1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
GOBLİN-KEEPER-SİKKESİ-MANGİRKART-E-PİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Goblin Keeper MangırKart 10 TL
Stok
0
Fiyat
10.30 TLTL
Durum
Goblin Keeper MangırKart 25 TL
Stok
0
Fiyat
25.76 TLTL
Durum
Goblin Keeper MangırKart 50 TL
Stok
0
Fiyat
51.51 TLTL
Durum
Goblin Keeper MangırKart 125 TL
Stok
0
Fiyat
128.78 TLTL
Durum
Goblin Keeper MangırKart 250 TL
Stok
0
Fiyat
257.55 TLTL
Durum
Goblin Keeper MangırKart 10 TL
40 Goblin Sikkesi  
0
10.30 TL
Goblin Keeper MangırKart 25 TL
100 Goblin Sikkesi  
0
25.76 TL
Goblin Keeper MangırKart 50 TL
400 Goblin Sikkesi  
0
51.51 TL
Goblin Keeper MangırKart 125 TL
1000 Goblin Sikkesi  
0
128.78 TL
Goblin Keeper MangırKart 250 TL
2500 Goblin Sikkesi  
0
257.55 TL

Goblin Keeper Hakkında

Goblin Keeper, rekabetin tavan yaptığı bir çok oyunculu strateji oyunu. Bu oyunda sen ise gözünü Dünya Hakimiyeti hırsı bürümüş, keyfi kaçık bir Efendi rolündesin. Bu basit hedefe ulaşmak için ihtiyacın olan tek şey ise Goblin, Ork, Canavar ve diğer tiksindirici yaratıklardan oluşan kocaman bir ordu. Küçük krallığını adım adım kuvvetli bir cihan imparatorluğuna dönüştürmek için kullarını iyi yönet. Unutma ki aç ayı oynamaz - senin nankör Yardakçı'ların da midelerini şişirmek, bir çatı altına sığınmak ve her Ödeme Günü'nde ceplerini Altın'la doldurmak ister. Her kızgın Efendi'nin mutluluğu tatması için bir iki zindanının olması gerekir. Ne var ki zindan yapı şirketinin tüm patronları yolsuzluk ve hortumlamadan şimdi parmaklıklar ardında. O zaman işi sen eline alacaksın: Topraklarının temelini oluştur ve Yardakçı'larına Taverna, Kasa ve Eğitim Merkezi gibi yapıları inşa ettir. Ayrıca mevcut kaynakları çıkarmak için Maden'lere ihtiyacın var. Bu ham maddeleri kara borsada satabilir veya aynı zamanda zindanından kaynak çıkarma oranını da artıracak mobilya ve stok üretiminde kullanabilirsin. Bu arada zindanını aç gözlü yağmacılardan korumayı da unutma.

Bazı Efendi'ler ilim irfan yolunu seçecektir, çünkü Goblin Keeper'da bilim demek teknoloji demek, teknoloji demekse güçlü araç demek: Teknolojiler seni ek odalarla, daha fazla Yardakçı ile ve tehlikeli yaratıkları yanına çekme yeteneğiyle donatır. Warlock'ların dirseklerini senin için kütüphanede araştırma yaparak çürütecekler. Doğru zamanda doğru teknoloji kullanmanın önemini küçümseme - doğru zamanda kullanılacak teknoloji yapacağın baskının kaderini belirleyip seni sefil bir kaybedene ya da şanlı bir kazanana dönüştürür.

Elbette ki tüm Yardakçı'ların teknoloji araştırmakla dirsek çürütmeyecek. Bazı azgın yaratıkların devasa cüsseleriyle zavallı zayıf yaratıkları pataklayacak. Efendi'leri olarak ordunu yağmalama seferine yollayabilirsin: Ordun cılız savunma sistemine sahip Köy'leri yağmalayabilir veya askeri açıdan iyi korunan Kale'lere saldırabilir. Hükümdar'lar arasında en babayiğit olanları stok, mineral ve Altın ganimetine kavuşmak için veya sırf zarar vermek kendilerine keyif veriyor diye diğer Efendi'lere saldırır. Aman dikkat: Başta küçük bir zindana yapılan zararsız bir saldırı olarak başlayan şey kısa sürede acımasız bir mega savaşa dönüşebilir!

Dünya Hakimiyeti'ne giden yolda düşmanlarına karşı seninle omuz omuza çarpışacak yandaşlar bulacaksın. Birlikte dehşet saçan Balrog'ları ehlileştirecek, huzursuz Hayalet'leri Ezeli Düşman'larınıza karşı kışkırtacak, tüm Kıta'ların altını üstüne getirecek ve yukarıya tırmanan diğer umutsuz Efendi'lerle savaşacaksınız. Baş koyuduğunuz yol uzun ve tehlikeleri de en az oyundan alacağınız zevk kadar büyük olacak, ama emeklerinize değecek: tüm zamanların en güçlü Goblin Keeper unvanı!

Goblin Keeper Goblin Skkesi E-Pin Satın Almak için Levelci Hizmetinizdedir...

Goblin Keeper, Goblin Sikkesi, Goblin Keeper satışı, Goblin Sikkesi satışı, Goblin Sikkesi satışı, Goblin Keeper E Pin satışı, Goblin Keeper Goblin Sikkesi, Goblin Keeper Goblin Sikkesi satışı, mangırkart
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :