1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
PLANTS-VS-ZOMBİES-ORİGİN-CD-KEY
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Plants vs Zombies Garden Warfare Cd Key
Stok
0
Fiyat
119.04 TLTL
Durum
Plants vs Zombies Garden Warfare Cd Key
Plants vs Zombies Garden Warfare Origin Cd Key  
119.04 TL


Plants vs Zombies Garden Warfare kule savunma oyunu olarak da geçiyor. Electronic Arts tarafından geliştirilmiş olan oyun Xbox 360 ve Xbox One için çıkmış durumda. Bu konsollara sahip olan oyuncular diledikleri şekilde oyunu oynayabiliyor. Oyun içerisinde farklı seçenekler mevcut edilmiş ve oyuncuların zevkine uygun şekilde düşünülmüş yenilikler var. Bunlardan bir tanesi ister tek kişili isterse de çok kişili oynanabilir olması. Bu sayede oyun severler fazlası ile keyif alacağa benziyor. Yapılan yenilikler ve geliştirilen özellikler yalnızca bununla da sınırlı kalmamış. Oyuncuların beklentilerini karşılamak ön plana çıkartılmış ve bu son oyun tamamen bunun için tasarlanmış durumda bulunuyor.
 
Oyuna ilk başladığınızda göze çarpacak şey ise oyundaki grafikler olacak. Bu son oyunda grafiklere pek çok yenilik katılmış ve en sonunda üç boyutlu görsellere geçilmiş. Böylece daha keyifli ve canlı görüntülere sahip nitelikte olan bir oyun sizleri bekliyor olacak. Plant vs Zombies Garden Warfare ekran görüntülerinden de bu konuda ne kadar çalışıldığı belli oluyor. Günümüzde oyunların iyi bir ekran görüntüsüne ve yüksek çözünürlükte grafiklere sahip olmaları, oyuncular açısından oldukça önemli ve ilk planda tutmuş oldukları özellikler arasında yer alıyor. Bu açıdan da oyun, beklentilere fazlası ile karşılayacak şekilde hazırlanmış.
 
 
Plants Zombies Garden Warfare için getirilen bir diğer yenilik ise karakter seçiminizi yaparken zombilerden yana da tercihinizi kullanabiliyorsunuz ve savaşırken zombi olabiliyorsunuz. Serinin son oyununa eklenmiş olan bu özellike ile pek çok oyuncunun da beklentisi karşılanmış durumda bulunuyor. Bunların yanı sıra oyuna getirilmiş olan yeni özelliklerden bazıları şunlar; 24 kişiye kadar online oyuncu seçeneği, dört kişilik co-op modu, yüzden fazla farklı nesne ile karakter özelleştirebilme seçeneği, Boss Battle bulunması, Smartglass ve Kinect desteklemesi. Oyuna getirilmiş olan bu yenilikler sayesinde, bu oyunu bekleyen oyun severler oldukça heyecanlı durumda ve beklentilerinin de karşılanacağına hiçbir şüphe yok. Electronic Arts bu oyunun üzerine fazlası ile düşmüş durumda. Üstelik oyuna dair istekleri de son sürat yerine getirmeye devam ediyor. Ayrıca Plants vs Zombies Garden Warfare Cd Key 'ini Levelci Online Oyun Alışveriş Sitesinden satın alabilirsiniz.
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :