1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
VİKİNGLER-DİYARİ-LOOKİ-KRİSTAL-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Looki Game 0,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
2.88 TLTL
Durum
Looki Game 1,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
5.81 TLTL
Durum
Looki Game 3,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
11.64 TLTL
Durum
Looki Game 5,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
17.36 TLTL
Durum
Looki Game 9,99 Euroluk E-pin
Stok
0
Fiyat
28.92 TLTL
Durum
Looki Game 0,99 Euroluk E-pin
Vikingler Diyarı 25 Kristal  
0
2.88 TL
Looki Game 1,99 Euroluk E-pin
Vikingler Diyarı 50 Kristal  
0
5.81 TL
Looki Game 3,99 Euroluk E-pin
Vikingler Diyarı 100 Kristal yada 1 Aylık Premium  
0
11.64 TL
Looki Game 5,99 Euroluk E-pin
Vikingler Diyarı 150 Kristal  
0
17.36 TL
Looki Game 9,99 Euroluk E-pin
Vikingler Diyarı 250 Kristal yada 3 Aylık Premium  
0
28.92 TL


Looki Gameslsquo;in yeni online flash tabanlı tarayıcı oyunu Vikingler Diyarılsquo;nda birbirinden heyecanlı maceralara atılacaksınız. Oyuna giriş yaptığınızda sizi ldquo;Karakterrdquo; sayfası karşılayacaktır, buradan karakterinizin hayat enerjisini, tecrübe puanını, yetenekleri ve sahip olduğu savaş aletleriyle kıyafet ve diğer aksesuarlarını görebilir, isterseniz resminizi de değiştirebilirsiniz. (Karakterinizin ismini değiştirmek için sayfanın sağ üst kısmındaki ldquo;Ayarlarrdquo; bağlantısını kullanabilirsiniz).

 
Kahramanımızı inceleyip savaşa hazırladıktan sonra ilk yapmamız gereken sayfanın üst kısmındaki ldquo;Köyrdquo; bağlantısını kullanarak Yeşil Vadi'de bulunan köyümüze gitmek olacak.
 
Köyümüzde yer alan ldquo;Hanrdquo; da zengin tüccarların ve diğer köy halkının verdiği görevleri yerine getirerek elmas ve altın kazanabilir, sahip olduğumuz bu elmaslarla ldquo;Simyacırdquo;dan birbirinden güçlü iksirler alabilir ve hemen yanındaki  Tüccarrdquo;dan karakterimiz için altın karşılığında daha keskin savaş aletleri ve aksesuarlar alarak gücümüzü ve yeteneklerimizi arttırıp  Arena ya girerek diğer binlerce oyuncuya meydan okuyabiliriz. Tabiiki yenildiğimiz zamanlar altınlarımızı kaptırmamak için savaşacağımız ve oyundan çıkacağımız zaman ldquo;Depo ya uğrayarak altınlarımızı bırakmamız gerekiyor. Ayrıca oyundan çıkmadan önce ldquo;Çalışrdquo; bölümüne gelerek oyunda olmadığımız zaman karakterimizi atölyede çalıştırıp altın kazanabiliriz.
 
Artık köyden ayrılma vaktimiz geldi, sayfanın üstünde yer alan  Dünya  bağlantısına tıklayarak bulunduğumuz bölgeyi ve diğer köyleri görebilir, yeterince geliştiğimizde bu köylere yolculuk yapabiliriz. Ayrıca bu yolculuk esnasında birçok vahşi yaratıkla karşılaşacağınızı unutmayın!
 
Son olarak  Klan  bağlantısına tıklayıp kendi klanını kurarak Vikingler Diyarındaki saygın klanlar arasında yerini alabilir veya senin gibi cesur savaşçılardan oluşan başka bir klanan girerek diğer oyuncuların yüreğine korku salabilirsin!
 
Görevler yapıp yeni maceralara atıldıkça tecrübe kazanacak ve kazandığın tecrübeyle seviyen (level) artacaktır. Binlerce oyuncu arasında kaçıncı sırada olduğunu görmek istersen tek yapman gerek sağ üst köşedeki  Devler Arenası  bağlantısına tıklamak. İyi oyunlar cesur savaşçı!
vikingler diyarı kristal, looki, vikingler diyarı epin satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :