1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
RİFT-PREPAİD-TİME-CARD-VE-TRİON-WORLDS-CREDİTS
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
RIFT 30 Day Patron Pass
Stok
0
Fiyat
59.25 TLTL
Durum
RIFT 90 Day Patron Pass
Stok
0
Fiyat
123.09 TLTL
Durum
Trion Worlds Rift Credits - 750 RC
Stok
0
Fiyat
34.13 TLTL
Durum
Trion Worlds Rift Credits - 3250 RC
Stok
0
Fiyat
136.40 TLTL
Durum
Trion Worlds Rift Credits - 8500 RC
Stok
0
Fiyat
341.39 TLTL
Durum
Trion Worlds Rift Credits - 18500 RC
Stok
0
Fiyat
682.77 TLTL
Durum
RIFT 30 Day Patron Pass
Rift 30 Days Time Card  
59.25 TL
RIFT 90 Day Patron Pass
Rift 90 Days Time Card  
123.09 TL
Trion Worlds Rift Credits - 750 RC
750 Rift Credits (5 USD Rixty Card)  
34.13 TL
Trion Worlds Rift Credits - 3250 RC
3000 + 250 Bonus Rift Credits (20 USD Rixty Card)  
136.40 TL
Trion Worlds Rift Credits - 8500 RC
7500 + 1000 Bonus Rift Credits (50 USD Rixty Card)  
341.39 TL
Trion Worlds Rift Credits - 18500 RC
15000 + 3500 Bonus Rift Credits (100 USD Rixty Card)  
682.77 TL

Rift

Geliştiriciliği ve yayıncılığı Trion Worlds tarafından üstlenilen Rift Online, kullanıcılara sunulduğu 2011 yılından bu yana hayatına giderek gelişen bir kullanıcı kitlesi ve artan oyun içi zenginlik ile devam etmektedir. Yapı olarak MMORPG bünyesinde bulunan oyun, kullanıcılarına oldukça derin bir hikacirc;yenin içerisine sokarak, mükemmel bir  rol yapma oyunu gerekse aksiyon anlamında büyük bir keyif yaşatmaktadır. Rift Online dünyası doğanın temel elementleri kabul edilen hava, toprak, ateş, su, yaşam ve ölüm, karakter sınıfları ve ırkların da bu çerçevede oluşturulmasını sağlamaktadır.Gerek kullanılan eşyalar gerekse büyü gibi mistik güçlerde kendisini sıkça gösteren bu maddeler, oyun içerisindeki kullanım çeşitliliğinin de derin bir yapıda olarak kişiye daima farklı tecrübeler yaşama şansı sunulmasına imkacirc;n vermektedir.   

 

Altı adet ırk arasından seçim yapan kişiler, bu sayede her biri farklı geçmişlere sahip karakterleri kontrol ederek, rol yapma alanında da geniş bir çeşitliliği ellerinde barındırabilmektedirler. Dwarf, Bahmi, High Elf, Mathosian, Kelari ve Eth ırklarından birisi tercih edildikten sonra Warrior, Cleric, Mage veya Rogue olarak da sınıfını belirleyen kişi, Rift Online dünyasına girmeye hazır hale gelmiş durumdadır. Seçilen bu özelliklerin yanı sıra, karakterin yaşamını sürdürürken edinebileceği çok sayıda özel yetenek ve meslek de bulunmaktadır. Farklı geliştirme metotları ile bu yeteneklerini giderek üst düzeylere taşıyan kişiler, bu yolların bazıları ile maddi güçlerini arttırabilecekleri gibi bazıları ile de savaşlarda avantaj sağlayabilmektedirler. Her ne kadar karışık gözükse de kısa sürede anlaşılır hale gelebilen bu yapı, kullanıcının Rift Online'dan bir an bile sıkılmamasını sağlamaktadır.

 

Benzer MMORPG'lerden farklı olarak Rift Online dünyasında gelişim maksimum seviye kabul edilen 60'ta durmamaktadır. Maksimum seviyeye erişen karakterler Planar Attunement adı verilen sistem sayesinde doğanın elementleri arasında ustalık düzeylerini arttırarak gelişimlerini sürdürebilmektedirler. Bu durum, benzer yapımlarda yaşanan onlarca farklı karaktere sahip olarak maksimum seviyeye geldiğinde daha fazla yapılacak bir şey bulunmamama durumunu ortadan kaldırmıştır.

 

Yayına girdiği ilk yıllarda ücretli oyun politikası üzerinden giden Rift Online, sektörün giderek daha üstün bir notaya ulaşması sebebi ile daha fazla oyuncuya hitap etmek için ücretsiz modelden yoluna devam etmektedir. Kısa süreli bir indirme işleminin ardından bilgisayarda çalışmaya hazır hale gelen oyunun gelecekte de tekrar ücretli modeli tercih etmeyeceği belirtilmektedir. Arzu eden kişiler oyun içerisindeki özel içeriklere zahmetsiz ve hızlı biçimde ulaşabilmek için Levelci üzerinden Rift Online Credits veRift Online PrePaid satın alabilmektedirler. Bu sayede oyun dünyasına tam kapsamlı eşya ve özellikler ile giriş yapan kişiler üst düzey Rift keyfini yaşamaya vakit kaybetmeden başlayabilmektedirler. Satın alınan kredi miktarının yükseldikçe fiyatta oluşan indirimler sayesinde, ihtiyaç sahipleri toplu alışverişlerini gerçekleştirerek maddi açıdan avantaj elde edebilmektedirler. Sizler de vakit kaybetmeden Rift Online dünyasının kapılarını aralayın.

Rift, Rift time card, Rift prepaid card, Rift oyun süresi yükleme, Rift satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :