1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
SİLKROAD-SİLK-EPİN
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Silkroad Online 10 Silk
Stok
0
Fiyat
7.15 TLTL
Durum
Silkroad Online 50 Silk
Stok
0
Fiyat
39.05 TLTL
Durum
Silkroad Online 100 Silk
Stok
0
Fiyat
69.32 TLTL
Durum
Silkroad Online 300 Silk
Stok
0
Fiyat
205.00 TLTL
Durum
Silkroad Online 500 Silk + 25 Silk Hediye
Stok
0
Fiyat
325.62 TLTL
Durum
Silkroad Online 700 Silk + 50 Silk Hediye
Stok
0
Fiyat
485.10 TLTL
Durum
Silkroad Online 1000 Silk + 100 Silk Hediye
Stok
0
Fiyat
693.00 TLTL
Durum
Silkroad Online 10 Silk
Silkroad 10 Silk  
0
7.15 TL
Silkroad Online 50 Silk
Silkroad 50 Silk  
0
39.05 TL
Silkroad Online 100 Silk
Silkroad 100 Silk  
0
69.32 TL
Silkroad Online 300 Silk
Silkroad 300 Silk  
0
205.00 TL
Silkroad Online 500 Silk + 25 Silk Hediye
Silkroad 525 Silk  
0
325.62 TL
Silkroad Online 700 Silk + 50 Silk Hediye
Silkroad 750 Silk  
0
485.10 TL
Silkroad Online 1000 Silk + 100 Silk Hediye
Silkroad 1100 Silk  
0
693.00 TL
Silkroad Online
Silkroad oyunun adı İpek Yolundan gelmektedir ve oyunun temeli İpek Yolu ve bu yolda yapılan ticarete ve kervancılığa dayanıyor. Oyun 20. seviyeden sonra oyuncuların 3 farklı meslekten birini tercih etmesine olanak tanır, bunlar ise tüccarlık(trader), ödül avcılığı(hunter) ve hırsızlıktır(thief). Oyunda büyük paralar kazanmak istiyorsanız ya ticaret yapacaksınız ya da hırsızlık, avcılık yaparak bir yere varılmıyor. İpek yolu diye bilinen macera dolu bu yolda,canavarları öldürerek güç kazanmak, şanını ve ününü yaymak genel amaçlarınızdır.
 
Silkroad Online da Roma Imparatorlugunun insanlari Cini guzel insanlarin yasadigi ve yumusak ipegin uretildigi ulke olarak dusunuyorlardi. Batida Roma ve doguda Cin olmak uzere iki uygarlikta birbirlerine karsi kusku sahip olmalarina ragmen, aralarindaki zorlu dogal cevre yuzunden direk iletisim olusmadi. Ancak, ara iletisim ortaki kucuk ulkeler yolu ile yapiliyordu. Milattan once ikinci yuzyilda, Han Imparatoru olan Wu Di tarafindan duzenlenen Janggeon ilk defa Hindistanin disina dogru kesfe cikti. Boylelikle, birbirlerine baglanabilecek daha guvenli bir yol acilmis oldu. Bu yol ile, Cin ipegi Roma ya dogru akmaya basladi.
 
Jangeeon in kullanidigi bu yol gelecek nesiller tarafindan Ipek Yolu olarak adlandirildi. Ipek Yolu yeni dunya boyunca dolasan maceracilari, servet yapmis tucarrlari ve bolgesel genislemeyi saglayan kahramanlari iceren bir cok insanla kalabalikti. Jangeeon un tesebbusleri ile acilan yol cesitli insanlarin arzularinin karisiminin icinde onlari ayri ayri hayallerini gerceklestirmek icin dunyanin safagi olarak kabul edildi.
 
Sekizinci yuzyilda, bircok yuzyil gectiginde, Tang Hanedanligi Anroksan ayaklanmasi ile kargasa ortamina girdi ve Arap bolgesinde, Islam ortaya cikti ve Kilic bir elde ve Kuran oteki elde slogani altinda Islam imparatorlugunu kurdu. Ve Allahin orutusu altindaki bu fetih savasi tam gaz devam etti. Ayrica, Avrupa da Bati Roma Imparatorlugu yikildiktan sonar karisik zamanlar ortaya cikti.
 
Bu sikintili zamanlarda Ipek Yolunu mudafaa edecek barisci el dogal olarak ihmal edilecek ve seyahatcilere zulm eden kanun disi kisiler ortaya cikti. Ipek yolu duzensizligin kargasasi olmustu.

Silkroad Online Silk nereden satın alırım?
Silkroad Online Silk nasıl satın alırım?
Silkroad Online Silk fiyatları ne kadar?
Silkroad Online Silk en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Silkroad Online Silk satışı Levelci de. Silkroad Online Silk satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
SilkRoad Online, SilkRoad Online oyun parası, SilkRoad Online parası satın al , SilkRoad Online silk satın alma, SilkRoad Online oyun parası satın alma, SilkRoad Online silk satış, SilkRoad Online oyun parası satış, SilkRoad Online satış, SilkRoad Online e-pin, SilkRoad Online epin, SilkRoad Online para, SilkRoad Online silk alma, SilkRoad e-pin, SilkRoad Online e-pinleri, SilkRoad bonus silk, ucuz silk, en ucuz silk, levelci, gold-silk takas, silkroad online silk fiyatları, silkroad online silk, sro silk, silkroad online silk yükleme, silkroad online premium,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :