1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
HERO-PLUS-NETGAME-NCASH
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Razer Gold 5 USD
Stok
11
Fiyat
33.32 TLTL
Durum
Razer Gold 10 USD
Stok
5
Fiyat
66.64 TLTL
Durum
Razer Gold 20 USD
Stok
1
Fiyat
124.94 TLTL
Durum
Razer Gold 50 USD
Stok
1
Fiyat
312.51 TLTL
Durum
Razer Gold 100 USD
Stok
0
Fiyat
625.14 TLTL
Durum
Razer Gold 5 USD
Razer Gold Epini Olarak Teslim Edilir  
11
33.32 TL
Razer Gold 10 USD
Razer Gold Epini Olarak Teslim Edilir  
5
66.64 TL
Razer Gold 20 USD
Razer Gold Epini Olarak Teslim Edilir  
1
124.94 TL
Razer Gold 50 USD
Razer Gold Epini Olarak Teslim Edilir  
1
312.51 TL
Razer Gold 100 USD
Razer Gold Epini Olarak Teslim Edilir  
0
625.14 TL
Hero Online Türkiye
Dünyada internet erişimlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte oyun severler tarafından online oyunlara hücum edildi desek yanlış olmaz. İşte o hücum edilen ve tutkunluk yaratan online oyunlardan bir tanesi de Hero Online'dır. Online oyun devrinde tutkunu olacağınız Hero Online oyununu bırakmak istemeyeceksiniz. Sizde kurulumlu oyunları bırakılıp online oyunlara geçmek istiyorsanız sebep ayağınıza kadar geldi. Türkiye'deki serüvenine bir süre ara verdikten sonra yeniden sahnelere döndü.
 
Hero Online çok oyunlu bir 3 boyutlu Türkçe sürümü de bulunan online rol yapma oyunudur. Netgame tarafından geliştirilmiştir. Uzak doğu kültürünü yansıtmaktadır.
 
Oyunda birbirinden farklı 4 çeşit karakter yer almaktadır ve bu karakterlerden kendinize en uygun olanı seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Kendilerine has çeşitli karakterler oyunun zenginliğini ve heyecanını artırmaktadır. Bunlar; Keskin Göz, Gök Gözcüsü, Zarif Gizemci, Amansız Kılıç'tır.
 
Keskin Göz; çoğunlukla kılıç kullanır, kendini gizleyebilmesi en önemli özelliğidir denilebilir. Gizli saldırı yapma ve gizlenen düşmanı bulma konusunda uzmandır.
 
Gök Gözcüsü; silah olarak asa, balta ve mızrak kullanır. Savaşçılık yönleri ve kabiliyeti çok yüksektir.
 
Zarif Gizemci; pençe, asa ve mızrak silahlarını kullanma konusunda uzmandır. Diğer karakterlerden farklı olarak en büyük ve en özel yeteneği şifacı olmasıdır. Bu yeteneği ile kendisini koruyabildiği gibi arkadaşlarını da koruyabiliyor. Saldırırken en önemli silahı ise zehir kullanmasıdır.
 
Amansız Kılıç; ok ve kılıç kullanmakta son derece ustadır. Uzak mesafede olan düşmanlarına tuzak kurup yaklaşarak hızlıca öldürebiliyor.
 
Hero Online'da iki farklı soy ve 4 çeşit olmak üzere meslekler yer almaktadır. Soylar; Shao ve Zhuang'tır, meslekler ise; avcı, suikastçı, hekim ve savaşçıdır. Bu 4 mesleğin 3 adet olmak üzere alt meslek dalları da bulunmaktadır. Bu alt meslek dallarının ilk ikisi 50. seviyeye ulaştığınızda,  diğer 3.'leri ise 101. seviyeye ulaştığınızda aktif hale gelecektir.
 
Hero Online oyununa Levelci den ulaşıp satın alabilirsiniz. Levelci.com adresine girdikten sonra siteye ister kaydolun isterseniz facebook adresinizi kullanarak üye girişi yapınız. Daha sonra hızlı satın al menüsüne tıklayıp arama bölümüne oyunumuzun adı Hero Online yazarak oyunumuza ulaşıp satın alabilirsiniz. Levelci den oyun için gerekli olan HCash satın alabilirsiniz. Aldığınız Hero Cash'lerle oyunda silah v.b. satın alarak oyunda başarılı olma şansınızı arttırırsınız. HCash'leri ister kredi kartı ile isterseniz ise mobil ödeme seçeneği ile satın alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra Gpay E pin seçeneği ile de HCash alarak oyunda başarılı olabilirsiniz.
 
Karakterlerinizin silahlarını geliştirmek, modifiye etmek, güçlendirmek veya yeni silahlar edinmek inmek için satın aldığınız hero cashlerinizi kullanabilirsiniz. Bu tarz online oyunlarda başlangıçtaki silah özeliklerinizle belirli seviyelere geldikten sonra ilerleme şansınız yoktur. Bu nedenle satın aldığınız hero cashlerle silahlarınızı geliştirin, güçlendirin ve seviyeleri bir bir aşarak oyunda başarılı olun.
hero online cash almak, hero online turkey cash, hero online turkey hero online cash, hero turkey cash, hero online türkiye,
Razer Gold Cüzdan ile Şarj Etme
 
1. Resmi web sitesini ziyaret edin
 
2. Kullanıcı kimliğinizi kullanarak giriş yapın
 
3. Şarj tutarınızı seçin ve ödemeyi onaylayın
 
4. Ödeme yönteminiz olarak Razer Gold'u seçin
 
5. İşlemi tamamlamak için Razer Gold hesabınıza giriş yapın.
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :