1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
MİNİSTRY-OF-WAR-GT-KREDİ-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Ministry of War 5 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 10 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 20 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 30 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 50 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 75 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 100 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 250 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Ministry of War 5 GT Kredi
45 Ministry of War Puan  
0.00 TL
Ministry of War 10 GT Kredi
90 Ministry of War Puan  
0.00 TL
Ministry of War 20 GT Kredi
180 Ministry of War Puan  
0.00 TL
Ministry of War 30 GT Kredi
270 Ministry of War Puan  
0.00 TL
Ministry of War 50 GT Kredi
450 Ministry of War Puan + 25 Puan  
0.00 TL
Ministry of War 75 GT Kredi
Ministry of War Puan  
0.00 TL
Ministry of War 100 GT Kredi
900 Ministry of War Puan + 90 Bonus  
0.00 TL
Ministry of War 250 GT Kredi
2250 Ministry of War Puan + 340 Puan  
0.00 TL

Ministry of War GT Kredi

Tarayıcı tabanlı strateji oyunlarının gitgide daha fazla takipçi sayısına ulaşması, bu türdeki yapımların yalnızca metin ve resim destekli olmaktan çıkarak üst düzey grafik ve oynanış özelliklerine sahip olmalarına imkan vermiştir. Gelişen yazılım teknolojilerinin de desteğini arkalarına alan geliştiriciler, takipçilerinin daha kolay ve hızlı oyun oynamalarını mümkün kılmak için birbiri ardına üst düzey yapımları ortaya çıkarmaya devam etmektedirler. Ministry of WarAge of Empires tarzında hazırlanan fakat kullanıcılarına çok daha geniş online oyun deneyimi sunmayı amaçlayan bir yapım olarak GameTurkbünyesinde sunuluyor. Ministry of War, ilk bakışta yalnızca klasik şehir kurma oyunları benzeri bir yapıya sahip olsa da, oyunun derinine inildiğinde karşılaşılan etkileyici sistemler, durumun tamamı ile farklı olduğunu gözle önüne sermektedir.

 

Ministry of War dünyasında seçilebilecek dört ayrı medeniyet olan RomaPersMısır ve Çin'den dilediği tercih eden kişi, her biri farklı mimari, askeri ve teknolojik özelliklere sahip bu köklü medeniyetlerin sunduğu avantajlardan da faydalanabilmektedirler. Her bir devletin sahip olduğu iyi ve kötü olarak nitelendirilebilecek özellikler arasında dengeli bir yapı hakim olduğundan, bir oyuncunun bir diğer oyuncuya herhangi bir şekilde haksız üstünlük sağlaması da engellenmiş durumdadır. Ministry of Warhayatına Vahşi Çağ'dan başlayan kişi, çorak topraklar üzerinde kuracağı ilk binalar ile şehrini oluşturma çalışmalarına yön verecektir. Kurulan üretim, işleme ve bunun gibi tesisler yardımı ile doğanın kaynaklarından yararlanan kişi, farklı hammaddeleri elde ederek sahip olduğu binaları geliştirip zamanla çağ atlayabilmektedir. İçinde bulunduğu vahşi dönemden Karanlık, Feodal, Kale ve İmparatorluk Çağı'na olan yolculuğunda uzun bir zaman harcayacak olan kişi, bu süreçte yalnızca bina yapımı ile değil, halkın ve askerlerin refahı, mevcut düşmanların savunulması,  fazla sayıda hammadde için uygun bölgelere saldırılar düzenlenmesi gibi görevlerini de ihmal etmemek durumundadır. Ancak bu detaylı yapının tamamı başarılı bir şekilde kontrol altına alınırsa büyük İmparatorluk düzeyine ulaşılabileceğinden dolayı, kişileri bir tarayıcı oyunundan beklenmeyecek düzeyde ayrıntılı ve gelişmiş bir süreç beklemektedir.Ministry of War bu yönü ile strateji tutkunlarının da yoğun beğeni ve takdirini kazanmış durumdadır.

 

Oyunda bulunan devasa boyutlardaki dünya haritası, kişinin serbestçe dolaşabilmesi için açık durumda bulunmaktadır. Kişi arzu ederse gezginleri ile keşfe çıkarak yeni ve bereketli topraklara ulaşabileceği gibi, aynı zamanda kendi ticaret yollarını da oluşturarak kacirc;rlı anlaşmalara imza atabilmektedir. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi büyük güçlerin ittifakının daima karşılıklı fayda ve bolluk getirmesi Ministry of War'da da hissedilebilmektedir.

 

Gametürk üzerinden anında kullanılmaya başlanabilen Ministry of War 'da, arzu edildiği takdirde oyunun genel işleyişine yardımcı eşyalar satın alınabilmektedir. Levelci aracılığı ile alacağınız Gameturk Krediile erişebileceğiniz Ministry of War GT Kredi miktarları ile başarılı yapımı daha hızlı ve etkin biçimde tecrübe edebilirsiniz. 

ministry of war, ministry of war gt kredi, gt kredi,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :