1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
PANZAR-KRİSTAL-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Panzar 50 Kristal
Stok
0
Fiyat
3.57 TLTL
Durum
Panzar 125 Kristal
Stok
0
Fiyat
8.93 TLTL
Durum
Panzar 215 Kristal
Stok
0
Fiyat
15.34 TLTL
Durum
Panzar 350 Kristal
Stok
0
Fiyat
24.96 TLTL
Durum
Panzar 900 Kristal
Stok
0
Fiyat
64.22 TLTL
Durum
Panzar 1750 Kristal
Stok
0
Fiyat
124.86 TLTL
Durum
Panzar 50 Kristal  
3.57 TL
Panzar 125 Kristal  
8.93 TL
Panzar 215 Kristal  
15.34 TL
Panzar 350 Kristal  
24.96 TL
Panzar 900 Kristal  
64.22 TL
Panzar 1750 Kristal  
124.86 TL

Panzar bilgisayar oyun tutkunları için yeni dönem bir alternatiftir. İnternet üzerinden oynanan bu oyunun temeli strateji savaşlarına dayanmaktadır. Bununla birlikte bu oyunun diğer oyunlardan farklı olarak kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj grafik özellikleri ve çok farklı oyun modlarına yer verilmesiyle oyuncuların oyun tutkularının arttırılması olarak söylenebilir. Bu tarz oyunlarda en önemli olan oyuncuların karakter özelliklerinin iyi bilinerek oyunda en uygun karakter ve bu karakterin en güçlü yanlarının kullanılması ya da en zayıf olan taraflarının güçlendirilmesi gibi bir parametreye bağlı olarak oyunda başarı sağlanması.

 

Birçok oyunda oyuncular yıllarca aynı oyun üzerinde stratejiler geliştirseler de oyunun birçok noktalardan mahrum kalınabiliyor ve bazı noktaların keşfi mümkün olmuyor. Bu sebepten dolayı bu oyunda en önemli özellik olarak oyuncuların kendi beceririne yönelik bazı bilgileri bulabiliyorsunuz en önemli özelliklerinin kullanılabilmesi için gerekli olan materyaller ya da ne tarz bir savaş taktiğine yatkın olduğu konusunda sizlere geniş bilgiler veren bir yapıya sahip olmasıdır. Bunun yanında bu oyunda diğer oyunlardan daha fazla sayıda karakter de mevcut bu karakterler toplam 8 adet ırka ait olmakta ve tüm ırkların bazı özelliklerini temel alarak bunun üzerine de oldukça fazla beceri vuruşu ya da savunması gibi savaş hareketleri yer alıyor.

 

Oyunda haritaların kalitesi ise oyuncuları oyuna başladıkları ilk anda kendi içerisine çekiyor. Bu denli kaliteli yanları bulunan bu oyunun tamamen ücretsiz olması da oyun amacının yalnızca oyun severlerin oyun zevklerine yanıt vermek olduğu gibi oyun tutkunlarına sınırsız bir eğlence sunmak olduğu açıkça görülüyor. Oyunun teknik özelliklerinde herhangi bir eksiklik görülmezken oyun karakterlerinin oldukça eğlenceli hazırlanmış ve oyun karakterlerinin kendi silah kuvvetlerinin oldukça eğlenceli bir şekilde yansıtılması da oyuncular için oldukça büyük bir keyif noktası olarak oyunculardan tam not alan bir konu olarak karşımıza çıktı.

 

Panzar oyunda oyuncular için başka bir tutku noktası da oyun müzikleridir. Siz oyunda savaşın kahramanı olmaya çalışırken hiç fark etmeyerek çalan şarkıların kızışan ortamlara bağlı olarak yükselmesi ve sizi motive eden yapıda olması destek olur nitelikte olan bu müzikler sayesinde zaferleriniz iki kat daha heyecanlı kayıplarınız çok daha hüzünlü olacak. Oyunun şimdiden milyonlara ulaşmasıyla oyunun sosyal boyutunun da tartışmasız oyunda bu denli fazla sayıda insanın bulunması her düşünce yapısına sahip olan oyuncuyla karşı karşıya geleceğinizi ve dikkatli olmanız gerektiğinin bir kanıtıdır. Panzar son dönemlerin en ses getiren oyunlarından biri olduğu gibi oyunun basit görevleriyle sizi başarıya götürmek yerine savaşın tüm şartlarına size kendi dünyasında sunması oyunun sizler için hazırlanmış olan özel bir boyutu olarak karşımıza çıkmakta. Panzar dünya çevresinden milyonlarca oyuncusuyla sizleri de bu oyunculara meydan okumak için sizleri de savaş meydanlarına davet ediyor. 

Panzar, Panzar kristal, Panzar crystal, Panzar kristal satın al, Panzar crystal satın al ma,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :