1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
DİGİTAL-FİGHTER-LOOKİ-RADYUM-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Looki Game 0,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
2.83 TLTL
Durum
Looki Game 1,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
5.70 TLTL
Durum
Looki Game 3,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
11.42 TLTL
Durum
Looki Game 5,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
17.05 TLTL
Durum
Looki Game 9,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
28.39 TLTL
Durum
Looki Game 0,99 Euroluk E-pin
Digital Fighter 100 Radyum  
0
2.83 TL
Looki Game 1,99 Euroluk E-pin
Digital Fighter 200 Radyum  
0
5.70 TL
Looki Game 3,99 Euroluk E-pin
Digital Fighter 400 Radyum yada 1 Aylık Premium  
0
11.42 TL
Looki Game 5,99 Euroluk E-pin
Digital Fighter 600 Radyum  
0
17.05 TL
Looki Game 9,99 Euroluk E-pin
Digital Fighter 1.200 Radyum yada 3 Aylık Premium  
0
28.39 TL

Digital-Fighter tarayıncında oynayabileceğin flash tabanlı Online Action oyundu. Savaşçını gerçek zamanlı olarak haritada mouse ve klavye yardımıyla oynanabiliyor. Oyunda 3 yun tarzı bulunuyor. Sonsuz oyun; çok oyuncunun olduğu altın toplayabileceğiniz ve diğerleriyle boy ölçüştürebileceğiniz bir dünya. Ölüm oyunu; sınırlı Levelı olan herkesin herkese karşı savaştığı bir dünya ve Takım Ölüm oyunu; iki takımın birbirine karşı savaştığı bir dünya.
 
Oyunda kullanılabilen savaş uçakları ise şu şekilde açıklanabilir; Savaşçıların en güçlüsü olan Hammer özellikle kurulu haldeyken yüksek vuruş gücüne sahiptir. Kalın zırhı ve yüksek enerjisi sayesinde kolay yok edilemez. Birden fazla rakip karşısında da basınç dalgaları sayesinde dayanıklıdır. Yüksek ağırlığı bu savaş canavarını oldukça yavaşlatır. Planör hızlıdır ve yüksek manevra kabiliyeti ve görüş açısı sayesinde keşif için daha uygunu yoktur. Savunma için koruma kalkanını kullanıp roketlerini ateşleyebilir. Sıkıştırıldığında ise yedek motorlarını çalıştırıp savaş alanını kolayca terkedebilir. Teknisyen savaşçıların uzmanıdır. İlk bakışta yavaş , düşük enerjilii ve güçsüz ön toplara sahip gibi görülen teknisyenin bir çok yüksek teknoloji ürünü silahları vardır. En güçlü silahı kuşkusuz ki düşmanların silahlarını etkisiz hale getiren EMP'dir. Düşmanlarının canına okuyacak olan uzaktan kumandalı patlatıyıcıda unutmamak gerekir.
 
Seçiminizi oyun sırasında değiştirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda ölüm oyunları ile sonsuz oyunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Sonsuz oyunda bir oyunda birden fazla oyuncu bulunur. Diğer oyuncuların peşlerine düşüp altın toplayabilirsiniz. Ölüm oyunlarında ise kendinizi direkt olarak diğer oyuncularla kıyaslayabilirsiniz. Oyun bütün oyuncular geldiğinde başlar. Diğer Multiplayer-Shooter oyunlarında olduğu gibi en son ayakta kalan savaşı kazanır.
 
5.Level olduktan sonra bir takıma girebilirsiniz. Bundan sonra ''takım ölüm oyunları'' açılır ki burada da takımınızın görebildiği haritanın tamamını görebilirsiniz. Burada takım uyumunun ve takım çalışmasının önemi çok büyüktür. Eğer siz de uzay savaşlarına meraklıysanız Digital Fighter'a bir göz atmak isteyebilirsiniz.
digital fighter, looki, looki epin, digital fihter radyum,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :