıkça arttırabiliyorsunuz. Ayrıca havada skillerinizi kullanabiliyor ve combolar yapabiliyorsunuz. Aion da savaşlar dışında oyunda bir meslek edinmeniz de mümkün.

Aion Coins nereden satın alırım?
Aion Coins nasıl satın alırım?
Aion Coins fiyatları ne kadar?
Aion Coins en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Aion Coins satışı Levelci de. Aion Coins satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
Üyelik , aion online full oyun, aion online satın alma, aion online üyelik satın alma, aion collector’s edition, aion online satış, aion online e-pin, aion epin, aion online üye ol, aion time card, aion time card satın al, aion online time card satışı, aion abonelik satın alma, aion online abone ol, aion coins, aion online coins, aion coins satın al, aion online coins al, aion coins satın al, aion coins nereden alınır, aion satın al, coins satın al, coins nereden alınır,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :