1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
AGE-OF-WUSHU-GOLD-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
MangırKart 10 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 25 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 50 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 100 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 125 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 250 TL
Stok
0
Fiyat
0.00 TLTL
Durum
MangırKart 10 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL
MangırKart 25 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL
MangırKart 50 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL
MangırKart 100 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL
MangırKart 125 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL
MangırKart 250 TL
Age Of Wushu Gold Satın Al  
0.00 TL

Büyük yankı uyandırarak piyasaya çıkmadan herkesi merak içine sokan bu yeni MMORPG oyunu Age of Wushu beklenen birçok şeyi karşılarken, bu tarz oyunlara kattığı yeniliklerle de adından söz ettirecek. Oyun hakkında konuşmadan önce ufak bir not olarak söylenmesi gereken en önemli şeylerden birisi, oyun yaratıcı, geniş çaplı fakat bu görseller bu oyuna yakışır cinsten değil. Şimdi oyunu biraz inceleyelim.

 

Age of Wushu, konum ve zaman olarak ortaçağda Çin'de geçiyor. Oyun esnasında haritaları incelediğiniz zaman gerçekten de geniş bir hartaya sahip olduğunu göreceksiniz. Harita hayali olarak değil, gerçek Çin kullanılmıştır. Şu an hala var olan yerleri oyun sırasında gerçektekine bire bir görebilirsiniz. Age of Wushu son derece karışık bir oyun. Aşırı genişliği yüzünden kullanıcıların oynarken, kullanımı öğrenmeleri son derece zor. Yaptığınız işleri tamamen anlamadan yapıyorsunuz. Oyunu detaylı öğrenmek için çaba gösterilmesi gerekiyor. 

 

Bildiğimiz online oyunlara göre level sistemi Age of Wushu da bulunmuyor. Bu oyunda yükseltilmesi gereken becerilerinizdir. Oyun da bulunan elbette yüksek özellikli itemler var. Fakat bunları kullanmak için becerileri öğrenmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Oyun içersinde level gibi bir durum yok. 

 

Oyunun karakter ekranı diğer oyunlara göre son derece detaylı bir şekilde hazırlanmış. Karakter ekranında oyuncunuzun saçını, sakalını, tipini gibi tüm özellikleri ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyun hikayesi modunu da bu ekranda seçiyorsunuz. Oyunda 4 hikaye var ve seçtiğiniz hikayeye göre şehirde başlıyorsunuz. Bu ekranda ki tüm özellikler birleştiği zaman, bilinenin aksine oyun içerisinde kendinize benzeyen birini bulma ihtimaliniz çok az oluyor. 

 

Oyun haritası açık bir şekilde düzenlenmiş. Oyuna girdiğinizde günlük hayatın devam ettiğini görüyorsunuz. Oyunu belirli bir seviyeye kadar oynadıktan sonra yol seçmeye sıra geliyor. Bu diğer oyunlarda karakter bölümünde seçilen beceri yönü olarak düşünülebilir. Age of Wushu da kendinize bir okul seçmeniz gerekiyor. Seçebileceğiniz sekiz tane okul bulunmaktadır. Bu okulların her birinin kendisine göre becerileri bulunmaktadır. İster dövüş sanatları, ister kılıç ustaları, isterse de can verici olabilirsiniz. Okula girdikten sonra okul içerisi kurallara uymalısınız. Okullar büyük savaşlarda birbiriyle dövüşüyor. 

 

Oyunda düşmanlık bulunmuyor. Oyunda lonca sistemi de olduğu için her okul birbirleriyle aynı loncada olabiliyor. Lonca sisteminde savaşlar yapabileceğiniz gibi ticaret de yapabilmektesiniz.

 

Oyunun diğer eğlenceli bir yanı ise casusluktur. Eğer isterseniz başka bir okula casus olarak girer ve okuldan beceri kitabı çalabilirsiniz. Bu sırada sizi öldürebilirler. Aynı şekilde sizin okulunuza saldıran birini siz de öldürebilirsiniz. 

 

Oyunda çok fazla skill bulunuyor. Bu yönde hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Ayrıca birçok farklı meslekte bulunmaktadır. Sanatçı, ressam, balıkçı, dilenci gibi. Ayrıca çok fazla açık pvp ile gezip, hain seviyesine ulaşan oyuncular, polis tarafından yakalanarak hapse atılabiliyor. Sonuç olarak kaliteli, geniş bir oyun olmasına rağmen, başarısız grafikleri ile kötü bir izlenim bırakıyor. 

Age of Wushu, Age of Wushu gold, Age of Wushu gold satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :