1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
FİFA-15-FUT-15-ANDROİD-İOS-COİNS
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
FIFA 15 Coins Android - 1000 K
Stok
1995
Fiyat
1.25 TLTL
Durum
FIFA 15 Coins IOS - 1000 K
Stok
3932
Fiyat
1.25 TLTL
Durum
FIFA 15 Coins Android - 1000 K
En az 70 adet (70.000.000 coins)sipariş verebilirsiniz.  
1995
1.25 TL
FIFA 15 Coins IOS - 1000 K
En az 70 adet (70.000.000 coins)sipariş verebilirsiniz.  
3932
1.25 TL
En az sipariş verebileceğiniz coins adedi sipariş sayfasında yazılıdır.
Para yatırmadan önce mutlaka kontrol ediniz.

Ortalama teslimat süreleri ürünün sipariş sayfasında detaylarda belirtilmiştir.


Dijital oyun sektörünün oluşmaya başladığı günden bu yana tüm yaş, zevk ve çevrelere hitap edecek sayısız farklı yapım çeşidine rastlanılması mümkün olsa da, spor oyunları her zaman diğerlerinden bir adım önde seyir izlemeye devam etmeyi başarmakta. Dünyanın farklı bölgelerinde popüler olan sporların söz konusu bölgelerdeki geliştiriciler tarafından hazırlanması ile genel oyun türü zevklerine hitap eden çalışmaların ortaya çıkartılması mümkün olmakla beraber, futbol oyunları altı kıtanın her birinde hatırı sayılır miktarda ilgi çekmekte ve bu sayede gelişimini de daha hızlı ve etkin biçimde gösterebilmekte. 1994 yılından bu yana aktif olarak gelişimini sürdüren ve pek çok farklı platformda on milyonlarla ifade edilebilecek oyuncu kitlesi ile buluşmaya devam eden FIFA serisi, 2015 için hazırlanmaya devam edilen oyunu ile de şimdiden dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış durumda. 

 

FIFA serisinin son beş yıl içerisinde Pro Evolution Soccer serisi karşısında ciddi bir pazar payı kaybı yaşadığı söylenebilse de, EA Sports yetkililerinin bu durumu meydana getiren sebeplerin farkında olmaları ve gerekli müdahaleleri gerçekleştirmeleri sonucu geçen seneden itibaren liderliği yeniden ele alması, geliştirici firma kadar takipçileri de memnun etmiş durumda. Kullanılan oyun motorunun değiştirilmesi ile birlikte daha gerçekçi bir futbol tecrübesinin yaşanmasını sağlayan yapım, FIFA 15 ile birlikte bu özelliğini de bir tık daha öteye götürmeyi başarabilecek gibi görünüyor.

 

PC versiyonunun yanı sıra Playstation 4 ve XBox One gibi yeni nesil konsol sürümlerinde de Ignite Engine oyun motorunu kullanacak olan FIFA 15'in, Playstation 3 ve XBox 360 sürümlerinde ise FIFA 14'te kullanılan Impact Engine'den faydalanılacak. İki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Söz konusu platformlara ek olarak PS Vita, Nintendo Wii ve Nintendo 3DS cihazları için de yayınlanacak olan FIFA 15'in, bu sayede mümkün olan maksimum kullanıcı sayısına erişmesinin mümkün hale getirilmeye çalışılacağı belirtilmekte. 

 

2014 için hazırlanan oyunda olduğu gibi Ultimate Team özelliğine sahip olacak FIFA 15'in, hali hazırda seriyi öne çıkartan en büyük özelliklerden olan bu sistemi daha da geliştireceği düşünülüyor. Her ne kadar bazı oyuncular tarafından FIFA serisine öde kazan sisteminin getirildiği konusunda eleştirilere neden olsa da yine de genel bazda büyük memnuniyet yaratan online oyun sisteminin, FIFA 15'ten sonra daha uzun yıllar benzer şekillerde kullanılmaya devam edileceği de tahminler arasında bulunmakta.

 

Paylaşılan bilgilere göre Avrupa çıkışını 26 Eylül tarihinde gerçekleştirecek FIFA 15 hakkındaki tüm haberlere Levelci üzerinden erişebileceğiniz gibi, oyunun dijital lisanslarına da yayına sunulması ile birlikte satış sayfalarımızdan hızlı ve güvenli olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

fifa15, fifa 15, fifa 15 coins, fifa 15 cd key, fifa15 coins, fifa15 coins satın al, fifa 15 coins satın al,
Fifa coins oyunun para birimidir.
Sitemizden Coins alabilmek için;
1- Herhangi bir oyuncunuzu satın alacağınız coins miktarı kadar fiyatla satışa çıkarın.(Yaşanabilecek gecikmeler göz önünde bulundurularak satış süresini uzun tutmanız önerilir)
2-Sitemizden siparişinizi verin.
3- Açıklama kısmına satışa çıkarmış olduğunuz oyuncunun 
Quality sini (Örnek: Silver) ve Hangi mevkiide(Position) oynadığını mutlaka belirtin. 

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :