1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
WARTUNE-R2-GAMES-BALENS-RİXTY-CARD
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
5 USD Rixty CARD
Stok
0
Fiyat
33.24 TLTL
Durum
10 USD Rixty CARD
Stok
0
Fiyat
66.50 TLTL
Durum
100 USD Rixty CARD
Stok
0
Fiyat
664.96 TLTL
Durum
5 USD Rixty CARD
500 Balens + Bonus İtems  
33.24 TL
10 USD Rixty CARD
1000 Balens + Bonus İtems  
66.50 TL
100 USD Rixty CARD
10000 Balens + Bonus İtems  
664.96 TL

Wartune Balens Satın Al

Wartune, Kabam firmasının geliştirip yayınladığı savaş ve strateji içerikli, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunu yüklemenize gerek kalmadan kayıt yaptırarak oynayabileceğiniz gibi Facebook veya Twitter hesabınız ile de giriş yapabilmektesiniz.

Wartune oyununa başlarken, kahramanınızı yaratmak için oyun arayüzüne yönlendirilmektesiniz. Oyunda sınıfları Knight (Şövalye), Mage (Büyücü) ve Archer (Okçu) olmak üzere; 3 adet erkek ve 3 adet kadın, 6 adet karakter bulunmaktadır. Karakterinizi seçmenizin ardından emrinize verilen ordu ile insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşlara katılmakla birlikte şehir inşa edebilmekte ve hatta çiftlik kurabilmektesiniz. Ekonomik gelişmenin şehrinize güç katacağı oyunda, altın, kristal, kuponlar, rütbe işaretleri ve kript jetonları olmak üzere 5 farklı para birimi bulunmaktadır. Altın en yaygın kullanılan para birimi olup, binalarınızı geliştirmede, teknoloji araştırmalarınızda, silah ve mühimmat edinmede kullanabilmektesiniz. Kristal ile oyun marketinde birçok eşya satın alabilmekte iken, kuponları oyun etkinliklerinde kullanabilmektesiniz. Rütbe işaretleri oyunda kullanılan özel bir para birimi olup, sadece arenada belirli eşyaların ticaretinde kullanabilmektesiniz. Kript jetonlarına ise sadece belirli görevleri tamamladığınızda sahip olabilirken, jetonları nadir bulunan bir takım ekipmanlar için kullanabilmektesiniz. Oyuna yeni başlayanların para ve ekipman sahibi olması için kurulmuş hazine sistemi sayesinde oyunu başarıyla sürdürebilmekte olup, online girişlerinizden ve seviye atlamalarınızdan para ve ekipman gibi hediyeler kazanabilmektesiniz. Oyunda isterseniz bir altın rafinerisi kurarak saat başı altın üretebilir, ve seviyeniz yükseldikçe ekipman satın almak, araştırmalar yapmak için gereken altın ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Grafikleri oyuncuları tarafından orta derecede olarak değerlendirilmesine rağmen macera ve strateji oyunu tutkunları tarafından kısa sürede rakipleri karşısında üst sıralara yükseltilen Wartune, uzun süre daha zirvelerdeki yerine koruyacak gibi görünmektedir.

Wartune oyununda Balens satın almak ve yüklemek için Levelci hizmetinizdedir.

Wartune, Wartune elmas, Wartune balens, Wartune balens satın al, Wartune balens yükle,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :