1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
H1Z1-STEAM-GİFT
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
H1Z1 Just Survive
Stok
496
Fiyat
30.94 TLTL
Durum
H1Z1 King of the Kill
Stok
494
Fiyat
30.94 TLTL
Durum
H1Z1 Just Survive  
496
30.94 TL
H1Z1 King of the Kill  
494
30.94 TL
H1Z1
H1Z1, Sony nin bir süredir merakla beklenen açık dünyatabanlı sandbox türünde bir MMO oyunu.
 
Free to Play sistemine sahip olacak olan bir mmorpg olan H1Z1 de bir zombi kıyametinin patlak vermesinin ardından başlayan olaylar konu alınıuyor. Biz bu kıyamete sürüklenmiş dünyaya konuk oluyoruz ve hayatta kalmaya çalışan bir insanı kontrol ediyoruz. Oyunda süper yeteneklerimizin olmaması ve sıradan bir insan olmanız oyuna gerçekçilik kazandırıyor ve hayatta kalma mücadelesinin daha heyecanlı olmasını sağlıyor.
 
H1Z1 de hayatta kalabilmemiz için sadece bize saldıran zombilerden kaçmamız veya onları yok etmemiz yeterli değil. Zombiler oyunda karşılaşacağımız tehlikelerden en sıradan olanı. Zombilerin haricinde açlık, susuzluk da bizi zaman karşı mücadele etmeye zorluyor. Ayrıca doğal yaşamda yer alan ayılar ve kurtlar gibi vahşi hayvanlar da tehdit oluşturabiliyor. Zombi kıyametine sürüklenmiş oyun dünyasında tek başınıza değilsiniz. Diğer oyuncuların da dahil olduğu bu dünyada kime güveneceğiniz seçmek için zorlanacaksınız; çünkü oyun artık bilinen kanunların geçerli olmadığı bir dünyada geçiyor. Diğer oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşarak beraber polis karakolları gibi binalarda kaynak arayabileceğiniz gibi diğer oyuncular tarafından sahip olduğunuz kaynaklar için saldırıya uğrayabilirsiniz. Aynı şekilde kuralları sizin belirlediğiniz bu dünyda kaynak yağmalamak için diğer oyunculara saldırabilirsiniz.
 
H1Z1 de etrafta silah bulmak için keşfe çıkabilir, büyük açık dünyada araçlarla yolculuk edebilirsiniz. Keşif öğesi oyunda güzel bir şekilde kullanılmış. Ziyaret edeceğiniz şehirlerde, binalarda ve diğer önemli noktalarda ne olacağını önceden kestiremiyorsunuz. Binalarda sıkışıp kalmış zombi sürülerinin yanında diğer oyuncular da saklanıyor olabilmekte. Bu nedenle her adımınızı düşünerek atıyorsunuz.
 
H1Z1 de sahip olduğunuz yetenekler zamanla gelişmekte. Örnek olarak; sürekli koşarak yol alırsanız başta kısa olan koşu mesafeniz zamanla artıyor ve bu yetenekte daha güçlü hale geliyorsunuz.
 
H1Z1 grafik olarak tatmin edici bir kalite sunmakta. Oyunu hem TPS hem de FPS kamera açılarıyla oynayabiliyorsunuz.

H1Z1 steam nereden satın alırım?
H1Z1 steam nasıl satın alırım?
H1Z1 steam  fiyatları ne kadar?
H1Z1 steam en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı H1Z1 steam satışı Levelci de. H1Z1 Steam satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
h1z1, steam, h1z1 satın al, h1z1 steam, steam gift,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :