1 Adet okunmamış mesajınız var. Görmek için tıklayın.
X
Levelci Games
X
 • Adınız :

 • Soyadınız :

 • Şifreniz :

 • Şifreniz (Tekrar) :

 • E-Posta Adresiniz :

 • Doğum Yılınız (Örn:1980) :

 • Cep Telefonunuz :


 • Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.

 •  
 • Giriş
 • Kayıt

Oyun Arama...
İTEM İLAN
BİZİ TAKİP EDİN
WORLD-OF-WARCRAFT-EU-WOW-PREPAİD-CD-KEY
Ürün Adı
Stok
Fiyat
İşlem
World of Warcraft Battle for Azeroth
Stok
0
Fiyat
190.96 TLTL
Durum
BattleNet Gift Card 10 €
Stok
0
Fiyat
104.72 TLTL
Durum
WoW 60 Günlük Prepaid Card (EU)
Stok
0
Fiyat
184.80 TLTL
Durum
BattleNet Gift Card 20 €
Stok
0
Fiyat
129.36 TLTL
Durum
WoW Battle Chest Cd Key
Stok
0
Fiyat
61.60 TLTL
Durum
World of Warcraft Legion EU
Stok
0
Fiyat
184.80 TLTL
Durum
World of Warcraft Battle for Azeroth
Hemen Teslim...  
190.96 TL
BattleNet Gift Card 10 €
Battle.net Gift Card 10 € bakiye kartı ile Battle.net hesabınıza 10 EUR tutarında para ekleyebilirsiniz. Bu bakiyeyi kullanarak battle.net üzerinde satılan ürünleri satın alabilirsiniz.  
104.72 TL
WoW 60 Günlük Prepaid Card (EU)
WoW Oyununda kullanabileceğiniz 60 Günlük Oyun süresidir  
184.80 TL
BattleNet Gift Card 20 €  
129.36 TL
WoW Battle Chest Cd Key
30 Gün Oyun Süresi ve Draenora kadar olan tüm paketleri içerir  
61.60 TL
World of Warcraft Legion EU
Battle.net CD Key + 100 Level Booster  
184.80 TL

World of Warcraft

WOW Prepaid Game Card

Hesabınıza 60 gün oyun süresi ilave eder.

World of Warcraft oyununa başladığınızda Battlechest in 30 günlük hediyesi sayesinde ilk ay bedava oynanıyor. Sonraki aylarda ise blizzard sizden aylık 13 euro; tutarında bir ücret talep etmektedir. İsterseniz blizzard'a her ay kredi kartınızdan 13 euro; ödeme yapabilirsiniz yada Prepaid Game Card satın alıp 2 aylık ödemeler sayesinde oyun masrafınızı azaltıp bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Prepaid Game Card satın almak her zaman daha ekonomik olmuştur.

Hesabında "Account Payment Blocked" sorunu olanlar bu sorun ortadan kalkana kadar kredi kartı ile ödeme yapamayacaklarından ödemelerini "World of Warcraft 60-Days Prepaid Game Card" ile gerçekleştirebilirler
 

WOW Battlechest

World of Warcraft oyununa lisanslı başlamak için gereken cdkeydir. Yıllar yıllar önce wow classic olarak isimlendirilmişti. Sonradan oyunun ikinci cdkeyi (TBC = The Burning Crusade), oyunun üçüncü cdkeyi (WOLK = Wrath of the Lich King), oyunun dördüncü cdkeyi (CATA = Cataclysm) birleştirilerek tek cdkey haline (Battlechest) getirildi. Bu cdkeyi aktif ettiğinizde World of Warcraft oyununuz eu.battle.net hesabınızın içine lisanslanmış oluyor. Ayrıca cdkeyi aktif ettiğinizde oyuna yeni başladığınız için hediye olarak 30 gün oyun süresi hesabınıza yüklenir.

WOW Battlechest cdkey i kullanabilmeniz için öncelikle bir eu.battle.net hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Battle.net hesabını nasıl açabileceğinizi [battle.net hesabı aç] linkinde belirtilen forum başlığı altında adım adım resimli anlatım ile açıkladık. Battle.net hesabını açtıktan sonra "Add Game" yazılı yeşil düğmeye basarak oyunpazar.com sitesinden satın aldığınız cdkeyi 'i açılan alana gireceksiniz ve ilk wow hesabınız bu sayede aktif olacak.

Bir çok kullanıcı WOW oyununa ilk başlarken trial account açıp orjinal sitesinden kredi kartıyla upgrade ederek oyununu alıyor fakat bu gibi durumlarda blizzard size cdkey inizi vermiyor ve cdkeyiniz ileride lazım olduğunda elinizde bir cdkey bulunmuyor fakat World of Warcraft Battlechest cdkey satın alarak oyuna başladığınızda elinizde bir cdkey bulunuyor ki cdkeyin elinizde bulunması bir çok account satış/takas işlemi gereklidir.

Bu ürün WOW oyununa başlangıç paketidir ve bu olmadan diğer expansion (eklenti) ler çalışmaz.

Sadece bu ürünü alıp diğer eklenti paketlerini almamışsanız, diğer eklenti paketlerini alana kadar oluşturacağınız karakterleri en fazla 85 level'e kadar ve meslekleri ise en fazla 525 puana kadar geliştirebilirsiniz.

World of Warcraft 'ın bu versiyonundan sonra satın almanız gereken versiyon "Mists of Pandaria (MOP)" versiyonudur. "Pandaria" versiyonunu alıp oyunu gerçek anlamda oynamaya başlayabilirsiniz. Lakin ciddi olarak WOW oynamayı düşünüyorsanız battlechesti aktif ettikten hemen sonra Pandaria eklentisini de alıp başlamanızı tavsiye ederiz çünkü ek versiyonlarda gelen bir çok yeni özellik karakterinizin seviyesinin (level) daha çabuk gelişmesini sağlar.

wow, world of warcraft, wow fiyat, world of warcraft fiyat, orjinal wow, orjinal world of warcraft, wow satın al, wow satan, wow satışı, wow cdkey, world of warcraft cdkey, wow cdkey satışı, wow orjinal cd key satan, ucuz cd key, wow cd key satın al, güvenilir, levelci, mist of pandaria, wow mist of pandaria cd key, pandaria, wow pandaria
  World of Warcraft Cd-Key Yükleme

1. ilk olarak Battle.net sitesine giriş yapınız. 

2. Giriş yaptıktan sonra  sağ tarafta "Add a Game Key" tıklıyoruz. 

3. Çıkan kısımda "Enter Code" yazan yere size verilen kodu girip "Redeem Code" tıklıyorsunuz. 

4.  Oyununuz battle.net  hesabınıza eklendi. Oyuna battle.net id ve şifreniz ile giriş yaparak oynayabilirsiniz. 

 Ayrıntılar için aşağıdaki resme göz atınız.

FIRSAT ÜRÜNÜ
 • Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series
  32.47 TL 39.60 TL
  %18 indirim
Yeni Üye Kayıt
Adınız :
Doğum Yılınız (Örn:1980) :
Şifreniz :
Hizmet Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz (Tekrar) :
Cep Telefonunuz :