1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
STARCRAFT-2-CD-KEY-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Starcraft 2 - Wings of Liberty
Stok
0
Fiyat
47.98 TLTL
Durum
Starcraft 2 - Heart of The Swarm
Stok
0
Fiyat
52.54 TLTL
Durum
Starcraft 2 - Wings of Liberty
Wings of Liberty Dijital CD Key  
47.98 TL
Starcraft 2 - Heart of The Swarm
Heart of The Swarm Dijital CD Key  
52.54 TL
Macera oyunlarından hoşlanan kişilerin severek oynayacakları bir oyun olan Starcraft 2 aynı zamanda son derece görsel zenginliği olan bir oyundur. Söz konusu oyun bir savaş oyunu olarak nitelendirilebilir.Savaş oyunlarındaki mücadele azmi ve isteğini bu oyunda da sergilemeniz gerekmektedir. Bu sayede oyunda başarılı olmanız çok daha kolay olacaktır.   
 
Star Craft 2 oyununda yapmanız gereken şey galaksinin tek fatihi olmaya çalışmaktır. Bu nedenle galaksi içinde karşılaştığınız tüm düşmanlarla azılı bir mücadele içine girmeniz gerekecektir. MMO piyasasında son derece ünlü bir film olması bu filmi daha da tutulur hale getirmiştir. Levelci 'den satın alabileceğiniz ve CD Key olarak teslim edilen Starcraft 2 Wings of Liberty ve Starcraft 2 Heart Of The Swarm serinin en çok tutulan ve en çok oynanan oyunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
 
Blizzard, Starcraft 2 Wings of Liberty oyunu ile söz konusu oyunun gerçek zamanlı olarak strateji kurma modelini dengelemiştir. Bu oyunun gelişmiş pek çok özelliği bulunmaktadır. Hem yeni birimler hem de sinematik SC2 hikayesi oyun ile uyumlu hale getirilmiştir. Bu sayede MMO piyasasına son derece renkli bir oyun geliyor ve galaksinin sınırlarının daha da genişlemesi söz konusu oluyor.
 
Starcraft 2 yepyeni bir tasarımla sunulan bir oyun olarak pek çok oyuncunun dikkatini çeken oyunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hem keşfedilmeyen dünyaları tanımanızı sağlayacak olan hem de rekabet içinde oynamanız konusunda sizi cesaretlendirecek ve keyif verecek bir oyun olması bu oyunun en çok beğenilen özellikleri arasında sayılabilir. Söz konusu oyun Heart of the Swarm adındaki oyun ile birlikte orijinal olan öyküsünün devamını oyunculara sunmaktadır. Ölümcül etkisi olan Protoss ile yırtıcı olan Zerg arasındaki mücadelenin konu edildiği oyunda askerlerin ve oyunda yer alan kimi bölümlerin değişimini gözlemlemeniz söz konusu olacaktır. Savaş daha başka bir boyutta devam etmektedir. Bunun yanında oyuna pek çok yeni haritanın eklenmesi de yeni versiyonun MMO oyunlarının bir adım daha ötesine taşınmasını sağlıyor.
 
Starcraft 2 oyununda hem gruplar hem klanlar hem de birlikler olarak savaşın galipleri arasında olabilmeniz için yapmanız gereken şey uygun bir strateji oluşturmak olacaktır. Ara yüzünün yenilenmesi söz konusu oyunun en yeni oyuncular için bile kolaylıkla öğrenilebilen bir oyun olmasını beraberinde getiriyor. Bu da oyuncuların adaptasyon sorunun kısa süre içinde çözülmesini sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcı dostu bir oyun olması da hemen hemen tüm macera oyunu sevenlerinin gönlünü kazanması için önemli bir faktör olarak gösteriliyor. Tüm bunların yanında görsel olarak da estetik taraflarının bulunması, görsel şölen sunması Starcraft 2 oyununun pek çok kişi tarafından tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Gerek bilgisayarınızdan gerekse akıllı telefonunuzdan bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 
Star Craft 2, Star Craft 2 satın al, Star Craft 2 cd key, Starcraft 2 Wings of Liberty, Starcraft 2 Heart Of The Swarm, battle.net balance,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :