1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
NEED-FOR-SPEED-WORLD-NFS-SPEEDBOOST-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
NFS 3200 SpeedBoost
Stok
6
Fiyat
14.06 TLTL
Durum
NFS 6900 SpeedBoost
Stok
0
Fiyat
47.06 TLTL
Durum
NFS 10500 SpeedBoost
Stok
5
Fiyat
70.32 TLTL
Durum
NFS 15000 SpeedBoost
Stok
2
Fiyat
93.91 TLTL
Durum
NFS 3200 SpeedBoost
3200 SpeedBoost  
6
14.06 TL
NFS 6900 SpeedBoost
6900 SpeedBoost  
0
47.06 TL
NFS 10500 SpeedBoost
10500 SpeedBoost  
5
70.32 TL
NFS 15000 SpeedBoost
15000 SpeedBoost  
2
93.91 TL

Son yirmi yılda tam yirmi farklı yapım ile kullanıcıları ile buluşan Need For Speed serisi, internet üzerinden yayınlanan ve tamamı ile ücretsiz şekilde oynanabilen oyunu ile bu alanda talebi olan kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Son yılların popüler oyun sunum metodu olan Freemium şekilde tasarlanan oyun, herhangi bir ücret ödenmeden dilenen süre boyunca oynanabiliyor olsa da, arzu eden kullanıcılar E Pin sayesinde kısa ve rahat yoldan oyun parası elde ederek hem başarılı yapımın ayakta durması için maddi destek hem de kendi oyun zevklerini arttırmak için daha lüks ve gösterişli araç ve ekipmanlara sahip olma şansı elde edebiliyorlar. Need For Speed World ismiyle sunulan oyun, tüm dünyadaki yarış severleri tek bir çatı altında buluşturmaya 2010 dan beri devam ediyor.

 

Oyun her ne kadar ücretsiz bir yapım olsa da, serinin grafik ve oynanış açısından sunduğu kalite aynı profesyonellik ile devam ediyor. Need For Speed World  de kullanılan EAGL 3 motoru, kullanıcısına en yoğun ve gerçekçi yarış deneyimini hissettirmekte büyük başarı sağlıyor. Aynı zamanda oyun içinde bulunan yüzden fazla lisanslı araç sayesinde, kişi gerek kendi gerekse rakiplerinin kullanımı sırasında son model lüks araçlar ile yarışmanın tadını yakalayabiliyor.

 

Need For Speed dünyası, daha önceki oyunlarda görülen Rockport ve Palmont şehirlerinin birleşimi olarak sunuluyor. Bu sayede kişinin birbiri ardına yaptığı yarışlarda tekrar hissi yaşamayarak zamanla oluşması muhtemel sıkıntılar da ortadan kaldırılmış oluyor. Günlük ve haftalık yarışlara ek olarak kişiler arzu ettiği zaman arkadaşları ile kişisel mücadeleler düzenleyerek kozlarını paylaşabiliyorlar.

 

Levelci üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alacağınız Need For Speed World SpeedBoost  lar sayesinde oyun içindeki ekipman ve araçlara da hızlı erişim imkanı elde edebilirsiniz. Kazanılan yarışlardan elde edilen Speed Boost 'lar sayesinde de elde edilebilen bu yeniliklere vakit kaybetmeden erişmek isteyen oyuncular, sitemizi diledikleri zaman ziyaret ederek sıkça uygulanan kampanyalar ile hali hazırdaki düşük fiyatlardan dahi kacirc;rlı sonuçlara ulaşabilmektedirler.

 

Need For Speed World e vakit kaybetmeden giriş yaparak, oyun dünyasının en köklü yarış serisinin özel olarak online deneyim için hazırladığı bu profesyonel oyunu tecrübe ederek içinizdeki adrenalin ve hız tutkusunu tetikleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü milyon dolarlık araçlar ile kendinizi şehrin sokaklarına bırakarak, sizin gibi binlerce yarış tutkunu ile mücadele etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Need For Speed World tüm bunları sizlere herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan sunmakta ve uzun vadeli bir kariyer şansı sunmaktadır. Düşük şöhretli bir yarışçı olarak başladığınız hayatınızı şehir çapında efsaneleşmiş bir pilot olarak sürdürüp, en büyük yarışları kazanarak garajınızı genişletmenin tadına vakit kaybetmeden varabilirsiniz. Need For Speed WorldSpeedBoost tüm hız tutkunlarını kendi sokaklarına çağırıyor.

SpeedBoost, nfs world, need for speed world, nfs speedbost satın al,speedbost satın al
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :