1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
DUYURULAR
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
NBA-LİVE-MOBİLE-PARASİ
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Google Play 25 TL
Stok
103
Fiyat
25.73 TLTL
Durum
Google Play 50 TL
Stok
10
Fiyat
50.40 TLTL
Durum
Google Play 100 TL
Stok
37
Fiyat
100.80 TLTL
Durum
25TL Apple Store Bakiye
Stok
0
Fiyat
25.00 TLTL
Durum
50TL Apple Store Bakiye
Stok
0
Fiyat
50.00 TLTL
Durum
Google Play 25 TL  
103
25.73 TL
Google Play 50 TL  
10
50.40 TL
Google Play 100 TL  
37
100.80 TL
25TL Apple Store Bakiye  
25.00 TL
50TL Apple Store Bakiye  
50.00 TL
NBA Live Mobile
EA Sports, NBA tutkunları için en yeni uygulamasını kullanıcılara sundu. NBA sezonunun bitmesinin ardından bu heyecanı yeniden yaşamak isteyenler için çıkarılan NBA Live Mobile, mağazalarda NBA tutkunlarını bekliyor.
 
NBA finallerinin bitmesinin ardından piyasaya çıkan NBA Live Mobile ile final heyecanını yeniden yaşayacaksınız. Oyunun kapağında yer alan Oklahoma City Thunder'nin yıldızı Russell Westbrook sizi uygulamaya davet ediyor.
 
NBA Live Mobile ile ilk olarak kullanıcılara eğitim aşamalarını sunuyor. Oyuna başlamak ve kendi takımınızı kurabilmek için ilk olarak bu eğitim aşamalarını başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Bu eğitimi tamamladıktan sonra artık kendi takımınızı kurabiliyorsunuz.
 
Ekranın sol alt köşesinde bir joystick bulunuyor. Bu joystick yardımı ile oyuncuları yönlendirebiliyorsunuz. Ekranın sağ alt köşesinde ise üç adet tuş bulunuyor. Bu tuşları kullanarak topun kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Bu tuşları kullanarak şut atabiliyor ya da başka bir oyuncuya pas verebiliyorsunuz. Aynı şekilde bir diğer tuş ile hızlı atak yapma şansına sahip oluyorsunuz. Top karşı tarafa geçtiği zaman bu tuşlar ile savunma ve blok yapma imkanınız oluyor. Yani topun siz de ya da karşı takımda olma durumuna göre tuşların işlevi değişkenlik gösteriyor.
 
NBA Live Mobile oyunu tamamen kullanıcı kontrolü ile ilerliyor. Oyunda yapacağınız ataklardan çok o atağı hangi bölgede yaptığınız önemli.
 
NBA'da kendiniz oynayabildiğiniz gibi dünya üzerinde bulunan diğer kullanıcılar ile de maç yapabiliyorsunuz. Dünya üzerinde bulunan NBA tutkunları tarafından oynanan bu oyun ile EA hesabınıza bağlanarak dünyanın pek çok farklı yerinde bulunan oyuncuların takımları ile karşılaşma düzenleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde oyun içinde düzenlenen etkinliklere de katılabilirsiniz.
 
Oyun içinde bulunan her oyuncunun, kendine ait yetenekleri bulunuyor. NBA Live Mobile oyununda ilerlemek ve takımınızın iyi yerlere gelmesini istiyorsanız sağlam bir takım kurmanız gerekiyor. Maçlarda başarı sağladıkça oyunda ilerleme şansı elde ediyorsunuz.
 
Dünyaca ünlü ve NBA'in en gözde basketbolcularını takımınıza dahil etmek için para ve tecrübe puanı kazanmanız gerekiyor. Oyuncuları takımınıza dahil ettikçe güçleniyorsunuz. Ayrıca kazandığınız paralara göre oyuncularınızın yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz. En iyi oyuncular ve en iyi takımları kurarak bu heyecana katılmak için hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
 
NBA Live Mobil, mobil basketbol oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Oyunda ilerleyebilmek için oyun içi satın almalara sizi zorlamayan NBA Live Mobile ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 
NBA final heyecanını yeniden yaşamaya hazırsanız Appstore ve Google Play'i ziyaret etmeniz yeterli. NBA Live Mobile oyununu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

NBA Live Mobile Parası nereden satın alırım?
NBA Live Mobile Parası nasıl satın alırım?
NBA Live Mobile Parası fiyatları ne kadar?
NBA Live Mobile Parası en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı NBA Live Mobile Parası satışı Levelci de. NBA Live Mobile Parası satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
nba live mobil, nba live mobile, nba live,coins, nba parası,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :