1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
HEROES-OF-GAİA-SNAİL-POİNTS-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Teckcard 1 TL Card
Stok
22
Fiyat
1.10 TLTL
Durum
TeckCard 5 TL Card
Stok
73
Fiyat
5.50 TLTL
Durum
Teckcard 10 TL Card
Stok
37
Fiyat
11.00 TLTL
Durum
Teckcard 20 TL Card
Stok
163
Fiyat
22.00 TLTL
Durum
Teckcard 30 TL Card
Stok
0
Fiyat
29.70 TLTL
Durum
Teckcard 50 TL Card
Stok
104
Fiyat
55.00 TLTL
Durum
Teckcard 100 TL Card
Stok
0
Fiyat
110.00 TLTL
Durum
Teckcard 500 TL Card
Stok
0
Fiyat
499.95 TLTL
Durum
Teckcard 1 TL Card  
22
1.10 TL
TeckCard 5 TL Card  
73
5.50 TL
Teckcard 10 TL Card  
37
11.00 TL
Teckcard 20 TL Card  
163
22.00 TL
Teckcard 30 TL Card  
0
29.70 TL
Teckcard 50 TL Card  
104
55.00 TL
Teckcard 100 TL Card  
0
110.00 TL
Teckcard 500 TL Card  
0
499.95 TL

MMORPG türünde olan Heroes of Gaia son derece farklı bir yapıya sahip strateji oyunudur. Bu alanda bulunan oyunlardan daha farklı bir konumda tutulabildiği gibi, bu alanda birçok benzeyen oyunda bulunmaktadır. Oyunun yapım ve geliştiricileri 2 yıl gibi bir sürede oyunu hazırlayan Snail şirketidir. Türkiye de ki Heroes of Gaia yayımcısı ise Teckcard dir. 

 

Oyunda bir karakter olarak başlıyorsunuz. Fakat karakterin yanında size bir de köy denilebilir ama bir kale veriyorlar. Oyuna girdiğiniz ilk anda size bir ırk seçmeniz gerektiği söyleniyor. Her ırkın tahmin ettiğiniz üzere farklı özellikleri, farklı becerileri bulunuyor. Seçebileceğiniz 4 tane ırk vardır. Bunlar; insan, elf, orc ve yaşayan ölü denilen zombi ırklarıdır. Heroes of Gaia, karakter seçimi ekranı bittikten sonra size kalenizin olduğu ekran görüntüsü sunulur. 3 boyutlu bir ekran görüntüsü olan kaleniz karşınızda dururken, sağ altta size rehber olarak bulunan oyun yardımcısı size oyunu anlatır ve öğretmeye çalışır. Bunu yaparken size görevler vererek yapılması gerekenleri gösterir. 

 

Heroes of Gaia ücretsiz veri tabanlı oyununda iki görev çeşidi bulunmaktadır. Birincisi ana görevler, ikincisi günlük görevlerdir. Günlük görevler adından da anlaşıldığı gibi günlük verilirken, ana görevler oyunda son derece geniş bir kapsamdadır. Görevlere eklenen ödüller ve materyaller sayesinde, görevleri yaparak her eksiğinizi karşılayabilirsiniz. Almanız gereken her şey görevlerde bulunuyor. 

 

Oyunda diğer strateji oyunlarında olduğu gibi hammaddelerde bulunuyor. Beş çeşit hammadde bulunan Heroes of Gaia da ; sülfür, kereste, kristal, cevher ve altın hammaddeleri oluşturuyor. Hammaddeleri kullanarak ordunuzu kurabilirsiniz. Oyunda size verilen kahraman lider görevi görmektedir. Bu kahramanı seferlere çıkartarak yeni yerler veya kaleler işgal edebilirsiniz. Karakterinizin de kontrolü sizdedir. Sağ alt köşeden karakterinize ulaşabilirsiniz. Bastığınız askerlerinizi kahramanınızın emrine vererek seferlere çıkartın. Yeni kahramanlar için yen yerler işgal edin. Böylece onlara farklı ırklar seçebilir ve her ırktan kahramanınız olabilir. 

 

Oyunda ki amacınız daha çok toprak elde etmek ve daha çok yere hüküm sürmektir. Oyunun savaş sahneleri 3 boyutlu olarak hazırlanmıştır.  Aynı zamanda oyunun yapay zekası son derece gelişmiş olmakta olup, saldırılarınıza bekleme olasılığı bırakmadan veya en doğru hedeflere saldırarak sizleri daha da zorlayacaktır. Ekran görüntüsü yayınlanan resimlerden daha net ve güzel durumdadır. Grafik sıkıntısı bulunmayan oyunun, devamlılık ve sınırsız bir haritaya sahip olması da oyuncuları özgür klan bir yanıdır. 

 

Oyunu oynamak için indirmeye gerek yoktur. Oyunu oynamak için ücret de istemez. Oyun ücretsizdir. Oyunu indirme gibi bir durum olmadığı için istenilen her yerden oynamak mümkündür. Kullanıcı sayısı milyonları bulan Heroes of Gaia, sohbet sayfasıyla da oyun esnasında diğer oyuncularla konuşmanıza olanak sağlamaktadır. 

Heroes of Gaia, Heroes of Gaia points, Heroes of Gaia puan, Heroes of Gaia points satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :