1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
THE-WİTCHER-3-WİLD-HUNT-CD-KEY
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
The Witcher 3 Wild Hunt
Stok
0
Fiyat
67.16 TLTL
Durum
The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition
Stok
0
Fiyat
55.95 TLTL
Durum
The Witcher 3: Hearts of Stone
Stok
0
Fiyat
55.95 TLTL
Durum
The Witcher 3: Wild Hunt Blood and Wine DLC
Stok
0
Fiyat
67.16 TLTL
Durum
The Witcher 3 Wild Hunt
Stok
0
Fiyat
82.97 TLTL
Durum
The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass
Stok
0
Fiyat
88.58 TLTL
Durum
The Witcher 3 Wild Hunt
The Witcher 3 Wild Hunt Cd Key  
67.16 TL
The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition
İçeriği : Witcher 3 Wild Hunt Ana Oyun - Hearts of Stone DLC’si - Blood and Wine DLC’si - 16 Farklı DLC ve GOG.com için özel oyun içi menü paketi ve içerikleri  
55.95 TL
The Witcher 3: Hearts of Stone
Yüklemek için hesabinizda The Witcher 3: Wild Hunt paketinin bulunmasi gerekmektedir.  
55.95 TL
The Witcher 3: Wild Hunt Blood and Wine DLC
Yüklemek için The Witcher 3: Wild Hunt Ana oyunu gerekmektedir.  
67.16 TL
The Witcher 3 Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt GOG CD Key  
82.97 TL
The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass
Yüklemek için hesabinizda The Witcher 3: Wild Hunt paketinin bulunmasi gerekmektedir.  
88.58 TL
Ağaçlar salıncak gibi sallanmakta, yoğun fırtına durgun manzaranın içine akarken akbabalar da yukarıda daireler çizmekte. Rüzgardan korkuyor, yağmurdan ıslanıyor, basık ortama karşı atınızı sürmeyi devam ettiriyorsunuz. Bu dünya, sanki daha evvel hiçbir oyun dünyasında olmadığı gibi ortam sunuyor oyunculara. Kalabalık, fakat bir o kadar da yalnız bir ortam. Yaşam sevinci dolmakla kaybolup gitmenin arasında, karşınızda belirecek krallıkların kaleleri ne kadar gösterişliyse, etrafınızdaki doğada gizlice saklanan bir kötülük var. The Witcher 3: Wild Hunt'ın hayat ve ölüm dolu ortamına hoş geldiniz. Oyunun betimlemesini kısaca bu şekilde anlatabiliriz.
 
Karşınıza çıkan manzaralar ve yaşayan atmosfer her ne kadar olağanüstü görünse de burada bitmeyen bir acı bulunmakta. Giriş bölümünün ardından haritada fark edileceği üzere insan kalabalıkları, küçük köyler meydana getirerek dört bir yana dağılmış haldeler. The Witcher 3'ün oyuncuları atmosferiyle karşılaması, henüz başlayan maceranızda en yakın dostunuzu tanımanızı sağlamakta. Açık dünya olması sebebiyle beraber "keşif" kelimesinin adım attığınız her toprak parçasında dahi geçerli olacağı oynanışta, değişik köy ve krallıkları atınızla keşfediyorsunuz. The Witcher 3'ün dünyasıyla beraber bütünleşen bu yolculuklar, oyunla ilişki kurmanızı sağlayacak en önemli durumları oluşturuyor.
 
Dağınık köylere uğrayarak avlandığınız ilk saatler, nereye bakacağınızın farkındaysanız ana hikaye kurgusunu unutturan bir keyif vermekte. Geralt olarak etrafları canavarlarla çevrilmiş köylüleri koruyor ve işimizi gerçekleştiriyoruz. Bu noktada daha ilk görünümde bile göze çarpan savaş tarzından bahsetmek yerine onu başka bir başlıkta, yeri geldiği zaman anlatmakta fayda var. Şimdiki konsantremiz bütünüyle köylerde bolca olan araştırmaya dayalı avlar, yani yan görevler. Oyunu sadece kovboy mantığında oynadığınız ve kendinizi araştırmaya yönelttiğiniz noktada fantastik dönemin en merak uyandırıcı durumlarıyla karşılaşmakta, heyecan dolu hikayeleri gün yüzüne çıkarmaktasınız. Ayrıca bu hikayeler öyle bir oluşturulmuş ki, açık dünyada olmanıza karşın sanki sabit noktalarda sizi içine çeken, ortamdan ve temel görevinizden asla ayırmayan yolculuklarda olduğunu göreceksiniz. Düşmanlardan elde edilen notları kullanmak, kasaba ve köy girişlerindeki yazılara dikkat etmek bu yolda size en güzel şekilde yol gösteriyor.
 
Hikaye bakımından The Witcher 3, Geralt'ın evlatlık kızı Ciri üzerine krgulanıyor. Oyun boyunca ipuçları üzerinde ilerleyerek Ciri'yi bulmaya çalışıyoruz. Elbette bu görevde birbirinden gösterişli krallıklar, serinin önceki oyunlarından aşina yüzler, büyük bataklıklardan deniz mavisi manzaralara açılan yerlerle karşılaşmaktayız. Oyunun odak noktası sayılabilecek Novigrad'te gerçekleştirebilecekleriniz bir yana, oyuncuyla birlikte nefes alan bir şehir ortamı hissediyorsunuz. İlerledikçe bilindik krallıklarla işbirliği yapılıyor. Oyunun ana hikaye kurgusunu bir örümcek ağına benzetmemiz mümkün. Kendinden ipeksi, dayanıklı ve üstündeki dokularla beraber dağılmamayı başarabilen bir yapıdan bahsedebiliriz.
 
Bu müthiş hikayeli ve olağanüstü görselleri olan oyuna sahip olmak için piyasada çeşitli mecralar bulunmaktadır. Bu mecralardan en dikkat çekici olanı ise The Witcher 3 - Wild Hunt linkli internet sitesi olarak karşımıza çıkmakta. Oyuna dair ürünleri burada uygun fiyatları bulmanız mümkündür.
The Witcher 3 - Wild Hunt, cd key,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :