1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
KİYAMET-SAVASCİLARİ-ELMAS-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Kıyamet Savaşçıları 150 Elmas
Stok
0
Fiyat
5.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 300 Elmas
Stok
0
Fiyat
10.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 600 Elmas
Stok
0
Fiyat
20.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 1500 Elmas
Stok
0
Fiyat
50.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 3000 Elmas
Stok
0
Fiyat
100.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 6000 Elmas
Stok
0
Fiyat
200.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 9000 Elmas
Stok
0
Fiyat
300.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 15000 Elmas
Stok
0
Fiyat
500.00 TLTL
Durum
Kıyamet Savaşçıları 150 Elmas  
0
5.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 300 Elmas  
0
10.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 600 Elmas  
0
20.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 1500 Elmas  
0
50.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 3000 Elmas  
0
100.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 6000 Elmas  
0
200.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 9000 Elmas  
0
300.00 TL
Kıyamet Savaşçıları 15000 Elmas  
0
500.00 TL
Kıyamet Savaşçıları
KIYAMET SAVAŞÇILARI                                  
 
Kıyamet Savaşçıları Batı hayali ortaçağ baz alınarak oluşturulmuş bir tarayıcı oyunudur. Oyun, kalabalık kentler, dondurulmuş yaylalar, gizemli ormanlar ve korku dolu mezarlar gibi sahneler gibi değişik mekanlarda geçer. Karakteriniz bu mekanlarda birçok zorlu savaşlarla karşılaşacaktır. Oyun alışılmış ARPG oyun tarzından esinlenerek tasarlanmıştır. Ender teçhizat elde etmek için canavarları alt etmek oyunun temel işlevidir. Ancak tarayıcı oyunu olarak bazı karmaşık zor oyun sistemleri oyundan çıkarılıp daha dost canlısı ve basit düzeye indirgenmiştir.
 
Kıyamet Savaşçıları oyuncuya yeni dünyaya giden yolda yol gösterici olarak uzun görev listesine sahiptir.
 
Oyuncular oyunda değişik kentler ve kamplar ziyaret edebilmektedir. Dünya ve Kıyamet Savaşçılarının gizemlerini teker teker çözmeniz gerekmektedir.
 
Yan görevler oyunculara sayısız ödül kazandırmaktadır. Ayrıca bu ödüller oyunun çoklu özelliklerini anlamlandırmada oyuncuya yardımcı olacaktır. Kumpasın ne kadar büyük kısmını ortaya çıkarabilirseniz, karşılığında sizin için hem daha fazla yan görev açılacak hem de ödüller kazanacaksınız.
 
Daha seri şekilde seviye geçmek ve nadir eşya kazanmak istiyorsanız, bu yan görevler oyuncu için iyi bir başlangıç olacaktır.
 
Her oyuncu günde en fazla 10 görevi yerine getirebilir. Bu günlük görevleri yerine getirmek partinize fazlaca ödül kazandıracaktır.
 
İki farklı görev aynı anda tamamlanamaz. Başka bir görevi seçmek için ilk olarak önceki görevi yerine getirmek gerekir. 
 
Kıyamet Savaşçılarında kanatlar sadece görüntü güzelliği için en çok beğenilen donanımlardan değildir. Kanatlar oyuncunun savaş gücünü de yükseltirler. İşleme veya kuvvetlendirme yolu ile seviyelerini artırabilirsiniz. Karakterinizi kanatlarla desteklediğiniz zaman, savaş gücünüz büyük ölçüde kuvvetlenecektir.
 
Kıyamet Savaşçılarında oyuncular belirli bir düzeye geldiği zaman sınıf atlamaktadırlar. Yeni sınıfınıza göre karakterinizin istatistikleri ve savaş gücü artmaktadır. Sınıfınızı değiştirdikten sonra daha güçlü donanımlar ve yetenekler kullanıma açılacaktır.
 
Oyunda ilerleyerek donanımlarınızı geliştirebilirsiniz. İşleme düzeyi belirli bir seviyeye geldiğinde, donanımın görünümü değişecektir. Ayrıca bir donanımın özel gücünü kullanmak için o donanımın tüm bileşenlerini toplamak gerekir. Gelişmiş donanımların görünümleri onların kalite düzeyinin göstergesidir.
 
Kıyamet Savaşçılarında bir birliğe dahil olmak yalnızca arkadaş edinme amacı taşımaz. BvB savaşlarında birliğin için savaşmanı gerektirir. 
 
Basite indirgenmiş oyun oynama özelliği sayesinde Kıyamet Savaşçıları tarayıcı oyunu olarak kolay ve acemiler için bir oyun özelliği taşımasına karşın daha etkili ve yoğun bir oyun tarzına sahiptir.
 
Kıyamet Savaşçıları Adobe Flash destekli oluşturulmuş ve hem tarayıcı hem de Hızlı Giriş versiyonu desteklidir. Herhangi bir anda aynı sunucu desteğiyle 20,000 oyuncu oynama kapasitesi bulunur. Oyundaki tekrar eden sıkıcı yerler için oto-savaş özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde oyuncular aktif heyecan dolu bölümlerin tadını çıkarabilmektedir. İşlenmiş ve yükseltilmiş donanımların görünümleri seviyelerine göre değişmektedir. Karakterinize farklı bir donanım ekleyerek karakter görünümünüzü kolay şekilde değiştirmeniz mümkün.
 
Alışılmış ARPG oyun tarzı, eşsiz özellikleri ve çok sayıda oyun içeriği ile Kıyamet Savaşçıları kesinlikle oynamaya değer bir oyundur.

Kıyamet Savaşçıları Elmas nereden satın alırım?
Kıyamet Savaşçıları Elmas nasıl satın alırım?
Kıyamet Savaşçıları Elmas fiyatları ne kadar?
Kıyamet Savaşçıları Elmas en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Kıyamet Savaşçıları Elmas satışı Levelci de. Kıyamet Savaşçıları Elmas satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
kıyamet savaşçıları, elmas, kıyamet savaşçıları elmas,
 
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :