1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
SOFTWARE-YAZİLİM-WİNDOWS
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
Windows 10 Professional OEM Key
Stok
0
Fiyat
58.56 TLTL
Durum
Windows 10 Home OEM Key
Stok
0
Fiyat
58.56 TLTL
Durum
Windows 7 Professional OEM Key SP1
Stok
0
Fiyat
163.97 TLTL
Durum
Windows 7 Home Premium OEM Key
Stok
0
Fiyat
102.48 TLTL
Durum
Windows 8.1 Professional OEM Key
Stok
0
Fiyat
180.07 TLTL
Durum
Windows 10 Professional OEM Key  
58.56 TL
Windows 10 Home OEM Key  
58.56 TL
Windows 7 Professional OEM Key SP1  
163.97 TL
Windows 7 Home Premium OEM Key  
102.48 TL
Windows 8.1 Professional OEM Key  
180.07 TL
*** TEK KULLANIMLIKTIR *** Windows 10 Satın alma işleminden sonra OEM CD Key olarak teslim edilmektedir. Win 10 Home OEM CD Key 32-64 Bit - Türkçe Windows 10. Ev kullanımı içindir. Ticari amaç veya ortamda kullanılamaz. İndirdiğiniz Windows 10 Home verisyonunu kolayca orjinal hale getirebilirsiniz. Fakat son kullanma tarihleri Microsoft tarafından bitirilebilir. Herhangi bir son kullanma tarihinin uygulamasının yapılması durumu veya herhangi bir son kullanma tarihi şu an için belirtilmemiştir. Windows 10 şimdiye kadar üretilen en hızlı Windows'tur. En yeni özellikleri ve üst düzey güvenlik güncelleştirme işlemlerini anında yapabilirsiniz. Windows 10 oyunlarda yaşanan aksaklıkları en aza indirger. Format / Fdisk attığınızda fiziksel temizlik yaptığınız için aynı kodu tekrar kullanamazsınız. Son kullanma Microsoft'tan bitirilebilir. Bir oğul kullanma tarihinin uygulamasıyla ilgili veya bir sonraki kullanma tarihi.Ayrıca Windows 10 ve Xbox One oyuncuları aynı anda oyun oynayabilirler.
Windows 10 şimdiye kadar üretilen en hızlı Windows tur. En yeni özellikleri ve üst düzey güvenlik güncelleştirme işlemlerini anında yapabilirsiniz. Windows 10 oyunlarda yaşanan aksaklıkları en aza indirger. Ayrıca Windows 10 ve Xbox One oyuncuları aynı anda oyun oynayabilirler. 

Microsoft Windows 10 ile yeni nesil tarayıcı Edge ile tanışarak internette dolaşmanın keyfine varın. Windows 10 ile direkt olarak adres çubuğuna yazdığınız öğelerin sayfası açılır. Windows 10 işletim sisteminde istediğiniz kadar masaüstü oluşturabilirsiniz. Oyunlar için oyun grubu açabilir, iş grubu için office grubu oluşturabilirsiniz. Windows 10 da telefondan bilgisayarınıza hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Windows 10 ile beraber windows mağazasıda açıldı. Windows mağazasından film, müzik, oyun, TV programları gibi ücretli veya ücretsiz dijital içerikleri kolayca indirebilirsiniz. 

Windows 10 güvenlik ve casus yazılım ile üst düzey koruma sağlar. Bugüne kadar geliştirilmiş en iyi korumayı sağlar. Cihazlarınızda bulunan biyometrik sensör, IR sensörü, parmak okuyucusu gibi ekstra donanımlar ile Windows Hello modunu aktif hale getirebilirsiniz.

windows 10, windows satın al, windows oem,
FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :