1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
HEROES-OF-NEWERTH-İNGİLİZCE-HON-ALTİN-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Teckcard 1 TL Card
Stok
22
Fiyat
1.10 TLTL
Durum
Teckcard 5 TL Card
Stok
73
Fiyat
5.50 TLTL
Durum
Teckcard 10 TL Card
Stok
37
Fiyat
11.00 TLTL
Durum
Teckcard 20 TL Card
Stok
163
Fiyat
22.00 TLTL
Durum
Teckcard 50 TL Card
Stok
104
Fiyat
55.00 TLTL
Durum
Teckcard 100 TL Card
Stok
0
Fiyat
110.00 TLTL
Durum
Teckcard 1 TL Card  
22
1.10 TL
Teckcard 5 TL Card  
73
5.50 TL
Teckcard 10 TL Card  
37
11.00 TL
Teckcard 20 TL Card  
163
22.00 TL
Teckcard 50 TL Card  
104
55.00 TL
Teckcard 100 TL Card  
0
110.00 TL

 

Heroes of Newerth bir MOBA oyunudur. Yapımcısı S2 Games dir.Oyun 12 Mayıs 2010 tarihinde yayımlananmış ve 29 Temmuz 2011 tarihinde bir free-to-play oyun olarak yeniden yayımlanmıştır.

Warcraft III: Frozen Throne un DOTA (Defence of the Ancients) haritasının ilkeleri kullanılarak Icefrog un rızasıyla çıkmıştır. Dota dan belirli sayıda kahraman aynen alınmış, bazı kahramanlarsa küçük değişikliklerle oyuna eklenmiştir. Oyundaki özgün kahramanlar Master of Arms, Parasite, Gemini, Artilery, Shadowblade, Oogie, Midas,Pearl, Ra ve Cthuluphaunt tur.

Oyunda Legion ve Hellbourne olmak üzere 2 taraf vardır. .Kahramanlar 3 farklı sınıftadır. Strength kahramanları dayanıklılıkları ile ön plandalar, Intelligence yüksek hasar veren yetenekleri ile etkili, Agility Kahramanları da yakın dövüşlerde etkilidir.Oyunda 39 Agility 39 Strength 42 Intelligence kahramanı olmak üzere toplamda 120 kahraman vardır.

Heroes of Newerth Nasıl Oynanır:

2 takım bulunur. Bu takımlar haritanın zıt köşelerine yerleştirilirler. Alt köşede Legion , üst köşede Hellbourne yer alır. Her takımının merkezi bölgesinde canlarını yenileyen ve eşya satın alınabilecek yapılar bulunur. Eşya alarak kahraman daha güçlü hale gelir ve karşı takımındaki oyuncuları öldürmesi daha kolay olur. Eşya almak için altın gereklidir. Altın kazanmak için ise creep denilen küçük yaratıklara son vuruş yapmak zorundasınız. Aldığınız eşyalar birleşebilir ve daha güçlü hale gelir. Eşyaların birleşme kombinasyonları vardır. Her eşya birbiriyle birleşemez. Oyundaki her kahraman birbirinden farklı ve eşsizdir. Her birinin birbirine karşı üstünlüğü vardır. Birbirini destekleyen ve köstekleyen kahramanlar vardır. Böylelikle oyun dengeli hale gelir. Oyunda koridarlar üzerinden creepler geçmekte ve karşı takımın creepleri ile savaşmaktadır. Bu koridarlarda size ait ve karşı takıma ait eşit sayıda kuleler vardır. Size ait olmayan kulelerin görüş alanına girdiğinizde size hasar verir. Koridarlardaki karşı takımın creeplerini keserek tecrübe puanı ve altın kazarsınız . Haritanın bazı köşelerinde küçük canavarlar vardır. Bunları öldürerek de tecrübe ve altın kazanabilirsiniz. Tecrübe puanı kazanarak seviye atlarsınız. Her seviye atlanıldığında 1 yetenek puanı gelir. Bu yetenek puanı ile yetenek açtırabilir veya bir yeteneği yükseltebilirsiniz. Her kahramanın 4 adet yeteneği bulunmaktadır. Seviye atladığınızda ilk 3 yeteneğe istediğiniz gibi verebilirsiniz ama 4. yetenek belirli seviyelerde verilmektedir. Yetenek kullanmak için mana gereklidir. Bazı yetenekler ise pasiftir.Mana gerekmez. Oyuncular koridar üzerindeki kuleleri yıktıktan sonra ana kuleye ulaşırlar . Bu ana kuleyi yıkan takım ,oyunu kazanmış sayılmaktadır.

Heroes Of Newerth, hon, Heroes Of Newerth hon, Heroes Of Newerth altın, hon altın, Heroes Of Newerth ng cash, ng point, ng cash, Heroes Of Newerth altın yükle,

Altın Nedir?

Altın, HoN Dükkanı nda oyun içi alış-veriş yapabilmek için geçerli olan para birimidir.

HoN Dükkan dan avatarlar, yeni özellikler ve çeşitli eşyalar alabilmeniz için HoN Altınlarına sahip olmanız gerekmektedir.

Dönüşüm Nedir?

Nfinity Games premium para birimi olan NG nin, HoN oyun-içi para birimi olan Altın a dönüştürülmesidir.

NG alarak hemen HoN oyun-içi premium para birimi olan Altın a çevirebilir ya da sahip olduğunuz NG leri HoN Dükkanı nda kullanmak için Altın a dönüştürebilirsiniz.

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :