1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
DRAGON-AGE-İNQUİSİTİON-CD-KEY
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Dragon Age: Inquisition
Stok
0
Fiyat
113.51 TLTL
Durum
Dragon Age: Inquisition
Dragon Age Inquisition Origin Cd Key  
113.51 TL


Dragon Age Inquisition 'ın gelecek aylar içerisinde ek paket ve DLC'ler ile birlikte desteklenerek yeni içeriklere sahi olacağına kesin gözle bakılırken, şu an için bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış durumda. Uzun yıllar boyu masaüstü setler ile gerçekleştirilen rol yapma oyunları, bilgisayar ve konsolların kullanılmaya başlanması ile birlikte dijital dünyaya da giriş yapmış durumdalar. Grafik ve ses teknolojilerinin sınırlı olarak kullanılabilindikleri günlerde genellikle metin tabanlı olarak hazırlanan RPG'ler, günümüzde ise gerçeğe en yakın biçimde ekranlara yansıtılarak devasa açık dünyaları oyuncuların deneyimine sunabilmekteler. Bioware stüdyolarının EA Games ile ortaklığında hazırlanan Dragon Age serisi, 2009'dan bu yana Origins isimli ilk oyunu ve onun devamı olan ikinci oyun ile birlikte on milyonları efsanevi fantezi dünyalarının içine çekmeyi başarmış durumda. Benzer RPG serilerine göre son derece yeni bir isim olmasına rağmen kaliteli yapısı ve stüdyonun özverili çalışmaları ile dur durak bilmeden gelişen içeriği ile birlikte başyapıtlar arasına adını yazdıran seri,  Dragon Age Inquisition isimli üçüncü oyun ile de sektörün en dikkat çekici isimleri arasına girmeyi başarmış durumda.
 
İkinci oyundan beri geride kalan üç yıl içerisinde serinin genel yapısını kat be kat üst düzeye çıkarmayı başarmış olan Bioware, geliştirmelere oyunun kullanılabilir haritasından başlamış gibi görünüyor. İlk iki oyunda da kullanıcıları boyutu ve doluluğu ile tatmin etmeyi başaran harita, Dragon Age Inquisition içerisinde ilk iki oyunun toplamından bile daha geniş olan niteliği ile birlikte haftalar boyu sürebilecek keşif yolculuklarını da beraberinde getirmekte. Her ne kadar aynı sanal dünya içerisinde yer alıyor olsalar da birbirlerinden yer şekilleri, içerdiği canlılar ve buna benzer özellikler ile son derece ayrı yapılara sahip olan mekanları gezen Dragon Age Inquisition oyuncuları, kimi zaman kendilerini oyuna kaptırarak herhangi bir savaş veya mücadeleye kapılmadan çevreyi gezerken bulabilecekler.
 
Oyuncular Origin CD Key satın alarak Dragon Age Inquisition içerisinde Warrior, Mage ve Rogue olarak üç sınıftan birisini seçme şansı bulurlarken, Human, Elf, Qunari ve Dwarf ırklarından da birisini tercih etmekteler. Temel yapı gereği Dwarf karakterler Mage sınıfını seçemezlerken, diğer ırklar mevcut tercihlerin herhangi birinde karar kılabilmekteler. Bunun yanı sıra Mage karakterler kendi içlerinde Knight Enchanter, Necromancer ve Rift Mage, Rogue'lar Artificer, Assassin ve Tempest ve Warrior'lar da Champion, Reaver ve Templar olarak ayrılabilecekler.  Bu sayede üç seçenek ile bir miktar sınırlı gözüken karakter geliştirme olanakları, kendi içlerinde ayrılan noktalar ile birlikte bambaşka hikayelere yelken açmaya yardımcı olmakta.
 
Sizler de bir an önce bu efsanevi dünyaya adım atarak fantezi rol yapma oyunlarının en başarılılarından birisi olarak gösterilen yapımı en ince ayrıntısına kadar tecrübe edebilir ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.
Dragon Age Inquisition, Dragon Age, Dragon Age Inquisition key, Dragon Age Inquisition satın al, Dragon Age Inquisition ucuz key,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :