1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
NBA-LİVE-MOBİLE-COİNS-JETON
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
NBA Live Mobile coins (jeton) 1m
Stok
0
Fiyat
78.74 TLTL
Durum
NBA Live Mobile coins (jeton) 1m
NBA Live mobile 1000k jeton  
0
78.74 TL
NBA Live Mobile
EA Sports, NBA tutkunları için en yeni uygulamasını kullanıcılara sundu. NBA sezonunun bitmesinin ardından bu heyecanı yeniden yaşamak isteyenler için çıkarılan NBA Live Mobile, mağazalarda NBA tutkunlarını bekliyor.
 
NBA finallerinin bitmesinin ardından piyasaya çıkan NBA Live Mobile ile final heyecanını yeniden yaşayacaksınız. Oyunun kapağında yer alan Oklahoma City Thunder'nin yıldızı Russell Westbrook sizi uygulamaya davet ediyor.
 
NBA Live Mobile ile ilk olarak kullanıcılara eğitim aşamalarını sunuyor. Oyuna başlamak ve kendi takımınızı kurabilmek için ilk olarak bu eğitim aşamalarını başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Bu eğitimi tamamladıktan sonra artık kendi takımınızı kurabiliyorsunuz.
 
Ekranın sol alt köşesinde bir joystick bulunuyor. Bu joystick yardımı ile oyuncuları yönlendirebiliyorsunuz. Ekranın sağ alt köşesinde ise üç adet tuş bulunuyor. Bu tuşları kullanarak topun kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Bu tuşları kullanarak şut atabiliyor ya da başka bir oyuncuya pas verebiliyorsunuz. Aynı şekilde bir diğer tuş ile hızlı atak yapma şansına sahip oluyorsunuz. Top karşı tarafa geçtiği zaman bu tuşlar ile savunma ve blok yapma imkanınız oluyor. Yani topun siz de ya da karşı takımda olma durumuna göre tuşların işlevi değişkenlik gösteriyor.
 
NBA Live Mobile oyunu tamamen kullanıcı kontrolü ile ilerliyor. Oyunda yapacağınız ataklardan çok o atağı hangi bölgede yaptığınız önemli.
 
NBA'da kendiniz oynayabildiğiniz gibi dünya üzerinde bulunan diğer kullanıcılar ile de maç yapabiliyorsunuz. Dünya üzerinde bulunan NBA tutkunları tarafından oynanan bu oyun ile EA hesabınıza bağlanarak dünyanın pek çok farklı yerinde bulunan oyuncuların takımları ile karşılaşma düzenleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde oyun içinde düzenlenen etkinliklere de katılabilirsiniz.
 
Oyun içinde bulunan her oyuncunun, kendine ait yetenekleri bulunuyor. NBA Live Mobile oyununda ilerlemek ve takımınızın iyi yerlere gelmesini istiyorsanız sağlam bir takım kurmanız gerekiyor. Maçlarda başarı sağladıkça oyunda ilerleme şansı elde ediyorsunuz.
 
Dünyaca ünlü ve NBA'in en gözde basketbolcularını takımınıza dahil etmek için para ve tecrübe puanı kazanmanız gerekiyor. Oyuncuları takımınıza dahil ettikçe güçleniyorsunuz. Ayrıca kazandığınız paralara göre oyuncularınızın yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz. En iyi oyuncular ve en iyi takımları kurarak bu heyecana katılmak için hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
 
NBA Live Mobil, mobil basketbol oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Oyunda ilerleyebilmek için oyun içi satın almalara sizi zorlamayan NBA Live Mobile ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 
NBA final heyecanını yeniden yaşamaya hazırsanız Appstore ve Google Play'i ziyaret etmeniz yeterli. NBA Live Mobile oyununu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
NBA Live Mobile coins nereden satın alırım?
NBA Live Mobile coins nasıl satın alırım?
NBA Live Mobile coins fiyatları ne kadar?
NBA Live Mobile coins en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı NBA Live Mobile coins satışı Levelci de. NBA Live Mobile coins satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
NBA Live Mobile coins, nba live mobil, nba live mobile, nba live,coins, nba parası, jeton,
NBA Live Mobile AH (Server) Nasıl öğrenilir?
NBA LIVE Mobile de action house (AH) / sunucu numarasını öğrenmek için:
 
Müzayedeler e girin ve ara ya tıklayın
Fiyat düzenle ye tıklayın
Teklif fiyatını / başlangıç fiyatını  127,777-127,777 ayarlayarak ara ya basın
Devam ettiğinizde
1,111,111 kart görürseniz, o zaman AH1 desiniz.
2,222,222 kart gördüğünüzde AH2 desiniz.
3.333.333 kart görürseniz, o zaman AH3 tesiniz demektir.
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :