1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
CALL-OF-GODS-GT-KREDİ-ALTİN-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Call of Gods 5 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
4.96 TLTL
Durum
Call of Gods 10 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
9.92 TLTL
Durum
Call of Gods 20 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
19.83 TLTL
Durum
Call of Gods 30 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
29.75 TLTL
Durum
Call of Gods 50 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
49.58 TLTL
Durum
Call of Gods 75 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
74.37 TLTL
Durum
Call of Gods 100 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
99.15 TLTL
Durum
Call of Gods 250 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
247.88 TLTL
Durum
Call of Gods 5 GT Kredi
50 Call of Gods Altın  
0
4.96 TL
Call of Gods 10 GT Kredi
100 Call of Gods Altın  
0
9.92 TL
Call of Gods 20 GT Kredi
200 Call of Gods Altın  
0
19.83 TL
Call of Gods 30 GT Kredi
300 Call of Gods Altın  
0
29.75 TL
Call of Gods 50 GT Kredi
500 Call of Gods Altın + 25 Bonus  
0
49.58 TL
Call of Gods 75 GT Kredi
750 Call of Gods Altın + 37 Bonus  
0
74.37 TL
Call of Gods 100 GT Kredi
1000 Call of Gods Altın + 100 Bonus  
0
99.15 TL
Call of Gods 250 GT Kredi
2500 Call of Gods Altın + 375 Bonus  
0
247.88 TL

Bilgisayar oyunlarında yapay zekacirc;lar ile karşılaşmaktan sıkılarak gerçek oyuncular ile mücadele etmek isteyen kitlenin internetin gelişimi ile birlikte doğru orantılı biçimde artması, yapımcı firmalara pek çok farklı tema ve oyun türü alanında yeni çalışmalara imza atma şansı sunmuştur. Kullanıcıların birbirleri ile daimi bir mücadele içerisinde olabileceği ve karakter gelişim imkacirc;nları ile birlikte sürükleyici bir yapıya sahip yapımlar ile birlikte gelişen sektör, günümüzde de yenilenme ve ilerlemesini sürdürmektedir. Yayınlanmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen sahip olduğu orijinal özellikler ile birlikte milyonlarca kişiye yayılan ve halen aktif bir kullanıcı kitlesine sahip olan Call of Gods, bu alanda incelenebilecek üst düzey yapımlar arasında yer almaktadır. Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir.

 

Call of Gods , kişinin herhangi bir indirme veya yükleme işlemine gerek kalmadan, ücretsiz hesabını açması ile birlikte tarayıcısı üzerinden eğlenceye başlayabileceği bir oyundur. Bu sayede evinde olduğu kadar iş yeri veya arkadaş ortamında da saniyeler içerisinde oynamaya hazır hale gelen oyun, kişinin yer ve zaman sıkıntısı yaşamadan arzu ettiği anda keyifli vakit geçirebilmesini mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir ücret gereksinimi olmaması sebebi ile isteyen her kişi oyunu istediği zaman sürecinde tecrübe ederek olumlu ve olumsuz yanlarını görebilmekte, istediği takdirde de kolaylıkla bu dünyaya adım atabilmektedir.

 

Yapımcı firmanın web sitesi üzerinden oyunun detay özellik ve ayrıntılarına ulaşabilen kullanıcılar, dilediklerinde akıllarına takılan soruları da oyunun diğer kullanıcıları ile paylaşarak sorunlarına çözüm bulabilmektedirler. Bu yöntemi kullanmak istemeyen kişiler ise Call of Gods içerisinde bulunan yardımcı menüler yardımı ile oyunun genel işleyişi, kontroller ve gerçekleştirilebilecek işlevler hakkında detaylı açıklamalara ulaşabilirler. Yalnızca bu ayrıntılı açıklama yolları bile pek çok online oyunda bulunmayan ve kullanıcıların genel şikacirc;yetlerini belirttikleri konuların Call of Gods'da mevcut olmadığının göstergesi konumundadır. Gerçek dünyadaki özel günler veya tatiller üzerine yapılan aktiviteler ile birlikte oyun içi fırsatları yakalayan kullanıcılar, kelimenin tam anlamı ile nefes alan bir dünyada yaşadıklarının bilincinde olarak keyifli vakit geçirebilmektedirler.

 

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak oynanabilse de üst düzey Call of Gods deneyimi yaşamak isteyen kişiler, sitemiz üzerinden temin edebilecekleri altınlar ile birlikte oyun içerisinde detay özellikleri kullanabilmeye ve savaşlarda avantaj sağlamaya başlayabileceklerdir. GT Kredi ( Call of God Altın )seçenekleri arasından yapılan seçimlerden sonra oyun hesaplarına saniyeler içerisinde yüklenen GT kredileri kullanan oyuncular, hem yaşadıkları eğlenceyi arttırmakta hem de oyunun gelişim sürecine katkıda bulunmaktadırlar.

GT Kredi E-Pin (Altın), call of goods, call of goods altın, gametürk, call of goods epin, call of gods gt kredi, call of gods altın satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :