1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
MAESTİA-GEMS-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Maestia 1600 Gems
Stok
0
Fiyat
25.00 TLTL
Durum
Maestia 3200 Gems
Stok
0
Fiyat
50.00 TLTL
Durum
Maestia 6720 Gems
Stok
0
Fiyat
100.00 TLTL
Durum
Maestia 10560 Gems
Stok
0
Fiyat
150.00 TLTL
Durum
Maestia 18400 Gems
Stok
0
Fiyat
250.00 TLTL
Durum
Maestia 30720 Gems
Stok
0
Fiyat
400.00 TLTL
Durum
Maestia 1600 Gems  
0
25.00 TL
Maestia 3200 Gems  
0
50.00 TL
Maestia 6720 Gems  
0
100.00 TL
Maestia 10560 Gems  
0
150.00 TL
Maestia 18400 Gems  
0
250.00 TL
Maestia 30720 Gems  
0
400.00 TL

 

Alaplaya nın Bigpoint den devraldığı popüler MMORPG oyunu Maestia Online, gelişmiş PvP yapısı, zorlu zindanları ve kaliteli grafikleriyle kısa sürede oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Ücretsiz (free2play) ve Türkçe olmasının yanı sıra kolay anlaşılabilir arayüzü, iyi dizayn edilmiş haritaları ve görsel efektleriyle aynı kategorideki diğer oyunları oldukça zorlayacak gibi görünen Maestia Online ın ön plana çıkan özellikleri;
 
 
Superion Muhafızları ve Tapınak Şövalyeleri adında 2 kudretli ırkın bulunduğu Maestia Online da farklı yeteneklere sahip 4 eşsiz karakter seçeneği yer alıyor. Bu karakterler ve özellikleri şu şekilde:
 
Savaşçı
Öğrenmeyi seven gerçek savaşçılar savaşmaktan hiçbir zaman kaçınmaz ve kararlılıkla sonuna kadar ön cephede yerlerini alırlar. Taihus Savaşçıları bütün diyarın en iyi savaşçılarıdır. En tehlikeli görevleri üstlenir ve ok yağmuruna hiç tereddüt etmeden atılırlar. Cesaretleri kendi birliklerine moral ve ilham verir. Çelikli gövdeleri ve güçlü zırhları ile gruplarını korur ve en şiddetli saldırıları bile durdurabilirler.
 
Korucu
Korucular dayanıklı ve soğukkanlı olur. Geceleri hayalet gibi etrafta dolaşır, düşman mevzilerine gizlice girerek onların huzurunu bozar ve korku saçarlar. Özellikle Yotunheim'lı Korucular hızları, ok atışı ve kısa kılıç kullanmadaki becerileriyle ünlüdürler. Birini hedef aldıkları zaman, o hedefin savaş alanını canlı terk etmesi mümkün değildir.
 
Rahip
Rahipler savaş alanlarının koruyucu melekleridir. Büyü konusunda da tam bir uzmandırlar. Yaralıysan veya yeteneklerini geliştirmek istiyorsan, mutlaka bir rahibe danış! Dostları onları sayar, düşmanları onlardan korkar ve onlar da düşmanlarını hiç acımadan öbür tarafa gönderir.
 
Büyücü
Delphi büyücüleri saygı gördükleri kadar korku da saçarlar. Buna şaşırmamak gerek, ne de olsa büyülü elementlerin gizemini çok iyi biliyorlar. Büyüleri çok güçlü ve hedefe tam isabet eden türden. Hiç kimse onların saldırılarından kaçamaz. Düşman birlikleri onların büyülü saldırıları karşısında savunmasız kalır. Hatta bir büyücü savaş alanına çıktığı zaman, düşmanlarının korkudan dizleri titremeye başlar; çünkü onun hafife alamayacaklarını bilirler.
 
Maestia Oyun Parası Satın Alma Sayfası. Levelci Güvencesi ile E-pin Satın Al ve Oyunun Tadını Gems İle Doyasıya Çıkar! 
maestia, maestia Gems, maestia oyun parası, maestia Gems epin, maestia e-pin, maestia Gems satın al, maestia oyun parası satın al, maestia epin satın alma, maestia e-pin satın alma, maestia points satın alma, maestia kontörle Gems al, maestia al, maestia oyun parası,

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :