1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
THE-ELDER-SCROLLS-PREPAİD-CARD-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Elder Scrolls Online 60-Day Game Time Code
Stok
0
Fiyat
188.46 TLTL
Durum
Elder Scrolls Online 60-Day Game Time Code
The Elder Scrolls Online 60 Günlük Oyun Süresi  
188.46 TL

Elder Scrools Online Hakkında

MMORPG oyunları, genel olarak oyun dünyasının en uzun soluklu ve en çok oyuncuya sahip yapımlarıdır. Uzun bir oynanış vaat eder ve kolay kolay sonu gelmez. İnternetin her eve girmesi, ve lüks tüketim malzemesi olmaktan çıkmasının ardından, pek çok MMORPG oyunlarına tanık olduk. ZeniMax firması yepyeni bir MMORPG oyununun sinyallerini 2012 de vermişti.Oyunun MMORPG oyunlarından beklenmeyecek kalitede ve oldukça keyifli bir oynanış vaat ettiğini duyurmuştu. Genel olarak bu tarz oyunlara baktığımızda devamlı görev ve bitmek bilmeyen ara görevlerle oyuncular avutulmaktaydı. Yayımcı ve yapımcı firma böylesi bir oyun anlayışına bir son verme adına The Elder Scrolls Onlineoyununu piyasaya sundu .  

 

Oyun kapalı beta aşamasında olmasına rağmen, büyük bir ilgi gördü. SkyrimOblivion Deggarfall veMorrowind gibi efsane oyunlarını andıran yapısı ve görevlerle oyuncuları sürekli oyalamaya çalışmaması, oyunu Blizzard'ın World Of Warcraft oyununa tek rakip olacağını öne sürmeye başladırlar. Oyun temelinde oyun dünyasında efsane kabul edilen Elder Scrolls oyununun MMORPG versiyonuna dönüştürülmüş ve daha da geliştirilmiş halidir. Zaten The Elder Scrolls Online oyununun en büyük özelliği Skyrim gibi singleplayer tadında bir yapım olmasıdır, bu oyunun oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip olduğunun göstergesi aynı zamanda. Oyun içi bilgilerden bahsetmek gerekirse, ilk olarak ufak bir eğitim turu ile oyuna başlanmaktadır. Bir zindanda başlayan hikacirc;yemiz ufak ufak ara görevlerle şekillenmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

 

Oyunda oldukça büyük ve her bir noktasında farklı bir keşfedilecek mekanları olan harita bulunuyor. Oyun içi harita da gittiğimiz her bir noktada, oldukça gerçeğe yakın ve iyi düşünülmüş ayrıntılar dikkat çekiyor. Söz gelimi bir bara girdiğimizde, o bar atmosferini tamamen yaşayabiliyoruz. Söz konusu bir MMORPG oyunu olması, oyunun ne kadar ciddiye alınarak yapıldığının bir göstergesidir. Guild Wars 2 oynayanlar kocaman dağları ve gizli tünelleri iyi bilmektedirler. Oyunda da aynen böyle pek çok bölge bulunmaktadır. Ve her bir bölgeni farklı bir sırrı ve özelliği bulunuyor.

 

Öte yandan oynanış olarak ister FPS ister RPG özelliklerinde oynamak söz konusu. Oyun içi görüntüde, adeta ekranın yarısını kaplayan ıvır zıvır hiçbir görüntü ve gösterge bulunmuyor. Oldukça sade bir ara yüz, oyunun grafiksel dünyasını yaşamamıza katkı sağlıyor. Oyunda görev tamamladıkça ya da çeşitli gizli puan veren mekacirc;nları keşfettikçe seviye atlayabiliyoruz. Oyun TESO özellikleri gösterdiğinden çeşitli yetenekleri kullanırken aynı zamanda klavye ve mause hükmetmek gerekiyor. Yani karakteri bir yerde bekletip sürekli tuşlara basmak oyun içi düşmanları alt etmeye yetmeyecektir.

 

Oyunda PVE ve PVP sistemleri bulunmaktadır. Hem yapay zekaya karşı hem de diğer oyuncularla kozlarımızı paylaşabiliyoruz. Genel olarak toparlayacak olursak The Elder Scrolls Online Gold yeni nesil MMORPG deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için ideal bir yapımdır.

Elder Scrools, Elder Scrools 60 gün, Elder Scrools prepaid card, Elder Scrools time card, Elder Scrools gold,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :