1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
RF-CAMPUS-CREDİTS-CC-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
GoCash USD $5
Stok
0
Fiyat
37.20 TLTL
Durum
GoCash USD $10
Stok
0
Fiyat
74.40 TLTL
Durum
GoCash USD $20
Stok
0
Fiyat
148.80 TLTL
Durum
GoCash USD $50
Stok
0
Fiyat
372.00 TLTL
Durum
GoCash USD $100
Stok
0
Fiyat
744.00 TLTL
Durum
GoCash USD $5
RF Online 500 CC  
37.20 TL
GoCash USD $10
RF Online 1.000 CC  
74.40 TL
GoCash USD $20
RF Online 2.000 CC  
148.80 TL
GoCash USD $50
RF Online 5.000 CC  
372.00 TL
GoCash USD $100
RF Returns 10.000 CC  
744.00 TL

Orjinal adı Rising Force olan ve Mayn Games ile kısa süre önce yollarını ayıran MMORPG oyunu RF Online şuan Games Campus tarafından İngilizce dil desteği ile yayınlanıyor. Bellato, Cora ve Accretia adından 3 farklı ırkın bulunduğu oyunun hikayesini ve ırk tanıtımlarını yazının devamında bulabilirsiniz.
 
Dünya'ya Bakış
RF Online ucu bucağı olmayan fantezi ve mekanik kombinasyonundan oluşmuş bir dünyadır.Novus güneş sisteminin sınırları içerisinde Rising Force'un 3 ırkı birbiriyle şiddetli bir şekilde savaşırlar. Bu ırklar sırasıyla; Cora kutsal müttefikleri , Accretia İmparatorluğu ve Bellato birliğidir. Bellato lar kendileri için mekanize ve kutsal bir birliğin harmonisini düşlemektedirler. Kutsal ittifak Cora, Accretia imparatorluğu ve Bellato birliği kendi bağımsızlıklarını kazanabilmek uğruna birbirlerini yok etmeye çalışıyorlar. Her ırk bu bağımsızlık mücadelesi sırasında ayakta kalmak için diğer ırkların sır dolu gizemli askerleriyle ve Novus gezegeninin vahşi yaratıklarıyla karşı karşıya kaldıkları zorlu savaşlardan galibiyetle çıkmaya çalışıyorlar.Her medeniyet elindeki materyalleri değerlendirerek büyüyüp gelişme çabasının dadır.
 
Kutsal savaşçılar çok zorlu bir eğitim sonunda ruhsal savaşçı vasıflarını elde ederler. Materyaller ve madenler ise mekanize birliklerin en büyük silahlarıdır. Bunlar değiştirilebilir, geliştirilebilir ve bu materyaller savunma yada saldırı amaçlı kullanılabilirler. Kutsal ittifak Cora, Accretia imparatorluğu ve Bellato birliği özel yeteneklere sahiptir. Bu yetenekler savaş sırasında güçlü olmalarını sağlar ve destek birimleri ise acil durumlar için çok büyük önem taşır. Nihai amaç, Novus güneş sisteminde bu materyallerin elde edilebileceği madenleri ele geçirmek ve bunları korumak mümkün olabildiğince bu madenlere hükmetmektir.
 
Decem doktrini Kutsal Cora Müttefikleriyle gelmiştir. Doğanın elementleri Ateş, Su, Toprak, Hava, Işık ve karanlık onların değişen güçlerinin kaynağı olmaktadır. Ama bazen gücün dengesini yitirmek onları kayıplara mahkum eder. Kökten gelen güçlerinde dengenin ve doğanın düzenini anlamalarının büyük bir etkisi vardır. Kullanıcılar RF Onlinelsquo;da bu güçleri ve ırkları seçerek kendi başlarına bu ırkların bir vatandaşı olacak ve Novus güneş sistemine hükmetmeye çalışacaklardır.
rf online, rf online cc kredi, rf online kredi satın al,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :