1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
BRİCKFORCE-TOKEN-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Brick Force 500 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 1100 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 2500 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 6000 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 14000 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 24000 Token
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
Brick Force 500 Token  
0.00 TL
Brick Force 1100 Token  
0.00 TL
Brick Force 2500 Token  
0.00 TL
Brick Force 6000 Token  
0.00 TL
Brick Force 14000 Token  
0.00 TL
Brick Force 24000 Token  
0.00 TL

Brick Force Token

FPS oyunlarının tarihsel gelişimi incelendiğinde, donanım ve yazılım anlamındaki gelişmelerden öte internetin yaygınlaşması ile birlikte popülerlik kazandıkları ve kişilerin ne kadar gelişmiş olursa olsun, yapay zekacirc;ya karşı oynamak yerine kendisi ile aynı eğlenceyi paylaşan gerçek insanları alt etme isteği duyduğu söylenebilmektedir. Ayrıca bazı oyunların içerisinde bulunan orijinal ve enteresan içerikler, klasik oyun türleri ve atmosferden sıkılan insanların farklı bir tecrübe elde etmesini mümkün kılmakta ve yoğun ilgi çekmektedir. Bu anlamda incelenebilecek en başarılı ve orijinal oyunlardan Brick Force, kullanıcısına oldukça farklı birçok oyunculu çevirim içi silah oyunu tecrübesi sunuyor.

 

Genel MMOFPS lere bakıldığında çoğunlukla asker tabanlı, ülkeler arası savaşları konu alan ve giderek daha gerçekçi görüntü ve ses efektlerine sahip yapımlara rastlanabilmektedir. Brick Force bu durumu tamamı ile tersine çevirerek, kişilere üst düzey silah oyunu zevki yaşatırken bunu tamamı ile renkli ve yeniden düzenlenebilir bir dünyada gerçekleştiriyor. Minecraft oyuncularına oldukça tanıdık gelecek bir yapıya sahip olan Brick Force, isminden de anlaşılabileceği gibi kişilerin ister kendilerinin yarattığı ister de önceden hazırlanmış, kutucuklardan oluşan haritalar üzerinde rakipleri ile savaşmalarına olanak sağlıyor. Oyunun içerisinde bulunan harita yapım modu sayesinde kişi açık hava, depo, mağara gibi genel ortamı seçtikten sonra kullanabileceği farklı büyüklükte ve renklerde kutular ile birlikte kendi haritasını meydana getirme şansı oyuncunun hayal gücüne bırakılmış durumda. Bu durum ile zaman kaybetmek istemeyen oyuncular ise diğer kişilerin yarattıkları veya daha önceden oyun içerisinde bulunan klasik haritaları tecrübe ederek eğlenceye vakit kaybetmeden de başlayabilmekteler..

 

Oynanışında profesyonel bir yapımdan hiçbir farkının olmadığı Brick Force, silahların farklı geri tepme oranlarına varana kadar en derin ayrıntıların düşünülmüş olduğu bir yapım. Bunun yanında İngiliz anahtarı, el bombası ve benzer pek çok ekipman da mücadelelerde rakiplere karşı avantaj sağlamak için kişinin envanterinde hazır bulunuyor. Brick Force içerisinde kullanılan tüm silahlar sanal paralar sayesinde belirli süreler zarfında kullanım için satın alınabiliyor. Süre bittiğinde kişinin tekrar üst düzey silahlar edinmesi gerektiğinden dolayı, oyun kendi sürekliliğini kendisi sağlıyor ve kişinin daima çaba içerisinde olmasına neden oluyor. Bu durum kulağa olumsuz gibi gelse de, aslında kişinin daimi bir rekabette olmasını sağlayarak yoğun bir eğlence sunuyor.

 

Brick Force herhangi bir ücret ödenmeden istenildiği kadar kullanılabilse de, oyun içerisindeki silah ve envanter çeşitliliğine vakit kaybetmeden ulaşmak isteyen kişiler Levelci üzerinden Brick Force Token satın alarak bu dileklerini gerçekleştirebilmekteler. Token Satıl Alarak hem keyifle oynanan yapımın gelişim sürecine katkı sağlayan kişiler, aynı zamanda en güçlü silahlara saatler boyu sürebilecek oynayış süreleri ile vakit kaybetmeden direkt sahip olabilmekte ve eğlencenin dozunu daima en üstte tutmayı başarabilmekteler. Brick Force Token  e vakit kaybetmeden sahip olarak eğlenceyi doruklarda yaşamaya başlayın.

Brick Force, Brick Force epin, Brick Force e-pin, Brick Force oyna, Brick Force epin al, Brick Force epin satın al, Brick Force e-pin satın al, brick force oyun parası al, brick force token, token, token kod satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :