1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
APPLE-STORE-İTUNES-GİFT-CARD-TL-BAKİYE-KARTİ-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
25TL Apple Store Bakiye
Stok
29
Fiyat
26.95 TLTL
Durum
50TL Apple Store Bakiye
Stok
0
Fiyat
53.90 TLTL
Durum
25TL Apple Store Bakiye  
29
26.95 TL
50TL Apple Store Bakiye  
0
53.90 TL

Apple Store iTunnes Milyonlarca kullanıcısı olan Apple Store, teknolojinin mümkün kıldığı her ortamda kullanabilecek bir online mağazadır. Apple tarafından işletilmektedir. Tamamen İpohe,  İpod, İpad marka ürünlerinin kullanıcılar tarafından yapılandırılarak eğlence işlevli olan oyun, müzik, film gibi içeriklerin kullanılmasında yarar sağlar. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere mağazada iki kategori bulunmaktadır. Ücretsiz olanlarda reklam olasılığı fazla iken ücretli alınan ürünlerde reklam sıkıntısına rastlanmamaktadır.

Apple Store' de milyonlarca ürün bulunmaktadır.  İşletim sistemi İOS olarak bilinmektedir. Apple Store kullanıcıları mutlaka İTunnes kullanıcısı olmaları gerekmektedir. Çünkü özellikle müzik ve filmlerin İphone, İpad ve İpod Tounh ürünlerinde müzik ve film içeriklerini cihazlara yüklenmesini sağlayan bir programdır.

Apple Store ile alışverişin tadını çıkarmak için Apple Store Hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  Apple kimliği oluşturmak için adınızı soyadınızı yazdıktan sonda ikinci aşama olarak e-mail adresi ve parola oluşturmak gerekmektedir. Parola oldukça hassas bir konudur. Parolanız 1 az bir küçük harf içerdiği gibi en az 1 büyük harf içermek zorunluluğundadır.  Ayrıca parolanızın içinde en az bir rakam olması gerekmektedir. Parolada harfler ard arda iki harf içermemelidir.  Parola 8 karakterden oluşmalıdır. Tabiki kimliğinizi oluştururken güvenlik soru ve cevabını doldurmak gereklidir. Kişisel bilgilerinizi tam olarak doldurduktan sonra Apple Store kimliğiniz oluşacaktır.

Apple Store kimliğinizi oluşturduktan sonra artık keyifli uygulamaları ücretli veya ücretsiz satın alabilirsiniz. Apple Store İtunnes'in en güzel yanlarından biride satın alınan uygulamayı diğer İpohe,  İpod, İpad ürün kullanıcıları ile paylaşım imkacirc;nıdır. Paylaşım esnasında bir kullanıcının ürünü bir kez indirmesi yeterlidir. Daha sonra uygulamayı kısa sürede diğer kullanıcılar ile paylaşabilmektedir.

Apple Store İtunnes ile iş birliği içindedir. Kullanıcılarına daima kaliteli uygulamalar sunduğu gibi her zaman yanında olarak İpohe,  İpod, İpad gibi ürünlerinin gelişmesi ve kişiselleşmesi için büyük rol oynamaktadır.  Apple Store birçok kategoride müşterilerine seçkin bir alışveriş sunmaktadır.  Oyundan, müziğe, müzikten, sinemaya, kişisel yaşamdan, kitaba bir çok dalga müşterisine uygulama sunarak kendini daima geliştiren online alışveriş mağazası bugün en çok tercih edilen uygulama türüdür. Apple Store kullanıcıları genellikle birçok uygulamanın ilk kullanıcıları olarak büyük avantaj sahibidirler. 

Apple Store kullanımı oldukça fazla olduğu bir gerçektir. Birçok avantajı vardır. Bununla birlikte Apple Store'nin hiçbir dezavantajı yoktur. Apple Store'den ücretli alışveriş yaptığınızda eğer üründen memnun kalmadığınız durumlarda 14 gün içerisinde iade fırsatı verilmektedir. Ayrıca kredi kartına 12 taksit imkanıyla ücretli kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Bununla birlikte Apple Store kullanıcıları özel olarak konfigürasyon sağlamaktadır.  Dünyanın her yanında severek ve beğenilerek kullanılan Apple Store İTunnes gibi bir programla bütünleşmesi ayrıca kullanıcılara ayrı bir keyif kattığı da bir gerçektir. Apple Store müşteri memnuniyetine değer veren kaliteli uygulamalar ve ürünlerle kullanıcılarına farkını göstermektedir.

Apple Stone İTunnes Bakiye nereden satın alırım?
Apple Stone İTunnes Bakiye nasıl satın alırım?
Apple Stone İTunnes Bakiye fiyatları ne kadar?
Apple Stone İTunnes Bakiye en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Apple Stone İTunnes Bakiye satışı Levelci de. Apple Stone İTunnes Bakiye satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.


Apple Store 50 TL Bakiye, Apple Store Parası, Apple Store Bakiye, Apple Store Bakiyesi, Apple Store Parası satış, Apple Store Parası satışı, Apple Store, Apple Store Parası fiyatları, Apple Store Parası al, itunes bakiye,
Mac veya PC de kullanmak için:
1. İTunes u açın ve İtunes Store a tıklayın.
2. Kodu Kullan bağlantısına tıklayın.
3. Sizden istendiği zaman makbuzda yazılı kodu girin.
4. İçeriğinizi indirin.

İphone, İpod touch veya İpad inizde kullanmak için:
1. İTunes a dokunun.
2. Music bağlantısına dokunun ve en alta gidin
3. Kodu Kullan bağlantısına dokunun.
4. Sizden istendiği zaman makbuzda yazılı kodu girin.
5. İçeriğinizi indirin.
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :