1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
WARRİOR-OF-NEMESİS-WON-GT-KREDİ-ELMAS-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Warrior of Nemesis 5 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
4.91 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 10 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
9.92 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 20 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
19.83 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 30 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
29.48 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 50 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
49.14 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 75 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
73.71 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 100 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
98.28 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 250 GT Kredi
Stok
0
Fiyat
245.70 TLTL
Durum
Warrior of Nemesis 5 GT Kredi
175 Warrior of Nemesis Elmas  
0
4.91 TL
Warrior of Nemesis 10 GT Kredi
350 Warrior of Nemesis Elmas  
0
9.92 TL
Warrior of Nemesis 20 GT Kredi
700 Warrior of Nemesis Elmas  
0
19.83 TL
Warrior of Nemesis 30 GT Kredi
1050 Warrior of Nemesis Elmas  
0
29.48 TL
Warrior of Nemesis 50 GT Kredi
1750 Warrior of Nemesis Elmas  
0
49.14 TL
Warrior of Nemesis 75 GT Kredi
2625 Warrior of Nemesis Elmas  
0
73.71 TL
Warrior of Nemesis 100 GT Kredi
3500 Warrior of Nemesis Elmas  
0
98.28 TL
Warrior of Nemesis 250 GT Kredi
8750 Warrior of Nemesis Elmas  
0
245.70 TL

Rol yapma temasına sahip oyunların günümüzde sahip olduğu üç boyutlu grafikler, kişilerin giderek gerçek hayattaki görüntülere daha yakın kalitede görsel özelliklere sahip yapımlar ile karşılaşmalarına imkan vermektedir. Hal böyleyken, halen bu tarz gelişmiş grafikler yerine klasik öğeleri tercih ederken, aradaki farkı sistem yenilikleri ve orijinal eklentiler ile kapatmaya çalışan oyunlar da milyonlarca kişinin beğenisini kendi üstlerinde toplayabilmektedirler. Warrior of Nemesis, yayında bulunduğu uzun yıllar boyunca gerek Asya gerekse Avrupa pazarından milyonlarca oyuncuyu içinde barındırmış ve hayatına başarılı bir şekilde devam eden yapımlar arasında bulunmaktadır. Warrior of Nemesis her ne kadar iki boyutlu grafikleri ve basit oynanışı ile kısa zaman kullanılabilecek eğlencelik bir yapım olarak görülebilse de, oyun piyasaya sürüldüğü günden bu yana sıkı şekilde takipçisi olan kitlelerin ve sık aralıklar ile yapılan güncellemeler sayesinde daima farklı özelliklere sahip içeriğin, bu tarz önyargıları kırması da yadsınamayacak bir gerçektir.

 

WON Online dünyasında kişinin seçimine sunulan dört ayrı karakter sınıfı bulunmaktadır.  Erkek olarak belirlenen kahin ve savaşçı karakterinin yanı sıra kadın olarak da büyücü ve okçu sınıfları seçilebilmekte. Benzer MMORPG'lerde bulunan ırk ve sınıf sisteminin WON Online 'da bulunmaması, kişinin rol yapmaktan çok aksiyona bağlı oynanış şekline uyan bir faktör olarak gösteriliyor. Çevre ve diğer oyuncuların görsel faktörlerinin gerek internet bağlantısı gerekse bilgisayarı zorlamaması sebebi ile başarılı yapım oldukça akıcı ve hızlı bir oynanışı da beraberinde getirebiliyor. Herhangi bir indirme dosyası gerektirmeden tarayıcı üzerinden ücretsiz biçimde kullanılabilen Warrior of Nemesis, bu özelliği ile en düşük seviye donanıma sahip cihazlarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu tarz ortalama bilgisayarlara sahip oyun severlerin, günümüzdeki peki çok yapımı sırf bilgisayar güçleri nedeni ile tecrübe edemediği düşünüldüğünde, Warrior of Nemesis'in ne denli büyük bir ihtiyaca karşılık verdiği de gözler önüne seriliyor.

 

Oyunun Türkçe dil desteğinin de bulunması, ülkemizdeki oyun severlerin de takdirini kazanmış bir durum olarak belirtiliyor. Bu tarz aksiyon ve rol yapma tabanlı oyunların hikayeleri i sürecince kaçırılacak en ufak bir detayın dahi gelecek oyun keyfini baltalayabileceği düşünüldüğünde, yabancı dil hassasiyeti olsun veya olmasın tüm oyuncuların anadillerinde tecrübe edebildikleri Warrior of Nemesis, herhangi bir sorun oluşma ihtimalini dahi ortadan kaldırıyor.

 

Ücretsiz biçimde kullanıma açık olması ile beraber kişilerin arzu ettikleri zaman aralığında kendisini kullanabilmesini sağlayan oyun, herhangi bir zorlama veya kısıtlama getirmeyerek kullanıcısın takdirini kazanıyor. Buna ek olarak, oyun içerisindeki l eşya ve özelliklerden faydalanmak isteyen kişilerin isteklerini yanıtsız bırakmamak adına Warrior of Nemesis GT Kredi yani Gametürk Kredi satın alma imkanı sunulmuş. Levelci üzerinden temin edilebilecek krediler ile sizler de cüzi ücretler karşılığında bu profesyonel oyunu üst düzeyde tecrübe edebilirsiniz.

won, warrior of nemesis, won kredi, won kredi yükle, won gt kredi, won elmas, warrior of nemesis elmas, warrior of nemesis elmas yükleme,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :