1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
İNFESTATİON-SURVİVOR-STORİES-WARZ-STEAM-CUZDAN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem

MMO piyasasında yenilikçi bir akım olarak ilk defa karşımıza çıkan Infestation Survivor Stories, bilinen eski adıyla WarZ bizi zombilerin istila etmiş olduğu bir dünyada, ölümle yaşam arasında ki ince çizgide geçen bir mücadeleyi konu alıyor. Bu şekilde oyunlar piyasada çok fazla bulunmuyor. Bu oyundan kastetmek istediğimiz oyunu oynamak için paralı bir şekilde satın almanız gerekiyor. Oyunu bir kereliğine satın alarak serverler de oynayabilirsiniz. Oyun 2013 yılının sonbahar ayında oyun severlerin beğenisine sunuldu.

 

Infestation içersinde ücretsiz olarak misafir bir server bulunuyor. Trial serverler tamamen oyuncuların oyun içine göz atması için hazırlanmış ve hiçbir şeyi yapma imkanınız olmayan moddur. Oyun da bir de Premium hesaplar bulunuyor. Bu hesaplar sayesinde, oyun içinde 2 katı exp ve 2 katı para kazanma imkanı gibi değişik ayrıcalıklar sunmaktadır. Aynı zamanda Premium serverler de oynayabilirsiniz. 

 

Oyunun oynanışı ve amacından kısaca bahsetmek gerekirse; zombilerin istila ettiği bir şehir olan Kolarado eyaletinde, geçmektedir. Bu şehir de her taraf harabe şeklinde ve siz hayatta kalmak için herkesle mücadele etmek zorundasınız. Oyun sırasında kazandığınız exp'ler size skill haritasında yeni özellikler kazandırmaktadır. Oyun içersinde sağ üst köşede sizi temsili bulunan işaret, sizin sensorunuzdur. Herhangi bir zombiye yaklaştığınızda, yeşil renk değiştirerek turuncu ve kırmızı olur. Oyun içersinde 4 çeşit zombi bulunmaktadır. Bunların koşan çeşitleri de olduğu için kurtulmanın tek yolu öldürmektir. Aynı zamanda oyunda pvp sistemi de olduğu için, diğer oyunculardan da sakınmalısınız. Diğer oyuncular sizi öldürerek itemlerinizi ve yiyeceklerinizi alabilmektedir. Oyunda birlik kurulabilmektedir. Bu şekilde hayatta kalmak daha kolay olabilmektedir.

 

Karakteriniz belirli bir yükün üstünde malzemeyi de taşıyamamaktadır. Taşıdığı yük miktarı karakterin hızını da azaltmaktadır. Taşıdığınız çantaya göre ağırlık ve envanter genişliği değişmektedir. Global banka oyun içersinde depo görevi gören yerdir. Buraya bırakılan itemler, farklı karakterleriniz tarafından alınabilir. Oyun içersinde açlık ve susuzluk barı da bulunmaktadır. Ekranın alt kısmında yer almaktadır. 

 

Infestation Survivor Stories içersinde koşarak zombilerden kaçmak istediğiniz anda daha fazla zombinin dikkatini çekmektesiniz. Oyun içersinde güvenli bölgeler bulunmaktadır. Buralarda gerekli yiyecek, içecek ve itemleri bulmak kolaydır. Bunun dışında binalarda da az sayıda item bulunmaktadır. Oyun içersinde bulunan itemler arasında beysbol sopası, tava gibi eşyalarda bulunmaktadır. Geceleri için gece görüş gözlüğünü gerçek para ile alabildiğiniz gibi el feneri gibi eşyalarla da yolunuzu bulabilirsiniz. Fakat el feneri veya flaşör gibi eşyalar zombileri karanlıkta üzerinize çekmektedir. 

 

Görüntü kalitesi grafikler açısından son derece iyi olan Infestation Survivor Stories, online ve çok oyunculu olması ile bu alanda ki en yaratıcı oyunlardan birisidir. Pvp sistemi nedeniyle arkanızı herkesten kollamak zorundasınız. Güzel bir korku oyunu olduğunu söyleyebiliriz. 

warz, war z, warz kredi, warz kredi yükle, warz ödeme seçenekleri, margır kart, warz mangırkartla yükleme, thewarz, warz mangırkart ile yükle, Investation Survivor Stories - WarZ, Investation Survivor Stories, Investation Survivor Stories - WarZ gc, Investation Survivor Stories premium yükle,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :